Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за HTC Desire X ¯´·.¸¸. -
#51

Изтегли си някой файл мениджър от Google Play, например: ES File Manager

HTC Desire X; 4.1.1; Sense: 4+ Stock (crushed)                      iPhone 5; Stock (for sale)
Samsung Galaxy SIII; 4.3; Rooted; Custom Rom (sold)            Galaxy A5-6; 6.0.1; stock
Цитирай
Аксесоари
#52

Свали си файлов мениджър.
https://www.androidbg.com/forum/post236974.html#p236974

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#53

Някой може ли да ми каже програмка за бекъп на съонщения, кешове и други данни от телефона... Нещо като титаниъм бекъп, НО да работи без руут.. Причината е, че ще си давам телефона на ремонт на дисплей, и евентуално ако го върнат към заводски, да мога да си ресторна телефона до точкаата, която съм сега...

HTC Desire X; 4.1.1; Sense: 4+ Stock (crushed)                      iPhone 5; Stock (for sale)
Samsung Galaxy SIII; 4.3; Rooted; Custom Rom (sold)            Galaxy A5-6; 6.0.1; stock
Цитирай
#54

За дейтата не знам дали ще стане. Виж тази тема - https://www.androidbg.com/forum/topic588...olbox.html
Може да пробваш и с carbon
Имам и още една - две теми за такива програми, които може да разгледаш.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#55

Мерси за бързия отговор... Дръпнах карбона, и утре по светло ще бекъпна.. Smile)

HTC Desire X; 4.1.1; Sense: 4+ Stock (crushed)                      iPhone 5; Stock (for sale)
Samsung Galaxy SIII; 4.3; Rooted; Custom Rom (sold)            Galaxy A5-6; 6.0.1; stock
Цитирай
#56

Здравейте Smile Имам проблем.. Инсталирах си viber и след това телефона започна да ми показва " low storrage space There is not enough storage space available to complete this action. Please clear some space and try again." В същото време имам 720 мб свободно пространство на вътрешната памет. Дали засича липса на карта с памет и ако да как мога да оправя проблема ?

OnePlus 3T 64GB
Цитирай
#57

Какво става когато си руутнеш телефона, и в последствие нещо се развали и го занесеш в магазина от който си го купил и те ти откажат гаранцията ? Тогава какво правиш с телефона, хвърляш го на боклука ли ?
Цитирай
#58

Naftalincho написа:Какво става когато си руутнеш телефона, и в последствие нещо се развали и го занесеш в магазина от който си го купил и те ти откажат гаранцията ? Тогава какво правиш с телефона, хвърляш го на боклука ли ?
Не,просто ще ти кажат ,да ти оправи телефона този,който го е рутнал.Четете повече в форума за начинаещи на Андроид...има достатъчно изчерпателен материал за такива въпроси,както и на сайта на производителя на мобилното Ви устройство.

Sony Ericsson X8 White - Android 2.3.7 GingerDX-v029 > HTC Desire X Black - Android 4.1.1 > LG G2 Black
       Попитай Google преди да задаваш глупави въпроси!  ...надпис на тениска
Цитирай
#59

Naftalincho написа:Какво става когато си руутнеш телефона, и в последствие нещо се развали и го занесеш в магазина от който си го купил и те ти откажат гаранцията ? Тогава какво правиш с телефона, хвърляш го на боклука ли ?


