Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Widget Locker Lockscreen
#51

WidgetLocker Lockscreen Ultimate Theme Collection! vol.2

[Изображение: 43aae_Android_A4qEQ.png] [Изображение: e9286_Android_xKtLj.png]
[Изображение: 77f29_Android_WGYAZ.png] [Изображение: 77f29_Android_3Ih0y.jpg]
[Изображение: 77f29_Android_ZqzXF.jpg] [Изображение: 2e841_Android_z0qTU.png]
[Изображение: 2e841_Android_tBqnO.png] [Изображение: 2e841_Android_QCmR5.png]
[Изображение: 29b8d_Android_Gt0zi.png] [Изображение: 29b8d_Android_O3U0r.jpg]
[Изображение: 29b8d_Android_Ne11M.jpg] [Изображение: b8385_Android_YCSFe.png]
[Изображение: b8385_Android_nAeDr.jpg]
[Изображение: 7369c_Android_jXBiE.jpg]

Contains: 50 Themes!!!


Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

Това с пръстовия отпечатак е много яко, но ако можеше да се отключва само с тоя пръстов отпечатак, щеше да е зверско .. ама е много яка идея за тема Smile
Цитирай
#53

да за този скрийн шот става на въпрос, обаче при мен не е така , а и като искам да добавя нещо не ми го добавя и незнам куде се слагат темите, та ако може малко помощ ще съм много благодарен
Цитирай
#54

mvalkanov написа:да за този скрийн шот става на въпрос, обаче при мен не е така , а и като искам да добавя нещо не ми го добавя и незнам куде се слагат темите, та ако може малко помощ ще съм много благодарен

С какъв телефон си и с каква версия на Android? Трябва да е 2.1+

htcone
Цитирай
#55

htc wildfire , ъпдейтнат до 2.2
Цитирай
#56

Странно, не би трябвало да имаш проблеми. Порови се малко в настройките. Можеш да си добавяш и изтриваш Custom Slider-ите и widget-ите, както и да си сменяш wallpaper-а. Ако обаче нищо не ти се добавя, както си написал по-горе, не знам къде е проблема. Нека някой колега с Wildfire да каже как работи при него.

htcone
Цитирай
#57

успях да се справя с премахването, то е като при widget тите , но не съм пронвал с добавянето , понеже преинсталирах програмата, а как се слагат темите ?
Цитирай
#58

Натискаш бутона menu на телефона си или задържаш някъде по екрана (когато widget locker-a е активен) и даваш Add. Ще видиш всички неща, които можеш да си добавяш. Темите се инсталират най-лесно директно от телефона. При пуснат интернет отиваш пак на Add, после Custom Slider, най-отдолу на Get Themes...[XDA], след което програмата те препраща на сайта на XDA. Там има 22 Pages с теми, примерно натискаш на page 1 първата MNML Gradient, под картинката има файл (.zip) за теглене, натискаш на него, на Save as даваш ок. Изкача ти едно меню, оттам натискаш на вече дръпнатия файл, избираш widget locker и накрая install & add и готово. После пак обратно на Add-->Custom Slider
-->Theme [android] и си избираш новоинсталираните теми.

htcone
Цитирай
#59

мерси много Smile
Цитирай
#60

Smile здасти пак ами опитах се , но нямам отдолу get themes , само рефреш за теми но нищо след това .....?
Цитирай
#61

Инсталирал ли си най-новата версия v2.0.2? Ако не, в тази тема на Страница 2 някъде посредата колегата pikpik я е сложил.

htcone
Цитирай
#62

s01o написа:Ето какво сътворих с Widget Locker Lockscreen !

[Изображение: SC20110408-141919.png]

[Изображение: SC20110408-141931.png]

[Изображение: SC20110408-141941.png]

Семпло е и ме кефи много!

