Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за HTC Desire X ¯´·.¸¸. -
#76

Аз така и не успявам да видя телефона през кабела на кокмпа си...освен като цифров фотоапарат...хихихи

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте! Купих си телефона преди няколко дни и днес забелязах че като натиснеш по дисплея малко по силно се появява едно като помръдване около пръста ти на самия дисплея. Това става само в долната и крана дясна част на дисплея в останалата част не се получа Нормално ли е това или има някакъв проблем с LCD-то ?
Цитирай
#78

Ами не би трябвало май да е така, но често се среща при HTC телефоните с LCD. Ако се получава при силно натискане може да се преживее, но ако става с леко натискане не е хубаво.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#79

Наскоро си взех HTC Desire X и още го разучавам.Имам следното питане като се опитам да пратя снимка на някой контакт от Whatsupp ако избера снимката от галерията и тогава да е споделя на някой контакт нищо не ми изписва а ако е избера от Кламерчето в Whatsup горе ми изписва НЕУСПЕШЕН ПРЕДВАРИТЕЛЕН ИЗГЛЕД.МОЛЯ ОПИТАЙТЕ ОТНОВО.Помагайте защото хич не съм наясно с Андройд
Цитирай
#80

Здравейте колеги, имам проблем с предсказването на думи и довършването им когато пиша. Бях ги премахнал от настройките и нямах проблеми до днес , пак започнаха да ми се показват предсказанията и не ми дава да ги демаркирам от настройките :wall: http://chovecheto.snimka.bg/other/htc-de...5.30312096
Ако някой има идея или знае как да го оправя моля да сподели.

HTC Desire X White-mySENSEdx5
Цитирай
#81

Chovecheto написа:Здравейте колеги, имам проблем с предсказването на думи и довършването им когато пиша. Бях ги премахнал от настройките и нямах проблеми до днес , пак започнаха да ми се показват предсказанията и не ми дава да ги демаркирам от настройките :wall: http://chovecheto.snimka.bg/other/htc-de...5.30312096
Ако някой има идея или знае как да го оправя моля да сподели.
Маркирай последните две опции за да ти отключи предните две, после им махни отметките като започнеш от горе до долу...мисля че ще се получи :cheers:

Поздрави : Naftalincho
Цитирай
#82

Naftalincho благодаря за бързия отговор, не става по този начин... :unknw: :wall:

HTC Desire X White-mySENSEdx5
Цитирай
#83

jd87 написа:Здравейте Smile Имам проблем.. Инсталирах си viber и след това телефона започна да ми показва " low storrage space There is not enough storage space available to complete this action. Please clear some space and try again." В същото време имам 720 мб свободно пространство на вътрешната памет. Дали засича липса на карта с памет и ако да как мога да оправя проблема ?

При мен се получава същото, някой наясно ли е на какво се дължи?

Благодаря предварително за отговора!

HTC Desire X [highlight=black]White[/highlight]
Цитирай
#84

Ако нямате карта с памет си сложете и преместете приложението на нея.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#85

Luba6ky написа:Ако нямате карта с памет си сложете и преместете приложението на нея.

Наистина има нещо общо с картата памет. След като си сложих картата и инсталирах наново Viber-a (в паметта на телефона) няма никакъв проблем.

HTC Desire X [highlight=black]White[/highlight]
Цитирай
#86

По мое наблюдение програми като skype,viber,google chrome не работят добре на картата с памет, даже някой въобще не работят.
Цитирай
#87

Нормално ли е когато направя Full wipe след рестарт всичките ми приложения да си стоят непокътнати и изобщо не само приложенията ами всичко останало ? :capitulation:
Цитирай
#88

До колкото знам ,wipe чисти кеша. Дефакто дейтата и настройките, не самите приложения.
Цитирай
#89

