Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за HTC Desire X ¯´·.¸¸. -
#26

Като има входящо повикване при заключен екран, на него излизат освен пръстена и две слушалки (малки и кръгли) над пръстена - червена и зелена. Хващаш червената и я пускаш в пръстена, и разговора е отхвърлен.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
Аксесоари
#27

А има ли възможност да се деактивират всички азбуки в клавиатурата и да се остави само английски и български, защото сега при писане като започна да сменям ми изрежда 10-тина езика докато стигна бг или английски?
Цитирай
#28

Меню-Настройки-Език и клавиатура-HTC Sense Input-Избор на клавиатура ...

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай
#29

Здравейте, имам телефона вече от седмица и ми стана интересно защо някой приложения искат права за преглед на телефонните повиквания/смс/ и подобни ... изобщо сигурно ли е, че като сваля приложение от плей стора няма да ми направи мизерия и да праща рекламни смс на контактите ми и подобни истории ?
Цитирай
#30

Няма никаква гаранция. В раздела за проблеми, в началото на форума има една тема точно за тези приложения, които пращат смс.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#31

Колеги от скоро имам телефона и не мога да открия от къде да направя избора на оператор ръчно а не автоматично (живея в граничен район и се включват чужди оператори) а и от къде се сменя от 3g на 2g и това beats audio постоянно ли е включено или от някъде се пуска и настройва

HTC DESIRE X
Цитирай
#32

Settings > More > Mobile Network > Network Operators или нещо подобно беше.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#33

Luba6ky написа:Settings > More > Mobile Network > Network Operators или нещо подобно беше.
благодаря мого !!!

HTC DESIRE X
Цитирай
#34

Beats audio-то се включва когато включиш слушалки и няма опция за настройка(горе ти излиза логото и можеш само да го пускаш и спираш, което за мен е без смисъл, но щом от HTC са решили така ... ), а по въпроса за 3Г-то можеш да го пускаш и спираш от меню-настройки-мобилна мрежа-мрежов режим

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай
#35

Четох, четох и пак нищо не разбрах... Дали след руут ще продължавам да получавам ъпдейти?

HTC Desire X; 4.1.1; Sense: 4+ Stock (crushed)                      iPhone 5; Stock (for sale)
Samsung Galaxy SIII; 4.3; Rooted; Custom Rom (sold)            Galaxy A5-6; 6.0.1; stock
Цитирай
#36

Не.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#37

Здравейте! Какво да направя, за да се инсталират програмите директно на картата памет? Пробвах разнио програми за местене, но никоя не работи... И каква е разликата между Internal Storage и Phone Storage?
Цитирай
#38

Пробвай тази аз съм с нея и съм доволен

Sony Ericsson X8 White - Android 2.3.7 GingerDX-v029 > HTC Desire X Black - Android 4.1.1 > LG G2 Black
       Попитай Google преди да задаваш глупави въпроси!  ...надпис на тениска
Цитирай
#39

настройки - памет - настройки за местоположенията за съхранение на приложенията
Цитирай
#40

Да това го направих, но като инсталирам приложение от маркета и ти се инсталира на телефона, и после не ми дава да го местя
Цитирай
#41

tlilock написа:Да това го направих, но като инсталирам приложение от маркета и ти се инсталира на телефона, и после не ми дава да го местя


Колега, това е питано не знам колко пъти вече. При тези телефони приложенията се инсталират на телефона. Ако искаш да местиш го прави ръчно или с програма. Ако не ти дава, значи приложението не е написано, за да се мести. В този случай си рутваш телефона и местиш, като тогава има опасност да не работи правилно.
И ползвайте тази търсачка, че в този живот не всичко идва на тепсия!!!!!!!!!!!!!!!!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#42

Проблем с блутуут! Не може да изпраща и приема файлове. Някакви идеи...? :unknw:

Huawei mate 20 pro
Цитирай
#43

Карта памет имаш ли?

HTC Desire X; 4.1.1; Sense: 4+ Stock (crushed)                      iPhone 5; Stock (for sale)
Samsung Galaxy SIII; 4.3; Rooted; Custom Rom (sold)            Galaxy A5-6; 6.0.1; stock
Цитирай
#44

Имам карта.. Да уточня,че не приема от друго хтц ,пробвах от нокиа няма проблем. Хтц-то е сензация ХЛ..

Huawei mate 20 pro
Цитирай
#45

Видим ли ти е блутута ? Сдвоени ли са устройствата ?
Цитирай
#46

Трябва да го направиш видим,имай в предвид че има таймер за видимост също...

|| HTC Desire X-Black Heart Android Android 4.1.1 Jelly Bean & HTC Sense 4+ (Stock)
Цитирай
#47

Имам въпрос, отскоро имам Desire X, но за първи път ми дава това : [Изображение: iB4fZt6.png]

Да попитам някой има ли идея какво е и от къде мога да го изключа, понеже за първи път се появява. Благодаря Ви предварително!
Цитирай
#48

Това значи, че телефона в момента е на вибрация. От бутоните за увеличаване и намаляване на звука може да се минава в режим вибрация или режим безшумен Smile
Цитирай
#49

Благодаря оправи се Dance
Цитирай
#50

Здравейте!От 2 дни и аз се сдобих с телефончето,за пръв път ползвам Андроид и съм доволен.Та въпросът ми е къде да вляза за да разлгледам цялото съдържания на картата памет,тъй като си качих на нея .apk файла на игра и искам да го инсталирам Android ?Благодаря предварително!
ПС: Не съм много в час с технологиите,та ако може по-подробно Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)