Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Голям проблем с телефона - показва че зарежда без да е включен в за
#1

Здравейте,
Днес отново се появи проблем с телефона. Сутринтта като станах и погледнах телефона ми показваше, че се зарежда...
а той дори не беше включен в зарядното, батерията беше на 50%. Рестартирах го и не се оправи. Изключих го и извадих батерията и пак го включих и съобщението, че се зарежда го нямаше.
В момента батерията е на 6% след, като цял ден бях на вън и сега като се прибрах го включих в зарядното, но въобще не отчита, че е включено и не се зарежда.
С USB-то към компютъра пробвах и също не засича нито телефона нито се зарежда.
Изключвах го, вадих батерията... рестартирах го, но няма промяна. Не иска да зарежда...
Някакви идеи? Какво мога да направя .. и какво мога да пробвам още? Sad Sad

Едит:
Телефона е на 1 месец .. не е рутван, не е изпускан, удрян и т.н. Имам 5-6 приложения инсталирани (FB, Twitter, Fourscuare, Angry Birds, Talkin Tom, Instagram, Viber и WhatsApp) .. в смисъл едва ли е от тях..

Edit:
Току що направих "Wipe data/factory reset" и "wipe cache" и няма промяна. Нито на USB-то, нито на зарядното. Вероятно буксата?
Последно тази сутрин го пробвах на зарядното и за 1 час се зареди 1-2% само.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами най добре бегом към сервиза, колкото и да е неприятно.
Цитирай
#3

Опитай с карфица да почистиш буксата на телефона ако имаш насъбран мъх или от някой други елементи от носенето в джоба и т.н.
това го направи на изключен телефон и с махната батерия !
Успех :thumbup:

п.с. провери също ако ползваш ес-лайн калъф дали буксата влиза плътно докрай,или просто го махни и опитай без него какво ще стане.

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#4

Опитах всичко, каквото се сетих снощи и нищо не помогна. Днес го занесох в магазина за сервиз да го изпращат... там го пуснаха пак да пробват и показваше, че си се зарежда без да е включен в зарядното...
Цитирай
#5

Здр. какъв се оказа проблема ....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)