Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO, 3G-представяне и софтуер
#51

Не знам защо не ви харесва звука при включване на телефона. Според мен не е дразнещ, а напротив- харесва ми.

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай
Аксесоари
#52

По данни от Prestigio Хърватска, 4500 и 5000 би трябвало да се появят на 21.01 в Европа поради снежни неволи и митнически забавяния...

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#53

Така... След няколко седмично ползване реших да споделя няколко неща. Ползване на телефона игри, нет (безжичен и операторски), видео и музика смесено... около 5 часа... Разговори с включено 3G, от време на време проверка в нета прочитане на някой мейл, новина, 2 дена макс...Със включена функция да се изключи в 02:30 и да се включи 05:30 Същото със изключено 3G 3-ти ден предполагам че ще ударя четвърти ден в момента батерията 38%. Снимките също са в задоволително състояние, а до видеото не съм стигнал още... четох че е зле ама, аз така и не го използвам. За сега съм изключително доволен !

Samsung Galaxy Core Duos GT-I8262
Цитирай
#54

Привет на всички! Да се поздравим със самостоятелната тема!!! :cheers: :cheers: По този случай качвам едно ръководство по Android OS 4. До известна степен то може да замени липсващото ръководство на Prestigio.
Android OS 4
Дано да е полезно.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#55

Добавям го в първия пост.
Цитирай
#56

За колегите от СФ. В подлеза на Плиска лепят доста точен по формат протектор за нашите машини. Не зная от какъв модел го взимат. Почистват дисплея, лепят го от раз перфектно, тотал: 5 кинта.
Цитирай
#57

Напомням на колегите с преместените постове: Спрете да пишете всичко на едно място! Има си теми за повечето въпроси, а за тези които няма, си правете!
Цитирай
#58

vipservice написа:По данни от Prestigio Хърватска, 4500 и 5000 би трябвало да се появят на 21.01 в Европа поради снежни неволи и митнически забавяния...
Защо не драскаш при нас, в темата за 4500 и 5K? Albert Ще се зарадваме.

Oneplus One
Цитирай
#59

На мен няколко пъти вече ми се губи обхвата и то в градско, където нормално си имам обхват. Опитвам се да звънна и не мога, нито ми дава грешка, нито сигнал, просто си стои екрана при звъненето. И като ми звънят на мен ми дава, че е изключен телефона. Като го рестартирам се оправя. Общо взето напоследък забелязвам дрбени бъгове, които обаче са си дразнещи и са на основните функции.
А някой има ли идея защо при положение, че звука ми е включен, на всичкото отгоре е на Outdoor профил, телефона ми звъни без звук, само с вибрация? Вярно, че съм намалила звука на някои игри и приложения до край, но мисля, че двете неща са отделни, а се забъркват понякога.
Цитирай
#60

ptoneva написа:На мен няколко пъти вече ми се губи обхвата и то в градско, където нормално си имам обхват. Опитвам се да звънна и не мога, нито ми дава грешка, нито сигнал, просто си стои екрана при звъненето. И като ми звънят на мен ми дава, че е изключен телефона. Като го рестартирам се оправя. Общо взето напоследък забелязвам дрбени бъгове, които обаче са си дразнещи и са на основните функции.
А някой има ли идея защо при положение, че звука ми е включен, на всичкото отгоре е на Outdoor профил, телефона ми звъни без звук, само с вибрация? Вярно, че съм намалила звука на някои игри и приложения до край, но мисля, че двете неща са отделни, а се забъркват понякога.
Имах подобен проблем да звъни само на вибрация. Понякога , когато се включва телефона към компютъра си загубва някой потребителски настройки и най-често ако си задавала своя мелодия на звънене. Ако случаят е такъв телефона просто не знае с коя мелодия да звъни (т.е. няма никаква избрана) и затова няма звук. Влез в настройките и провери. Също така и мелодиите за различни контакти ако си слагала различни мелодии за всеки. Много е досадно. Понякога не губи съвсем мелодиите, а слага стандартната , която е при закупуване на телефона.
Цитирай
#61

Да, това ме изнервяше доста дълго време, но накрая си копирах мелодията в папка Ringtones, после я настроих от профилите да звъни с нея и от тогава май не се е сменяла :thumbup:
Цитирай
#62

ptoneva написа:Да, това ме изнервяше доста дълго време, но накрая си копирах мелодията в папка Ringtones, после я настроих от профилите да звъни с нея и от тогава май не се е сменяла :thumbup:
Ringtones - в телефона или на картата памет?

