Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4300 DUO, 3G-представяне и софтуер

Luke Netwalker написа:
Mitev79 написа:Да, ама като го свържа към компа, не го намира. Smile
Да, така е ако ползваш стандартен файл-маниджър (Windows Explorer, Total Commander). Има и специални програми за това. Аз ползвам Wondershare MobileGo for Android. Според мен е много удобна.

Благодаря за информацията!
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, при мен забелязах следното нещо. Примерно батерията показва , че е заредена 80%, след което изключвам телефона. Когато го включа батерията показва 70% , т.е. 10% по - малък заряд. Моля, споделете при вас така ли е ?
Цитирай

anatol06 написа:Здравейте, при мен забелязах следното нещо. Примерно батерията показва , че е заредена 80%, след което изключвам телефона. Когато го включа батерията показва 70% , т.е. 10% по - малък заряд. Моля, споделете при вас така ли е ?
Така е при тези телефони. Аз съм с PAP 4300. Имам и LG 350, там е обратното, показва повече проценти, ама за кратко.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Luke Netwalker написа:
Mitev79 написа:При мен често, телефонът сам си променя мелодията на будилника и известията. При вас има ли го това и защо така става?
При мен това се получаваше след свързване на телефона с компютър посредством USB-кабел. Решението е да включиш Allow USB Debugging. Намира се в Settings -> Developer Options. Успех! :thumbup:

И тази гимнастика не се получава.
При мен пак си сменя мелодията.
Цитирай

radiboi написа:И тази гимнастика не се получава. При мен пак си сменя мелодията.
Много странно. Аз вече забравих за този проблем. Като включиш Allow USB Debugging както пише Mitev79 не можеш да влизаш в телефона чрез обикновен файл-мениджър. Затова аз ползвам Wondershare MobileGo for Android и съм доволен. Друг вариант е да качиш на телефона някакво приложение и да се свързваш с компютъра чрез WiFi. Успех! :thumbup:

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Какво разбирате по обикновен файл-мениджър? Аз съм я включил тая опция защото и на мен ми писна да задавам на ново мелодиите и сега като го включа към компа през юсб му давам да се вържат и толкова пак си влизам чрез експлорера на уина виждам го като 2 харда и толкова.
Цитирай

Koko__2002 написа:Какво разбирате по обикновен файл-мениджър? Аз съм я включил тая опция защото и на мен ми писна да задавам на ново мелодиите и сега като го включа към компа през юсб му давам да се вържат и толкова пак си влизам чрез експлорера на уина виждам го като 2 харда и толкова.
Под обикновен файл-мениджър разбирам щатния Windows Explorer или някаква алтернатива, напр. Total Commander, който ползвам от години. При включена опция Allow USB Debugging чрез тях виждаш паметите на телефона, но нищо повече. По принцип за работа с телефони през РС има специални програми. Една от програмите за Android телефони е Wondershare MobileGo for Android. Разбира се има и други, но на мен тя ми харесва и ползвам нея. Не само че няма проблеми с мелодиите, но и е много удобна (според мен Wink ).

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Тия хора май ни забравиха! По-вече от два месеца никакъв ъпдейт! А как започнаха само !!! Дали няма да се "присъединим" към огромната армия от собственици на "умни" телефони, за които производителите забравят в момента в който си продадат стоката? Дано не е така!!! Smile
Цитирай

Здравейте, искам да питам как мога да си сменя директорията където се запаметяват скрийншотовете.. с Prestigio 4300 съм
Цитирай

stoti99 написа:Здравейте, искам да питам как мога да си сменя директорията където се запаметяват скрийншотовете.. с Prestigio 4300 съм
в хранилището сменяш къде да се инсталира по подразбиране. при теб отметката сигурно е на SD карта, променяш на USB хранилище.
системни настройки -> хранилище -> отмета на USB хранилище :thumbup:

Prestigio 4300, Android 4.0.3
Цитирай

Arcus написа:
stoti99 написа:Здравейте, искам да питам как мога да си сменя директорията където се запаметяват скрийншотовете.. с Prestigio 4300 съм
в хранилището сменяш къде да се инсталира по подразбиране. при теб отметката сигурно е на SD карта, променяш на USB хранилище.
системни настройки -> хранилище -> отмета на USB хранилище :thumbup:

Мерси а да питам SD card е картата с памет а USB хранилище какво е ? Мерси Предварително Smile
Цитирай

Arcus написа:
stoti99 написа:Здравейте, искам да питам как мога да си сменя директорията където се запаметяват скрийншотовете.. с Prestigio 4300 съм
в хранилището сменяш къде да се инсталира по подразбиране. при теб отметката сигурно е на SD карта, променяш на USB хранилище.
системни настройки -> хранилище -> отмета на USB хранилище :thumbup:

Нещо не става... аз искам скрийншотовете да се запаметяват в SD картата, а те където и да слагам отметката ,те пак се запаметявват във USB хранилището... иначе другите нормални снимки се запаметяват във SD картата ... :confused: :confused: :confused:
Цитирай

Здравейте, от около 1 седмица насам не можех да тегля нищо от Google Play. В смисъл, натискам Изтегли и там където попринцип се появяват процентите при мен си върви безкрайно това синичкото поленце, без да показва проценти. И това на всички приложения. Вчера си изтрих всички актуализации на Google Play (върнах го към базовата версия, която беше при закупуването) и всичко се тегли беаз проблем. Днес ми се актуализира от само себе си и пак не можеше да тегли. Пак си го върнах назад, но въпроса ми е това от версията ли е или от телефона ми нещо? Понеже приятелите ми с Android си теглят без проблем с тази версия.
И друг малко страничен въпрос - възможно ли е да се смени само обектива на камерата ( т.е. стъкълцето отпред ), понеже ми е яко надраскано и камерата ми вече снима ужасно.
Цитирай

shotcore написа:Наскоро ми се появи проблем с приложението "контакти",когато го отворя (да се обадя на някой например)
приложението забива и след известно време ми показва "Приложението контакти не отговаря".Ребуут на телефона не е сигурно решение,защото след един разговор и пак забива.На някой друг случвало ли му се е?Как да процедирам?
Цитирай

Здравейте, имам следния проблем, при смяна на мобилните клетки /пътуване/, изгубвам покритие на съответния оператор/ в случая М-тел и Виваком/. За да имам отново покритие трябва да рестартирам телефона което от своя страна е доста досадно при далго пътуване.
Моля за съвет ако някой се събласквал с този проблем!
Цитирай

Здравейте,а знаете ли как се пуска звука на камерата,тъй като аз сега го купих и няма никакъв звук!Рових в профила,рових в звука,настройките на камерата,но нищо :wall:
Моя модел е PAP4055 DUO
Благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)