Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO, 3G-представяне и софтуер
#76

Явно е до бройка. Аз съм с 1.08, пък нямам грижи в това отношение.
Колкото до светкавицата...само предположение към колегите със "сините кръгове". Вижте в Гугъл "Flare Effect" как изглежда. Ако това е и при вас, няма как да се оправи. Вроден недостатък на лещите е. Някои фотографи го използват като ефект обаче.
И малко не по темата - някой друг да не си усеща вибрацията? Наистина ли не я намирате за много по-слаба от тази на бившите ви телефони?

@Тонева - и сред жените има големи пичове, може пък да си от тях Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#77

Peter1978 написа:Явно е до бройка. Аз съм с 1.08, пък нямам грижи в това отношение.
Колкото до светкавицата...само предположение към колегите със "сините кръгове". Вижте в Гугъл "Flare Effect" как изглежда. Ако това е и при вас, няма как да се оправи. Вроден недостатък на лещите е. Някои фотографи го използват като ефект обаче.
И малко не по темата - някой друг да не си усеща вибрацията? Наистина ли не я намирате за много по-слаба от тази на бившите ви телефони?

@Тонева - и сред жените има големи пичове, може пък да си от тях Big Grin
Явно наистина е до бройка. Снимах макро със светкавица, без светкавица. Нищо синьо няма. Ама като снимате си чистете лещата. Ако е замърляна... Също така вибрацията ми е много силна. Явно съм много чувствителен Tooth При мен само два пъти ми отказва сензора (бутона) за връщане. При някой да е зацепвал? Като го ресна и се оправя, но все пак...

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO
Цитирай
#78

Peter1978 написа:@Тонева - и сред жените има големи пичове, може пък да си от тях Big Grin
От далеч се разбира явно Tooth
pegasus04, аз съм с ъпдейт 1.09, който бях разбрала, че е неофициален, нали уж затова го махнаха и от сайта и дори си мисля, че може да е от него точно. Някой някаква идея има ли как се маха ъпдейт и изобщо възможно ли е?
Цитирай
#79

ptoneva написа:
Peter1978 написа:@Тонева - и сред жените има големи пичове, може пък да си от тях Big Grin
От далеч се разбира явно Tooth
pegasus04, аз съм с ъпдейт 1.09, който бях разбрала, че е неофициален, нали уж затова го махнаха и от сайта и дори си мисля, че може да е от него точно. Някой някаква идея има ли как се маха ъпдейт и изобщо възможно ли е?
Не е от него щото и аз съм с него. Официален си е ъпдейта. А ако искаш да си върнеш 08 просто теглиш от сайта на PRESTIGIO 08 и изпълняваш стъпките които си направила при ъпдейта. :thumbup:

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO
Цитирай
#80

ptoneva написа:аз съм с ъпдейт 1.09, който бях разбрала, че е неофициален, нали уж затова го махнаха и от сайта и дори си мисля, че може да е от него точно. Някой някаква идея има ли как се маха ъпдейт и изобщо възможно ли е?
Не е неофициален, но откриха бъгове в него и за това го свалиха. Аз също съм с 1.0.0.09, но засега не са се появили проблеми. Т.е. имам един проблем, който и много други имат, но явно не е само при 1.0.0.09 - след свързване с компютър всички настройки на звънци, аларми и т.н. се ресетват към фабричните. Дано го оправят защото е много досадно. Качен ъпдейт не може да се махне елементарно. Трябва да си направиш препрошивка на телефона, но може би по-добре е да почакаш да качат коригирания 1.0.0.09. А иначе последния неофициален ъпдейт е 1.0.0.11.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#81

