Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за HTC Desire X ¯´·.¸¸. -

todorki написа:
rockito912 написа:Здравейте.Вчера си взех хтс-то,но се натъкнах на проблем.Когато се пусне музика през слушалките се чува лек статичен шум,чува се и след като се спре музиката за около 5 секунди и после спира.(ъпдейтнат е до 4.1)
Пробвай с други слушалки
Същата работа.... :/ .Сега забелязах,че дори и без слушалки се чува.

HTC Desire X (android 4.1-full sense,rooted)>Xperia Neo-CM10>Alcatel One Touch Idol 2 (6037Y)-Not Rooted - YET !
Цитирай
Аксесоари

rockito912 написа:
todorki написа:
rockito912 написа:Здравейте.Вчера си взех хтс-то,но се натъкнах на проблем.Когато се пусне музика през слушалките се чува лек статичен шум,чува се и след като се спре музиката за около 5 секунди и после спира.(ъпдейтнат е до 4.1)
Пробвай с други слушалки
Същата работа.... :/ .Сега забелязах,че дори и без слушалки се чува.
Карай и при мен е така,явно е някакъв брум...Smile

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Здравейте! Мога ли от някъде да променя името на снимката под което се записва от фотоапарата? Като например името да е дата, час, сек.
Цитирай

Здравейте! Искам да рутна телефона си и да сложа кастъм ром, обаче не съм го правил преди и искам да разбера какви са стъпките. Видях темата за Root, Отключване на bootloader-a, но бих искам да ме насочите от къде да започна. Благодаря предварително.
Цитирай

Започва се с ънлок на bootloader-a.. После инсталация на Recovery, и накрая къстъм ром и руут.. :]] По-подробно не мога да ти кажа, защото до сега не съм правил процедурата.. ;д

HTC Desire X; 4.1.1; Sense: 4+ Stock (crushed)                      iPhone 5; Stock (for sale)
Samsung Galaxy SIII; 4.3; Rooted; Custom Rom (sold)            Galaxy A5-6; 6.0.1; stock
Цитирай

CrazyTo написа:Започва се с ънлок на bootloader-a.. После инсталация на Recovery, и накрая къстъм ром и руут.. :]] По-подробно не мога да ти кажа, защото до сега не съм правил процедурата.. ;д

Не ми помагаш особено, но пак е нещо. Бих искал да изчакам мнение на някой по-запознат с процедурата. Smile
Цитирай

започваш от стъпка 1 и така до последната Smile не виждам за какви насочвания може да става въпрос като начина за всички е един Wink
Цитирай

Naftalincho написа:започваш от стъпка 1 и така до последната Smile не виждам за какви насочвания може да става въпрос като начина за всички е един Wink

Значи отключих bootloader-a, обаче немога да сваля fastboot за да инсталирам рекавърито. Явно линка не работи...
Цитирай

revolenz написа:
Naftalincho написа:започваш от стъпка 1 и така до последната Smile не виждам за какви насочвания може да става въпрос като начина за всички е един Wink

Значи отключих bootloader-a, обаче немога да сваля fastboot за да инсталирам рекавърито. Явно линка не работи...
fastboot-а се прави от command prompt...т.е. влизаш във start menu, пишеш в търсачката run в прозореца който ще се появи cmd и там вече следваш командите от описанието
Цитирай

здравейте имам следния проблем с въпросният телефон, имам го от няколколо месеца и вече взе да лагва много (много зе да мисли) имам проблем и с приложения от социалните мрежи като ми пише някой някаде и съобщениетоп го получавам с огромно закъснение което е между 20мин и 1 ден.Четох в нета че мога да го ресетна телефона и по този начин Ос-ма се връща до момента на закопуването на телефона но това ще доведе до загуба на данните от него . малкото снимки който имамзнам от каде да ги преместя но не намирам папката в която се съхраняват смс-ите който съм получавал че имам няколко който трябва да запазя.кажете ми каде да вляза за да ги копирам. След като върна системата на телефона до датата на покупката му ще искам да го root-на (кракна) тук виждах тема с подробно обеснение как се root-ва HTC Desire Х но не я откривам , бихте ли ми дали линк към нея.Ще се радвам ако някой от вас ми помогне (това ми е първият телефон с Андройд и не съм много наясно с нея).
Цитирай

Приятели,оня ден докато си почиствах телефона,махайки му силиконовия калъв и почиствайки го останах разочарован...черната гривна която опасва екрана му,от дясната страна е цялата нацепена...на 5-6 места...леко забележими са...но напукванията са факт...само от дясно...телефна винаги е бил с силиконов кейс,никога не е падал,изтърван,удрян или тн.пазен е като очите ми...а сега...хоп...нацепени малки пукнатинки...умрях от яд,като ги забелязах...
Дали и някой друг ги има???...представям си ако беше без кейс,на какво щеше да прилича...а е едва на 4 месеца...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Здравейте, и аз имам един проблем, който виси без разрешение. Какъвто и ринг да си задам за звънене, телефона винаги си звъни с мелодията по подразбиране. Опитах всичко, ако някой може да помогне да каже как става. Благодаря предварително.