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO
Цитирай
#63

pegasus04 написа:
ptoneva написа:Да, това ме изнервяше доста дълго време, но накрая си копирах мелодията в папка Ringtones, после я настроих от профилите да звъни с нея и от тогава май не се е сменяла :thumbup:
Ringtones - в телефона или на картата памет?
в картата памет - писали сме вече по този въпрос Android

Prestigio 4300, Android 4.0.3
Цитирай
#64

Някой случайно да знае кога ще има нов ъпдейт на андроид за нашите тИлИфони и как да си сменя цвета на фона на менюто,че черен не изглежда готино. Smile
Цитирай
#65

MartinVT07 написа:Не знам защо не ви харесва звука при включване на телефона. Според мен не е дразнещ, а напротив- харесва ми.
И на мен! :whistle:

...
pegasus04 написа:
shotcore написа:Някой случайно да знае кога ще има нов ъпдейт на андроид за нашите тИлИфони и как да си сменя цвета на фона на менюто,че черен не изглежда готино. Smile
С лънчера (goluncher) може да правиш изгледа както искаш :cheers:

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO
Цитирай
#66

Вчера забелязах един проблем.Когато съм пуснал светкавицата и като приближа телефона до някакъв предмет се получава един син кръг и като снимаш по отблизо се получават сини петна на снимките(от светкавицата).Само при мен ли е така ? :capitulation:

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай
#67

a по въпроса с ъпдейта,че ми показва че до момента ми е up to date,но иначе предполагам има как да се ъпдейтне до 4.0.4 примерно.
Цитирай
#68

Arcus написа:
pegasus04 написа:
ptoneva написа:Да, това ме изнервяше доста дълго време, но накрая си копирах мелодията в папка Ringtones, после я настроих от профилите да звъни с нея и от тогава май не се е сменяла :thumbup:
Ringtones - в телефона или на картата памет?
в картата памет - писали сме вече по този въпрос Android
При мен в картата памет не става. Само в телефона :unknw:

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO
Цитирай
#69

gr33n написа:Вчера забелязах един проблем.Когато съм пуснал светкавицата и като приближа телефона до някакъв предмет се получава един син кръг и като снимаш по отблизо се получават сини петна на снимките(от светкавицата).Само при мен ли е така ? :capitulation:
Някой няма ли да пробва с неговия телефон дали е така :confused:

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай
#70

И при мен се получава синьо петно. При светли предмети не се личи. Но като снимах дистанционното, което е черно, се виждаше дефекта. Изглежда, че ще избягваме "макро" снимките.

Galaxy S4 Black Edition
Asus MEMO Pad HD7 (white)
Цитирай
#71

Когато светкавицата светва при самото снимане,няма нищо синьо.Колкото и отблизо да се снима.

prestigio 4300
Цитирай
#72

Колеги все пак телефона е 300лв не може да се очакват чудеса от него... Smile Моето мнение е, че съотношение цена качество няма грешка !!! Smile

Samsung Galaxy Core Duos GT-I8262
Цитирай
#73

ptoneva написа:На мен няколко пъти вече ми се губи обхвата и то в градско, където нормално си имам обхват. Опитвам се да звънна и не мога, нито ми дава грешка, нито сигнал, просто си стои екрана при звъненето. И като ми звънят на мен ми дава, че е изключен телефона. Като го рестартирам се оправя. .


Здравейте . Имам същия проблем като пича от горе .Обхвата изчезва изведнъж.Преди държеше по 1 ден ,сега едвам 1 час закърпва.Нов съм с Андроида и не знам какво да правя.Ако някой ми помогне ще съм му много благодарен
Цитирай
#74

Момиче съм, не съм пич. Tooth
А това синьото петно и аз го получавам от светкавицата.
Цитирай
#75

TheShadow321 написа:
ptoneva написа:На мен няколко пъти вече ми се губи обхвата и то в градско, където нормално си имам обхват. Опитвам се да звънна и не мога, нито ми дава грешка, нито сигнал, просто си стои екрана при звъненето. И като ми звънят на мен ми дава, че е изключен телефона. Като го рестартирам се оправя. .


Здравейте . Имам същия проблем като пича от горе .Обхвата изчезва изведнъж.Преди държеше по 1 ден ,сега едвам 1 час закърпва.Нов съм с Андроида и не знам какво да правя.Ако някой ми помогне ще съм му много благодарен
Ъпнал ли си го? Щото май само вие сте с този проблем. Ако сте с 1.0.09 версия на софтуера няма да имате проблем.

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)