Luke Netwalker написа:
ptoneva написа:аз съм с ъпдейт 1.09, който бях разбрала, че е неофициален, нали уж затова го махнаха и от сайта и дори си мисля, че може да е от него точно. Някой някаква идея има ли как се маха ъпдейт и изобщо възможно ли е?
Не е неофициален, но откриха бъгове в него и за това го свалиха. Аз също съм с 1.0.0.09, но засега не са се появили проблеми. Т.е. имам един проблем, който и много други имат, но явно не е само при 1.0.0.09 - след свързване с компютър всички настройки на звънци, аларми и т.н. се ресетват към фабричните. Дано го оправят защото е много досадно. Качен ъпдейт не може да се махне елементарно. Трябва да си направиш препрошивка на телефона, но може би по-добре е да почакаш да качат коригирания 1.0.0.09. А иначе последния неофициален ъпдейт е 1.0.0.11.
Ето защо постоянно мелодиите са ми фабричните... Аз си мислих че е от папките и за това се връщат все... А то какво било...

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO
Цитирай
#82

Не, че е за хвалене, но... днес влязохме в сервиза. Обадих се по телефона, заради моя проблем със слабата вибрация. Хората бяха много любезни, провериха дали имат чарколяк на склад и казаха да го нося. След 2-3 дни ще споделя резултата. Та там разбрах, че 08 е последен "стабилен" ъпдейт. Който има ядове с 09, да го носи там да даунгрейдват до 08. От поведението на работещите там, съм уверен, че няма да върнат никого.
Цитирай
#83

Здравейте и от мен. Имам 4300, звука при слушане на музика е наистина малко слаб, но в никакъв случай немога да кажа, че е тенекиен или нещо подобно както имаше няколко такива изказвания. Въпрос на по-добри слушалки е, аз го пробвах с едни големи AKG и беше съвсем различно и като сила и качество. В инженерното меню има много настройки за звука, аз пробвах няколко неща, но не усетих някаква разлика. Та молбата ми е ако някой знае кое точно и в какви стойности трябва да се пипне нека да каже. Ще съм много благодарен.
Цитирай
#84

pegasus04 написа:
TheShadow321 написа:
ptoneva написа:На мен няколко пъти вече ми се губи обхвата и то в градско, където нормално си имам обхват. Опитвам се да звънна и не мога, нито ми дава грешка, нито сигнал, просто си стои екрана при звъненето. И като ми звънят на мен ми дава, че е изключен телефона. Като го рестартирам се оправя. .


Здравейте . Имам същия проблем като пича от горе .Обхвата изчезва изведнъж.Преди държеше по 1 ден ,сега едвам 1 час закърпва.Нов съм с Андроида и не знам какво да правя.Ако някой ми помогне ще съм му много благодарен
Ъпнал ли си го? Щото май само вие сте с този проблем. Ако сте с 1.0.09 версия на софтуера няма да имате проблем.

а от къде 1.09 , щото за да я свалят явно има нещо Wink Confusedtupid:

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#85

simo955 написа:а от къде 1.09 , щото за да я свалят явно има нещо Wink Confusedtupid:
Преди да я свалят я бяха качили Confusedtupid: . И аз съм с 1.0.0.09 и я инсталирах по най-стандартния начин. Около седмица след това престана да се инсталира, но доста време стоя на официалния сайт. Едва след това я свалиха и казаха, че има бъгове и действат по въпроса. Все още :unknw: , но това е положението. Засега не съм имал проблеми.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#86

simo955 написа:а от къде 1.09 , щото за да я свалят явно има нещо Wink Confusedtupid:
http://tranzit.dir.bg/load.php?id=H2a1yd...unN1476005 - Ето това е ъпдейта Smile , който иска да си го дърпа.

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO
Цитирай
#87

Излязохме от бокса. По-малко от 24 часа им трябваше, за да сменят "вибратора", както пише в протокола Smile)) евала на пичовете за отношението и бързодействието.
Сега, ако някой каже с какъв модел слушалки се чува най-силно, работата ще заспиSmile)
Цитирай
#88

Чудех се...тези сензорни бутони отдолу са с отделна подсветка, но при работа с телефона на тъмно, като изгаснат е голямо търсене кой бутон къде е. Няма ли някакъв начин да светят докато и екрана е активен?