HTC Desire X
Цитирай

julianaru написа:Здравейте, и аз имам един проблем, който виси без разрешение. Какъвто и ринг да си задам за звънене, телефона винаги си звъни с мелодията по подразбиране. Опитах всичко, ако някой може да помогне да каже как става. Благодаря предварително.
от къде задаваш тона на звънене от настройки/звук или от персонализиране ?
Цитирай

От настройки, пробвах и от персонализиране и пак нищо... вече се отчаях

HTC Desire X
Цитирай

julianaru написа:От настройки, пробвах и от персонализиране и пак нищо... вече се отчаях
влез тогава в Музика, избери си песен и до нея нали има едно бутонче с 3 точки...кликаш на него и му казваш задай като мелодия
Цитирай

Да, ама не, отново същото, вече в коша, какъв беше тоя бъг не знам....

HTC Desire X
Цитирай

damageplan написа:здравейте имам следния проблем с въпросният телефон, имам го от няколколо месеца и вече взе да лагва много (много зе да мисли) имам проблем и с приложения от социалните мрежи като ми пише някой някаде и съобщениетоп го получавам с огромно закъснение което е между 20мин и 1 ден.Четох в нета че мога да го ресетна телефона и по този начин Ос-ма се връща до момента на закопуването на телефона но това ще доведе до загуба на данните от него . малкото снимки който имамзнам от каде да ги преместя но не намирам папката в която се съхраняват смс-ите който съм получавал че имам няколко който трябва да запазя.кажете ми каде да вляза за да ги копирам. След като върна системата на телефона до датата на покупката му ще искам да го root-на (кракна) тук виждах тема с подробно обеснение как се root-ва HTC Desire Х но не я откривам , бихте ли ми дали линк към нея.Ще се радвам ако някой от вас ми помогне (това ми е първият телефон с Андройд и не съм много наясно с нея).

Unlock/ recovery темата --->https://www.androidbg.com/forum/topic522...yroot.html

за смс-те виж в маркета има доста програмки който ще ти направят бекъп на съобщенията...после ги намери в картата памет и си ги свали на компа/лаптопа...след хард ресета изтегляш пак същата програмка, качваш ги на телефона и дава рестор Smile би трявало да стане...не съм го тествал щото аз лично не пазя съобщения...ако някой знае нещо може да добави Smile

поздрави:
Naftalincho
Цитирай

julianaru написа:Да, ама не, отново същото, вече в коша, какъв беше тоя бъг не знам....
със стоков ром ли си ? че май на стоковия не знам каква беше далаверата...ама май не можеха да се сменят мелодийте на звънене, някой със стоков ром да помогне тук Smile
Цитирай

Да, със стоков съм... Ако някой може да помогне, моля да заповяда Sad

HTC Desire X
Цитирай

julianaru написа:Да, със стоков съм... Ако някой може да помогне, моля да заповяда Sad
пробвай още нещо...отиди на настройки/звук/мелодии на звънене и от горя в ляво избери добавяне...би трябвало да ти отвори всички песни на телефона които имаш...ако и това не стане не знам вече...някой ппо компетентен да каже :cheers:

поздрави:
Naftalincho
Цитирай

С файлов мениджър си направи папка ringtones в нея си сложи каквато искаш мелодия.мп3...и пробвай пак...
Направи му 1 рестарт...ако пакне стане хард рестарт...Smile...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

здравейте след връщането на Ос до датата на закупуването на телефона, той почна да лагва още повече
Цитирай

damageplan написа:здравейте след връщането на Ос до датата на закупуването на телефона, той почна да лагва още повече
дай му няколко дена да заработи като хората...при андроид така стоят нещата, трябва да се изчака малко

Поздрави:
Naftalincho
Цитирай

todorki написа:Приятели,оня ден докато си почиствах телефона,махайки му силиконовия калъв и почиствайки го останах разочарован...черната гривна която опасва екрана му,от дясната страна е цялата нацепена...на 5-6 места...леко забележими са...но напукванията са факт...само от дясно...телефна винаги е бил с силиконов кейс,никога не е падал,изтърван,удрян или тн.пазен е като очите ми...а сега...хоп...нацепени малки пукнатинки...умрях от яд,като ги забелязах...
Дали и някой друг ги има???...представям си ако беше без кейс,на какво щеше да прилича...а е едва на 4 месеца...
Колеги,бихте ли си погледнали телефоните,заради мен...и кажете,как са нещата при Вас.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

todorki написа:
todorki написа:Приятели,оня ден докато си почиствах телефона,махайки му силиконовия калъв и почиствайки го останах разочарован...черната гривна която опасва екрана му,от дясната страна е цялата нацепена...на 5-6 места...леко забележими са...но напукванията са факт...само от дясно...телефна винаги е бил с силиконов кейс,никога не е падал,изтърван,удрян или тн.пазен е като очите ми...а сега...хоп...нацепени малки пукнатинки...умрях от яд,като ги забелязах...
Дали и някой друг ги има???...представям си ако беше без кейс,на какво щеше да прилича...а е едва на 4 месеца...
Колеги,бихте ли си погледнали телефоните,заради мен...и кажете,как са нещата при Вас.

при мен си е ок

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)