Едно ще ти кажа. Аз започнах като абсолютен начинаещ. Не разбирах грам, а трябваше да се оправям с HD2, който не е лесен телефон, ако не знаеш как стават нещата.
Захванах се със здраво четене в продължение на месеци. Говорим за наистина здраво четене по часове на ден и хиляди тестове. За сега, вече над 2 години смея да кажа, че не съм счупил нито един телефон. Да не се урочасам де, че то никой не е застрахован. Мисълта ми е, че не трябва да се хващаш с нещо, като не знаеш какво е и не си пипнал и грам, за да го разбереш.
Четене му е майката и чак тогава се започва постепенно. Ако всеки следва този метод ще намали шансовете от счупени телефони до минимум.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#60

да ти кажа предния ми телефон беше X8-ца бях си го взел от Шотландия и имаше един период в който всеки ден си слагах нов РОМ. обаче преди да започна да руутвам и т.н. бях изчел целия раздел на X8-цата най-подробно по 3 пъти и също така и xda форума и нито веднъж не ми се е случвало да го брикна или нещо такова, докато имаше хора дето чели недочели, давай почват нещо, после ревът "телефона ми се хард брикна какво да правя". Така че тук съм много съгласен с теб. Преди да се захванеш с нещо такова трябва да си изчел адски много неща и да имаш на идея какво правиш и как да го направиш. Ако мога и аз да дам някакъв съвет на тези които мислят да си руутват телефоните е то той ще е - Четете преди да почнете нещо такова, защото колкото и елементарно и олеснено да е си има тънкости които не бива да се пренебрегват ! Иначе не смятам да руутвам моя DX, харесва си ми стоковия ICS, върши ми страхотна работа за разговори малко интернет, някоя и друга игричка и те така Smile Не съм претенциозен относно фул сенс и такива неща. Отценката ми за телефона е 6+ :thumbup:
Цитирай
#61

Да ви споделя за една недоизкусурена работа на разработчиците от андроид .В стоковия музикален плейър има опция за задаване на мелодия на телефона или на контакт.И вместо да маркирам само контакта който исках,маркирах (маркирай всички) и зададох мелодията на всички контакти.Лошото тук е,че няма как да върнеш в (мелодия по подразбиране).Изтрих песента като си мислих,че ще се върне в по подразбиране мелодията на телефона,но става така,че телефона сам си избра мелодия по подразбиране("сенс") и дори и от настройки при задаване на друга мелодия на телефона всичките ми контакти пак си зънят със "сенс".Само непознатите номера звънят с мелодията която съм задал. Наложи се триене на всички контакати и качването им наново,само това оправя нещата!

Samsung Galaxy A51 
Цитирай
#62

don_misho написа:Да ви споделя за една недоизкусурена работа на разработчиците от андроид .В стоковия музикален плейър има опция за задаване на мелодия на телефона или на контакт.И вместо да маркирам само контакта който исках,маркирах (маркирай всички) и зададох мелодията на всички контакти.Лошото тук е,че няма как да върнеш в (мелодия по подразбиране).Изтрих песента като си мислих,че ще се върне в по подразбиране мелодията на телефона,но става така,че телефона сам си избра мелодия по подразбиране("сенс") и дори и от настройки при задаване на друга мелодия на телефона всичките ми контакти пак си зънят със "сенс".Само непознатите номера звънят с мелодията която съм задал. Наложи се триене на всички контакати и качването им наново,само това оправя нещата!

Да ти кажа това хич не си е малък проблем...Аз бях открил нещо подобно и щях да пиша ,но забравих какво беше Tooth
Цитирай
#63

jd87 написа:Здравейте Smile Имам проблем.. Инсталирах си viber и след това телефона започна да ми показва " low storrage space There is not enough storage space available to complete this action. Please clear some space and try again." В същото време имам 720 мб свободно пространство на вътрешната памет. Дали засича липса на карта с памет и ако да как мога да оправя проблема ?

Същото е и при мен и то със Viber пак!