Alcatel One Touch 302 » Sony J70 » Nokia 7250i » SE K700i » SE T700i » SE Xperia X8 » Prestigio 4500T » Samsung Galaxy S3 Neo » Samsung Galaxy A5 (2017)
Цитирай
#89

като цяло съм доволен от качеството на дисплея и бързодействието на приложенията.Мисля че най-големите минуси са батерията и липси на резервни такива и недомислицата на така наречената SD kard памет.Дали ако се съобщи на официалният сайт този проблем с външната карта памет може да се реши със съответният ъпдейт!? :huh2:

LG Optimus 4X HD Black /LG Optimus Black P970/Prestigio 4300/LG G2 32GB Black
Цитирай
#90

Батерията поне при мен се държи повече от добре! От месец и половина съм с телефона и я зареждам средно на 4 или 5 дни

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай
#91

пуснат е update до 1.0.09 Android

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай
#92

Къде е пуснат ???

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#93

Настройки > Всичко за телефона > System updates
[Изображение: 797a336208ad8a97.png]

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай
#94

Ясно,...питам защото в сайта няма такова нещо, пък малко след като си ъпдейтнахме телефоните го махнаха...

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#95

gr33n написа:Настройки > Всичко за телефона > System updates
[Изображение: 797a336208ad8a97.png]


Здравейте!
Искам някой да ми обясни какъв е този ъбдейт 1.09 или 1.07 ?
Нали има айскрийм . Не се ли ъбдейтва андроида?
п.п. и ако може някой да ми помогне да си прехвърля контактите в джимейла , защото успях да прехвърля контактите само от едната карта,а от другата не става?
Цитирай
#96

radiboi написа:
gr33n написа:Настройки > Всичко за телефона > System updates
[Изображение: 797a336208ad8a97.png]


Здравейте!
Искам някой да ми обясни какъв е този ъбдейт 1.09 или 1.07 ?
Нали има айскрийм . Не се ли ъбдейтва андроида?
п.п. и ако може някой да ми помогне да си прехвърля контактите в джимейла , защото успях да прехвърля контактите само от едната карта,а от другата не става?
Добро утро!
На страницата на Престижсо няма нищо за ъпдейта, на скрийна пише, че е от 28. 11. 2012 г. явно не е нов. Ъпдейта на автоматичен режим ли дойде или сам си го сложи?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#97

dragodraganov написа:
radiboi написа:
gr33n написа:Настройки > Всичко за телефона > System updates
[Изображение: 797a336208ad8a97.png]


Здравейте!
Искам някой да ми обясни какъв е този ъбдейт 1.09 или 1.07 ?
Нали има айскрийм . Не се ли ъбдейтва андроида?
п.п. и ако може някой да ми помогне да си прехвърля контактите в джимейла , защото успях да прехвърля контактите само от едната карта,а от другата не става?
Добро утро!
На страницата на Престижсо няма нищо за ъпдейта, на скрийна пише, че е от 28. 11. 2012 г. явно не е нов. Ъпдейта на автоматичен режим ли дойде или сам си го сложи?

при мен изобщо не излиза , а съм с 08 Sad

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#98

При мен се ъпдейтна и забелязах, че липсва менюто "Softwаre update" Smile а има само систем ъпдейти.
Цитирай
#99

AndroTattoo написа:При мен се ъпдейтна и забелязах, че липсва менюто "Softwаre update" Smile а има само систем ъпдейти.
Така е, липсва това меню след ъпдейт. Аз съм с този ъпдейт от месец и половина и при мен изчезна менюто, когато ъпдейтнах. Но нали е спрян ъпдейта, може да са го пуснали, знам ли?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

не изобщо не излиза Sad сиг е и от оператора знам ли Crazy Tooth

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)