Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Преброяване притежателите на LG Optimus L9"
#1

[box]
Отварям тази тема/анкета, за да се преброите собствениците на Optimus L9
Моля пишете цвят на телефона, за
да ги добавям в 1-ви пост!
Aко глaсувaте с опциятa " Не, но
мисля скоро да си го закупя." моля
след кaто(aко) си го зaкупите дa си
промените вотa с прaвилния!
[/box]
[Изображение: lg-optimus-l9.jpg]

[box]1. arman4o /бял/
2. hddsoft /черен/
3. buuu /черен/
4. vesocop /черен/
5. pvitkov /
6. divka /бял
7. juspar /черен
8. aleks_1991 /черен
9. highLAND /черен
10. nasko73 /черен
11. Cvecko90 /бял
12. embski /черен
13. Specialized
14. silver14m /черен
15. tyranin /черен
16. zashtoto88 /бял
17. weezin /черен
18. KoMeStaa /черен
19. pgi /черен
20. martin_varbanov /черен
21. dancho_234 /черен
[/box]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#2

Горд собственик на Бял L9! Smile
Цитирай
#3

Собственик нa черен L9 Smile

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#4

Не знам ама или съм първия или поне 2-ри в този форум с Л9, тъй че я бързо да ме добавите и мен в списака с една чернилка Tooth
Цитирай
#5

Не си първия Lol докато се чудеше се бях зачернил вече с един черен.Младежа в глобул усилено се опитваше да ме убеди за Галакси3 мини бял ама като му казах че тва бялото и заобленото не е за мъже бре и извади истинския телефон. Tooth

///Xiaomi Redmi Note 8 Pro///
Цитирай
#6

vesocop написа:Младежа в глобул усилено се опитваше да ме убеди за Галакси3 мини бял ама като му казах че тва бялото и заобленото не е за мъже бре и извади истинския телефон. Tooth


Ахахахахаххахаха, добре си му го казал. При мен нямаше убеждения щото с влизането го предупредих, Л9 черен + подмяна на въпросния договор. Друго нищо не ми предлагай, само ще си загубиш времето а и варянта да си изляза и да го преподпиша другаде е огромен. Изгледа ме очудващо, даде ми да се подпиша и приключихме. Tooth
Цитирай
#7

Айде сега против бялото нещо ли имате Smile
Цитирай
#8

Big Grin Не бе, против зaобленото сa :rofl:


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

Big Grin Big Grin Big Grin Същото ме попита и онова момче в офиса на гобул и извади един Галакси с3 бял от джоба си Big Grin Big Grin Big Grin ,и аз да изляза от ситуация му викам не бе просто много е нежно не че не е хубаво.Понякога маи е добре да си мълча Tooth Tooth

///Xiaomi Redmi Note 8 Pro///
Цитирай
#10

Offtopic Добре, само да се придържаме към темата, а за тези неща ползвайте тази https://www.androidbg.com/forum/topic517...us-l9.html


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#11

Защо не сменим името на темата на "Преброяване притежателите на Л9", Клуб Л9 не ми говори нищо

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#12

Черен L9 . :cheers:

LG Optimus L9 Black & LG Optimus 4X HD & Samsung NOTE ||| Neo
Цитирай
#13

Ха, как не съм се записала в тази тема. Smile Собственичка на бял L9, от някъде между Коледа и Нова година на миналата година. Smile Голямо приключение беше при закупуването, защото бях тръгнала дори оператора да сменям (само Мтел не го предлагаше тогава). Обаче като казах това LG ще е и край! Не си мислете, че всички жени си падат по заоблените форми на телефоните, аз съм живото доказателство. Smile А иначе, телефона го купих в брой от Глобул с абонамент за 1 година, че с Мтел така съм се овързала и завързала, че няма измъкване. Като съм aбонат от 13 години, така ще е. Smile

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай
#14

Черен L9.
Цитирай
#15

+ 1 черен
Цитирай
#16

+1 черен Smile
Цитирай
#17

+1 черен
Цитирай
#18

От днес.. тоест вчера вече и аз имам този страхотен телефон !

Oneplus 5T
Midnight Black
Цитирай
#19

Cvecko90 написа:От днес.. тоест вчера вече и аз имам този страхотен телефон !
Честито! A кaкъв цвят е?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#20

Бел и и много му се радвам само се чудя какъв тип кейс да му взема ама това е Offtopic

Oneplus 5T
Midnight Black
Цитирай
#21

+1 черен P768
Цитирай
#22

Lg Оptimus l9 P768 вече е при мен, работи идеално и съм много доволен от телефона като цяло. Малко трудно се оправих, защото когато го включих всичко беше на китайски обаче сега си е перфектен. Има едни приложения Hami music, hami books и още няколко и не могат да се uninstal някой ако знае как ще съм му благодарен ако ми каже.

LG Optimus l9 4.1.2
Цитирай
#23

Приложениятa можеш дa ги спреш .
Влизaш в Settings 》 Apps и отивaш нa All нaмирaш приложението и кaто цъкнеш нa него му дaвaш disable.
Цитирай
#24

от днес и аз съм горд притежател на черен p760 Big Grin
Цитирай
#25

От днес вече и аз съм горд притежател на въпросното телефонче. Smile :thumbup:

Note 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)