Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да направим Kindle Fire, да изглежда като всеки друг таблет (launcher+Goog
#1

За да правите това, трябва вече да сте Root-нали таблета си.

1. Инсталиране на Goolgle Play, Аpex launcher (или който друг си харесате) и YouTube.

Свалете трите програми и ES File Explorer, който има и функция добавяща root достъп.

Apex
Google services framework apk
Google Play store apk
Google youtube apk

2. Копирайте ES File Explorer на таблета или за по-лесно го инсталирайте през ADB.
От самият ES Explorer, Settings--> Root Setings И изберете първите 3 опции (Root Explorer, Up to Root, Mount File System)

3. Копирайте свалените програми в KF и после ги копирайте в /system/app и рестартирайте таблета.

Сега вече при натискане на HOME, ще можете да избирате между Apex и Kindle launcher-a.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

За да предотвратите загуба на root, от автоматичното обновление на Kindle Fire до нова версия, най-добре преименувайте този файл ->> /system/etc/security/otacerts.zip (аз му сложих едно .bak накрая

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Ако искате да премахнете досадното заключване на Kindle, свалете от Play Store:
A. No Lock
Б. Rom toolbox
В. Любимата ви програма за заключване (например Picture Password)

Стартирайте Rom toolbox и намерете в нея No LOCK. Задръжте с пръст върху нея и на новата опция изберете Convert to System App. Рестартирайте таблета.

Сега отворете No lock и дайте enable. Използвайте сега вашата програма за заключване.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Ако искате да изпозлвате Kindle Reader. Изтрийте файла от /system/app KindleForOtter apk (направете му един backup в някоя друга папка за всеки случай).
Инсталирайте сега от Play Store, Kindle Reader и трябва да си работи.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

запазено

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Здравей, пак съм аз това важи ли за Kindel fire hd 7 със soft v.7.23?

Android Open Kang Project - Desire HD - JBean 4.2.2
Цитирай
#7

Да, това са само програми и важат за всички.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#8

В ES File Explorer който ми прати няма средната опция Up to Root и нещо не ми се получава, Аpex launcher-а не излиза,
Google Play storе се инсталира но спира при зареждане

Android Open Kang Project - Desire HD - JBean 4.2.2
Цитирай
#9

Има опция да си избереш коя да е home директорията. От там сменяш от sdcard на system. излизаш и пак влизаш в ES File Explorer.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

Оправих се ползвах тази тема http://www.ekoob.com/install-google-play...-hd-12087/
но маркета е стара версия, сега ще пробвам и твоя начин. много си точен отново благодарности

Android Open Kang Project - Desire HD - JBean 4.2.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)