1. Теглите си от маркета: 3D Starfield Live Wallpaper
2. Инсталирате това: Widget Locker Lockscreen rebuild 2.0.2
3. Следвате тази инструкция, като единственно на Layout Rows не са 4 а 6, и Columns не са 4 а 3 -
Код:
-Layout - Adjust Anchor Size to 2 - 4 Rows x 4 Columns
!!!
4. След, като си поиграете с конфигурирането, сложете това: ADW Notifier

И сте готови! Smile

Пробвах 100 пъти, иконите винаги ми стават размазани и не мога да ги оголемявам и смалявам една по една а направо трите и не става, много искам да си го направя така, но явно някъде бъркам, и слайдовете за контакти и съобщения много ме дразнят, като са в зелено и жълто, не става ли само като цъкна на тях и те да излизат без да ги слайдвам, уж давам Disable .. помогни да го направя така Smile

И ADW Notifier НЕ ми работи ... кажете как да го настроя ...
Цитирай
#63

Някой може ли да ми намери този чаасовник, той е правен с Minimalistic Text, мъчих се да го направя, но не можах : [Изображение: snap20110225_043046-1.png]

И как да махна LockScreen-a на CyanogenMod, защото някой път като тръгна да го отключвам за секунда се появява стария и после този от Locker-a и много ме дразни?

Намрих нещо като бъг, някой като ми звънне показва се кой ми звъни за 2 секунди и се скрива, а докато го извадя от калъфа и после не мога да разбера кой ми звъни, това може ли да се оправи ?
Цитирай
#64

Ами на по слабите телефончета май си го има този бъг аз докато бях с огънчето и така след отключване ми се показваше стандартния локскриин на htc и го махнах този.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#65

Аз за другите въпроси някой ще може ли да помогне Smile
Цитирай
#66

Някой да е намирал темичка като на Windows phone 7 дето "мърдаш" целия екран нагоре? Прегледах архива с темите на @pikpik и тези на @DesireHD-_-Pain.
Цитирай
#67

Не знам, но аз искам да си оправя, като ми звъни някой да си ми излиза кой ми звани, а не да гадая или да дърпам Notificbar-a да видя ...
Цитирай
#68

kBo написа:Някой да е намирал темичка като на Windows phone 7 дето "мърдаш" целия екран нагоре? Прегледах архива с темите на @pikpik и тези на @DesireHD-_-Pain.
Пробвай това - WP7 WidgetLocker Theme

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#69

Някой ако може да ми направи този Unlocker, да е съвместим с ТАТУТО, защото много ме кефи, мъчих се да го опразмерявам, но не мога, ако някой ми го направи, много ще съм му благодарен., мерси колеги Smile
Цитирай
#70

А бе, хора, темите нали уж са сладер + часовник? На слайдера му хванах цаката как се задава, ама часовниците не ги намирам в уиджетите, а не се сещам от къде другаде поже да се зададът. Я ме просветлете Big Grin

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#71

Мога ли да добавя контрол за медийния плеър без заключването на темата? Както и показание за пропуснати обаждания?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#72

@pavelcheto, Пробва ли просто да влезеш във файл мениджъра и на цъкнеш върху темите? При мен стана.

LPsoldier написа:А бе, хора, темите нали уж са сладер + часовник? На слайдера му хванах цаката как се задава, ама часовниците не ги намирам в уиджетите, а не се сещам от къде другаде поже да се зададът. Я ме просветлете Big Grin


Аре някой да се прежали и да обясни дее

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#73

Пробвах, не страна. Но успях да ги инсталирам. Сега се опитвам да добавя индикация за пропуснати обаждания и спиране на музиката.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#74

LPsoldier написа:@pavelcheto, Пробва ли просто да влезеш във файл мениджъра и на цъкнеш върху темите? При мен стана.

LPsoldier написа:А бе, хора, темите нали уж са сладер + часовник? На слайдера му хванах цаката как се задава, ама часовниците не ги намирам в уиджетите, а не се сещам от къде другаде поже да се зададът. Я ме просветлете Big Grin


Аре някой да се прежали и да обясни дее

Няма часовници в темите! Някои теми имат вградени такива, но са само няколко. Единственият часовник си е нормален уиджет от самата програма, вижда се тук в малко по-нагоре в темата на колегата preslav91. Всички други часовници, които виждате на скрийновете най-отгоре са от различни уиджети. Инсталирате си ги отделно и ги добавяте в програмата с бутона menu-->add-->widget.

htcone
Цитирай
#75

Опасявах се, че ще е така... Аре няко да черпи тогава няко друг уиджет Big Grin

Този например го издирвам

[Изображение: aad5176dac18b878.png]

В маркета все не мога да си намеря хубави уиджети :/

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)