Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Widget Locker Lockscreen
#1

Widget Locker Lockscreen
Направете вашият Lockscreen по ваш вкус, с доста възможности и добавяне на нови слайдове за различни приложения.
Изисква Андроид 2.1+
Повече инфо->[Изображение: DR1KAsng9akRiYVgjTnprMKQe1GQvBSVpdFZNRmo...PGixbw=s48]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=m_NJD5MUTSE[/video]
[Изображение: lockscreenhalfres.png] [Изображение: snap1.png] [Изображение: ad6554b2-1965-e852.jpg]

[Изображение: wl.jpg] [Изображение: 47ca3265-d522-b872.jpg] [Изображение: LOCK.png]

Версия 2.0 RC2
[Изображение: DOWNLOAD.gif]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
[-] 1 потребител изказва благодарност на pikpik™ за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

мн добра програмка, + за колегата Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#3

а не бави ли ?

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#4

абе защо не мога за отключване да задам това в стил Sense??? като му цъкна save се връща на начален екран без да го прилага

Едит: оправих го Smile

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай
#5

niteone написа:а не бави ли ?
пре мен Не Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#6

Много добро приложение. + :thumbup:
Цитирай
#7

WidgetLocker Lockscreen това платената ли е ???
Цитирай
#8

Имам въпрос, за да не инсталирам програмата. От заключващите менюта, можеш ли да избереш пускане/спиране на Мобилен интернет и WIFI? Мерси предварително!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Be6i4 написа:Имам въпрос, за да не инсталирам програмата. От заключващите менюта, можеш ли да избереш пускане/спиране на Мобилен интернет и WIFI? Мерси предварително!

Търсих, но не намерих. Можеш обаче да си добавиш widget за целта, например малка икона която да ти стои между слайдерите.

htcone
Цитирай
#10

openfire написа:
Be6i4 написа:Имам въпрос, за да не инсталирам програмата. От заключващите менюта, можеш ли да избереш пускане/спиране на Мобилен интернет и WIFI? Мерси предварително!

Търсих, но не намерих. Можеш обаче да си добавиш widget за целта, например малка икона която да ти стои между слайдерите.
Мерси за отговора. Ще сложа програмата,за да поробвам значи. Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

Много е добра,обаче може ли да се махне иконката която седи при статус бара?

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
#12

Може. Settings -> Advanced -> Hide notification icon.

Honor Play


Цитирай
#13

Мерси.

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
#14

Здравейте. Може ли тази програма наистина да заключи телефона и да позволява единствено отключване? Обяснявам, когато сложа телефона в джоба си и явно от допира до крака ми или нещо друго и си добавя иконки, отваря си ги и става какво ли не. На практика телефонът не е заключен.
Цитирай
#15

Прогамата има 2 режима Tool Mode и Lock Mode, разгледай добре настройките. Можеш да направиш така, че абсолютно нищо да не може да се добави на екрана, тоест телефонът да е заключен.

htcone
Цитирай
#16

От Settings->Behavior последните 2 опции имат Lock Mode, избирам го и на двете и пак мога да правя каквото реша. Можеш ли да ми обясниш малко по-подробно?
Цитирай
#17

Отиваш на Menu->Settings->Buttons & Inputs -> най-отдолу махаш отметките на Allow Long Press и Allow Interactions. Така единствено работещо нещо когато ти е заключен телефона е бутона Menu.

htcone
Цитирай
#18

Да, и Notification bar-а, но все пак е по-добре. Мерси
Цитирай
#19

Ако не искаш Notification bar отиваш в Settings->Look&Feel->Hide Notification bar Smile
Явно никакъв Английски не разбираш или те мързи да пробваш с настройките и чакаш на готово.

Honor Play


Цитирай
#20

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=968613
Тук има теми за Widget Locker, някои са доста добри.
Изисква регистрация.

htcone
Цитирай
#21

SFisher написа:Ако не искаш Notification bar отиваш в Settings->Look&Feel->Hide Notification bar Smile
Явно никакъв Английски не разбираш или те мързи да пробваш с настройките и чакаш на готово.

Аз английски разбирам и не ме мързи да пробвам, ама май ти на разбираш български!!! Не искам да си крия лентата, а да не позволява да се отваря при заключен телефон.
Цитирай
#22

Menu->Settings->Buttons & Inputs->Allow Menu Button

Ако искаш notification bar-а да е там, но да не модеш да го пипаш - в същото подменю Disable Notification Bar, при мен обаче тази опция не работи.

htcone
Цитирай
#23

Аз пък дори я нямам тази опция Disable Notification Bar
Цитирай
#24

Абе опцията я има, но иска Андроид 2.2 и при мен е неактивна. А може и да я има само в новата версия на програмата.

Honor Play


Цитирай
#25

Аз съм си с 2.2 и мога да я бутам, но като я включа, пак мога да си пипам notification bar-a.

htcone
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)