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#64

ВЪПРОСЧЕ ! Сори , за глупавия въпрос, но когато съм в Wi-fi - в сайтове или от мобилния и-нет ми се появява горе едно сателитче със зелен обхват - знам че това е от GPS май ... въпросът е как да го изключа и защо се появява, и дали ми точи пари Tooth Tooth

Sony Xperia Z3
Цитирай
#65

Ако е иконка за сателит за GPS-a няма да ти точи пари,само батерия Big Grin . Може да се спре от Settings --> Location --> GPSsatellites и махаш отметката,за да изключиш GPS-a

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#66

Благодаря ти, малко съм индианец с тоз телефон :cheers:

Sony Xperia Z3
Цитирай
#67

Здравейте!
Бях ъпдейтнал до JB след това се върнах на ICS с един custom ROM от XDA.Сега май стъкнах тук и няма мърдане...Имали някакакъв начин да се върна до стоковия ics или jb ?...Не мога да се оправя нещо.
Цитирай
#68

Здравейте, туко що се шокирах сд картата ми се форматира незнайно как ... Инсталирах преди това няква тема от xperia z и тема за go locker, но не мисля, че е от тях...
Преди формата си деактивирах картата и рестартирах телефона, защото всички изображения ми бяха с ! и реших, че картата не се е монтирала понеже качих 5/6 mp3-ки с кабела...
Кофтито е, че нямах бекъп и сега всичко наново...
Ако имате някакво предложение как да се опитам да си върна поне някоя от снимките...
Как да се предпазя от подобно нещо и от какво може да е последица?!?

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай
#69

Здравей колега!
Проблема с форматирането на картата може до се оправи с една програмка,не веднъж доказала се при мен.Програмата се казва iCare Data Recovery и я има в замундата.Дано ти свърши работа.
Успех!

HTC Desire X - бял -->HTC one M8 -->Xiaomi Redmi 6A --> Xiaomi Redmi Note 8 pro
Цитирай
#70

Моля за помощ !! Smile Имам телефона ( HTC Desire X) от близо месец вече,но в близките дни възникна проблем при входящите ми.Когато някой ми звъни,при заключен екран,единственото което ми излиза е червената и зелената слушалка и пръстенчето!Не ми изписва кой ме търси,а така не мога да реша на кой трябва да вдигам и на кой не.Чак като вдигна или отхвърля ми показва контакта! Ако може,моля Ви кажете ми къде съм сбъркала да го оправя.Прегледала съм всички настройки,но нищо.Явно пропускам нещо.Моля помогнете! Smile Smile
Цитирай
#71

Влизаш в настройките > приложения > всички приложения > намери това на Sense лаунчъра и изчисти дейтата. След това рестартирай телефона.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#72

Luba6ky написа:Влизаш в настройките > приложения > всички приложения > намери това на Sense лаунчъра и изчисти дейтата. След това рестартирай телефона.

Благодаря Ви много за помощта!! Smile Всичко е наред вече. Smile
Цитирай
#73

Здравейте! От скоро има HTC DESIRE X и имам следния въпрос... Възможно ли е да се промени изгледа на менюто (имам впредвид начина по-който се появява и т.н.) ? Smile

HTC Desire X, Asus MeMo Pad HD 7
Цитирай
#74

biliiie написа:Здравейте! От скоро има HTC DESIRE X и имам следния въпрос... Възможно ли е да се промени изгледа на менюто (имам впредвид начина по-който се появява и т.н.) ? Smile
не, поне не и докато си със Сенс-а, при него можеш само да променяш начина на подреждане на приложенията(по азбучен ред и т.н.) За да направиш това което искаш трябва да си свалиш някой launcher от маркета. Тогава ще можеш да правиш пренареждания и т.н. Smile
Цитирай
#75

За втори път ми се изтри информацията от картата памет :wall: , за щастие си бях запазил файловете и не можа да ме прецака за втори път, но поне установих от къде идва проблема, а именно от трансфера с кабела за данни, сложих аз кабела показа ми се дивайса (HTC Desire X) в my computer и като влязох вътре ги нямаше двете директории на вътрешната и сд паметта и аз следователно извадих кабела обаче на следващото свързване се показаха за миг,но изчезнаха внезапно и третия път беше фатален показа се, но с останали 3 папки ...
Затова призовавам, всички които не са си направили бекъп на файловете да го направят, защото тази ситуация е адски неприятна ...

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)