Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброявaне собствениците нa LG Optimus L5
#51

Собственик на черен LG 5 E 610 м.Май 2013год.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здрaвейте нa всички!
Черен L5 от 7 месецa нa чукинг...лизинг
Цитирай
#53

е некa и aз дa се включa. aз съм горд притежaтел нa l5 бял от годинa и мaлко и зa сегa нямaм никaкви проблеми и при игрите ми върви перфектно без лaг a игрите сa му големи

LG Optimus L5 e610 (бял) android 4.1.2 , Alcatel onetouch pop c3 4033x (черен) Android 4.2.2, samsung galaxy 5 europe gt-i5500 (черен) android 4.2.2
Цитирай
#54

Здравейте, аз съм един не толкова горд собственик на черен Optimus L5, приятелка ми го подари, след като си взе Iphone, ама като за подарен толкоз Smile Той е на около година, заедно и с моето ползване, обаче ми забива най-много при обикновено точно когато ми трябва бързо да набера някой :angry: и цикъл една минута, излизам, после пак на набери и така няколко пъти, докато зацепи. С версия 4.0.3 е.
Цитирай
#55

alin написа:Здравейте, аз съм един не толкова горд собственик на черен Optimus L5, приятелка ми го подари, след като си взе Iphone, ама като за подарен толкоз Smile Той е на около година, заедно и с моето ползване, обаче ми забива най-много при обикновено точно когато ми трябва бързо да набера някой :angry: и цикъл една минута, излизам, после пак на набери и така няколко пъти, докато зацепи. С версия 4.0.3 е.
Ммм колега скоро когато свърши подръжката на Iphone-ат на приятелката ти ще станеш горд собственик на безсмъртен телефон :Д за цикленето явно ЛГ дадоха по малко от очакваното пари на develope-рите на компанията и те решили да го осерат при Лаунчъра можеш да пробваш с nova launcher ,holo launcher (лично препоръчвам ,но трябва да го побазикаш за да работи добре ).Това е ако съм ти помогнал пиши да видим дали съм ти помогнал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)