Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Връщане към официално 2.1 oт Custom ROM
#26

Здравейте! Само да спомена, че пробвах първия начин и ми даде грешка при restor-а ( от CM7 2.3.7 ) . Сега ще пробвам 2рия начин.
Цитирай
Аксесоари
#27

И с втория начин нещо не се оправих :S Дали някой може да ми помогне? В recovery-то не ми разпознава (4.0.1.4) .7z разширението като дам да инсталира zip from cd. Как точно да изпълня втория начин точка 2? Благодаря предварително за помощта! Smile
Цитирай
#28

Като разархивираш 7z файла на компютъра вътре трябва да има .zip за флашване. А по първия метод - нещо си омазал папките сигурно
Цитирай
#29

В .7z са директно файловете ( 4 .img и 1.md5 ) . Не съм омазал папките просто като стигне до .md5 дава грешка. Ще опитам отново да не би да не се е свалил нормално но се съмнявам да стане. Някакъв мирър за втория начин дали има някой?
Цитирай
#30

Error while flashing boot image! - това ми изписва след като затрие стария боот и се пробва да ресторне с новия. :/ :unknw:
Цитирай
#31

Първия начин би трябвало да работи добре с твоето Recovery,
A може и просто да сложиш кой да е 2.1 Custom ROM и след това да флашнеш с KDZ:
Elegance Swift
Vanilla eclair ....
и т.н
Цитирай
#32

Стана с Vanilla eclair без никакъв проблем. Благодаря! Smile
Цитирай
#33

Реших да се върна до официално 2.1 използвайки 1ят начин, в момента флашвам с кдз обаче от 10мин не е мръднал от wParam=205, IParam=6. Някаква идея какво да правя?

EDIT: Още по-голям гаф кабела се измъкна, преди програмата да завърши действието си и сега телефона стига до лг логото и нищо на никъде. Не мога да вляза нито в fastboot, нито recovery, нито download mode. Май e за сервиз

Samsung Galaxy J5 2017 (Stock 8.1)
Цитирай
#34

Не може да не можеш да влезеш в Download mode. Щом стига до логото, значи се включва. Трябва да може да се флашва все още.
В Download mode се влиза като задържиш бутона за намаляне на звука и вкараш кабела в телефона
Цитирай
#35

Имах в предвид 1то лого на LG

Samsung Galaxy J5 2017 (Stock 8.1)
Цитирай
#36

E да де. Нещата са поправими щом изобщо ти дава да го включваш докъдето и да е.

Пробва ли да изкараш кабела, батерията, картите и да го вкараш в Download Моde по инструкцията на @jorimafia?

Освен това ако смяташ, че и това не става прочети това:
http://forum.xda-developers.com/showpost...stcount=26
Цитирай
#37

Първото нещо, което пробвах вчера беше по инструкциите на jorimafia. Сега ще прегледам темата в xda

EDIT: Пробвах всичко в темата в xda и пак не ми се получава. Не влиза по никакъв начин в download mode, а с KDZ през CS_Emergency също не става. Някакви други идеи или да се разходя в понеделник до Вивваком.

Samsung Galaxy J5 2017 (Stock 8.1)
Цитирай
#38

това са ми идеите. Или не го правиш както трябва или наистина телефона е прецакан и ще го оправят в сервиза
Цитирай
#39

Незнам, държа vol- и power бутона и телефона си стои на лг логото и това е. Тези два дни останах без нерви. Защо ми беше да флашвам официалния, а не оставих телефона с фастбуут рома и аз незнам. В понеделник го нося във Виваком и повече няма да се занимавам

Samsung Galaxy J5 2017 (Stock 8.1)
Цитирай
#40

Еми като не ме слушаш ще си стоиш на логото.
Казах ти:
Изкарай кабела, батериятa и картите от телефона, задръж vol-down бутона и докато го държиш вкарай кабела
Цитирай
#41

@suffer Благодаря ти много !!!! :thumbup:

Samsung Galaxy J5 2017 (Stock 8.1)
Цитирай
#42

Да те предупредя само, че с вивакомския официален ром нещо не успях да се справя. Все не се включваше след флашването и накрая сложих наново Fastboot РОМ-а и премахнах Fastboot-a със Swift Bootloader Builder:
https://www.androidbg.com/forum/topic144...ilder.html
Цитирай
#43

Аз точно него инсталирах . Инстална се без проблем и сега ще го тествам

Samsung Galaxy J5 2017 (Stock 8.1)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)