Здравейте,
много бих бил благодарен ако някой може да ми помогне или поне да ми даде някакви насоки ...
имам такъв проблем: постоянно ми излиза съобщение, че картата с памет е премахната. излиза ми също съобщението че нямам достатъчно памет а реално имам близо 1 ГБ свободно. много често си работи нормално и всичките снимки и т.н. са си там, но често просто се губи връзката с нея. смених я с друга и отново същите перипети. Интересното е, че когато вляза в мениджъра с инсталираните програми когато картата не е разпозната, си ми намира инсталираните програми, но са с големина 0.0MB. Двете карти с които "тренирам" на друг телефон работят идеално. Не знам има ли смисъл да връщам заводските настройки или да го рекламирам гаранционно.
благодаря предварително.
Цитирай
#90

Като начало си свали всичко от картата на компютъра и я форматирай. После си върни всичко обратно и виж как ще се държи след това. Формата трябва да е във Fat32. Има вероятност, според мен голяма, да имаш проблем с четеца на карти на телефона, но нищо не пречи да изпробваш някой варианти, като този, който ти дадох, преди да стигнеш до ремонт.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#91

Здравейте!Отскоро и аз се сдобих с Desire X и още съм нов имам нужда от малко помощ Blush искам да си преместя контактите от СИМ картата в телефона,но не знам как.Помощ,моля!Благодаря предварително Smile
Цитирай
#92

lion_69 написа:Здравейте!Отскоро и аз се сдобих с Desire X и още съм нов имам нужда от малко помощ Blush искам да си преместя контактите от СИМ картата в телефона,но не знам как.Помощ,моля!Благодаря предварително Smile
Заповядай и повече от колкото искаш даже:
https://www.androidbg.com/forum/topic173...id-os.html

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#93

Много благодаря за бързата реакция! Smile
Цитирай
#94

[Изображение: 1005122_10201246788070310_1692566060_n.jpg]
Постоянно ми излиза това и супер много ме дразни . Но не знам как да го махна ? Rock

HTC Desire 500
Цитирай
#95

Eleonora написа:[Изображение: 1005122_10201246788070310_1692566060_n.jpg]
Постоянно ми излиза това и супер много ме дразни . Но не знам как да го махна ? Rock
ТОВА Е "ВИРУС"
МАХА СЕ С ХАРД РЕСЕТ...
Offtopic баси универсалното лекарство е това... Offtopic

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#96

Здравейте. Доста време се мъчих с тия свързвания с приятели от фейсбук. Значи синхронизирам си всички приятели от фейс с телефона и съм си свързал някои приятели с номерата им. Това го правя в иконката с приятели и от там избирам да ми показва само номерата на телефона. После като отида на зелената слушалка за набиране там ми излизат абсолютно всички абонати на фейс плюс моите номера а на Хора ми излизат само номерата с свързаните кам нях фейс абонати моля дайте съвет как да го оправя това Smile
Цитирай
#97

Реално в този случай ми искарва около 15 контакта от фейсбук които нито мога да ги изтрия или да ги скрия по някакъв начин
Цитирай
#98

Ейде повече четете,по-малко пишете в тоя форум...всички решения са написани всички Ваши въпроси са зададени поне по милион пъти...
Влез в тефония си указател,на хора,най горе в дясно има падаш таб,от него с отметки разрешаваш,кои указатели да виждаш...на сим картата,в гугъл,във фейса,в скайп и тн.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#99

Здравейте.Вчера си взех хтс-то,но се натъкнах на проблем.Когато се пусне музика през слушалките се чува лек статичен шум,чува се и след като се спре музиката за около 5 секунди и после спира.(ъпдейтнат е до 4.1)

HTC Desire X (android 4.1-full sense,rooted)>Xperia Neo-CM10>Alcatel One Touch Idol 2 (6037Y)-Not Rooted - YET !
Цитирай

rockito912 написа:Здравейте.Вчера си взех хтс-то,но се натъкнах на проблем.Когато се пусне музика през слушалките се чува лек статичен шум,чува се и след като се спре музиката за около 5 секунди и после спира.(ъпдейтнат е до 4.1)
Пробвай с други слушалки

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)