Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията

За сканирането винаги дали да е на лице,ако има отметка махни я че точи мн батерия така и загрява повече.
Цитирай
Аксесоари

Sorry   колега но пак  не те разбрах за коя отметка става въпрос  ? ако може да ми кажеш къде да я търся, в Settings -> Wi-FI   или някъде другаде ???Благодаря .
А случайно да има отметка  (както на HTC-to )  когато  не бараш телефона известно време и ти спира и DATA MOBILE  и само от време на време го пуска да получи  ако има нещо изпратено. Nexus-a има ли такава отметка . Много пести ток. и е много удобно.

- Да колега ......няма я от отметката . снощи я махнах и заредих телефона и сега няма WI_FI  в хисторито на батерията .

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай

Сетингс wifi,разширени и там ще видиш Smile
Цитирай

Една нормална дневна употреба 10-15 снимки, 1 час разговори, малко ровене в нета,  чатене и т.н. wi-fi постоянно е ОN, но от време на време съм си на mobile data

Пп: Euphoria ROM + hellscore + gravitybox


Прикачени файлове Миниатюри
               

LG Nexus 4 Black 16gb version 4.3 jwr66y + Cataclysm ROM + franco kernel #193
Цитирай

Здравейте,може ли да ми препоръчате от къде да си купя батерия за нексуса,че съм решил да я сменя ? Дали си заслужава да се инвестира в оригинална,защото сега телефона много грее, иначе си издържа горе долу,ама имам чувсвото,че животът и е минал Big Grin Посъвейтвайте ме нещо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)