Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията
#51

Благодаря ти много за отговора а днес брат ми си игра с телефона ми и той се изключи това проблем ли е ... (за 2 път го зареждам)

Google Nexus 4
Цитирай
Аксесоари
#52

не би трябвало да е особен проблем Wink

Make Mondays Awesome!
Цитирай
#53

Нормално ли е батерията ми да падне с 3-4% през нощта с включен wifi и сам свързан 3g също не сам спирал

Google Nexus 4
Цитирай
#54

Ъъ, да.
Даже си е доста добре според мен.

Huawei P10
Цитирай
#55

Благодаря ви за отговорите всички сте много коректни Big Grin Tongue Heart А относно за телефона съм много доволен Smile :bow:

Google Nexus 4
Цитирай
#56

И на мен ми пада доста батерията през нощта при положение, че спирам интернета.
Това е от през нощта - за 4 часа е паднала с 8%.
Днес си спрях "Сканирането е винаги на лице" от настройките на Wi-Fi.
Ако и това не даде резултат, мисля да го вкарвам през нощта в самолетен режим - дали ще има полза?
А според Вас кое точи батерията толкова?

[Изображение: Screenshot_2013-09-24-08-03-59.png]

[Изображение: Screenshot_2013-09-24-08-03-52.png]

honor NEM-L21 (7lite), Nougat 7.0
SAMSUNG GT-N8010 (GALAXY NOTE 10.1), Jelly Bean 4.1.2
Цитирай
#57

точно това ти точи батерията,и ако имаш и синхронизации...
мен през ноща ми пада с около 0%- 1%
Цитирай
#58

Проблем ли е ако не се зареди докрай днес сутринта го сложих но трябваше да изляза преждевременно

Google Nexus 4
Цитирай
#59

Спрях "Сканирането е винаги на лице" от настройките на Wi-Fi, но няма разлика.
А и няма как да има защото от падналите 8%, само 6% от тях са от Wi-Fi. (на горните снимки).

От тази нощ е това:
[Изображение: Screenshot_2013-09-26-09-22-41.png]

А това което е на тази снимка - будно състояние през цялото време, значи ли ,че телефона въобще не е заспивал. И ако е така, как може да се оправи това???
[Изображение: Screenshot_2013-09-26-09-22-50.png]

honor NEM-L21 (7lite), Nougat 7.0
SAMSUNG GT-N8010 (GALAXY NOTE 10.1), Jelly Bean 4.1.2
Цитирай
#60

Nakamura написа:Проблем ли е ако не се зареди докрай днес сутринта го сложих но трябваше да изляза преждевременно
Не е проблем.
Цитирай
#61

Marky, прави едно връщане до заводските явно се е омазало нещо. При мен през нощта за 8-9 часа губи само 1-2%.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#62

Преди телефонът ми си заспиваше през нощта и падаше с 3-4% обаче сега му стана нещо и не иска да заспи и хаби по 10 .... Не заспива въобще

Google Nexus 4
Цитирай
#63

Звучи като кофти приложение. Пробвай да деинсталираш app-ове откакто е започнал да пада с по 10%. Smile

Nexus 5, Franco Kernel + Stock / Nexus S, Jelly Shot / Nexus 7 2012, Lean Kernel
Цитирай
#64

Ами като се замисля аз нищо не съм теглил като някое известие ми събуди телефона и явно после не иска да заспи (например от Facebook или Messenger)

Google Nexus 4
Цитирай
#65

много хора се оплакват от фейс-а
Цитирай
#66

А възможно ли е телефона да не заспива защото имам аларма включена

Google Nexus 4
Цитирай
#67

Най-лошото е, че в http://forum.xda-developers.com/ има тема за проблема със заспиването и не е намерен отговор.
Един е споменал даже, че и reset не помага. :capitulation:

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2388072

honor NEM-L21 (7lite), Nougat 7.0
SAMSUNG GT-N8010 (GALAXY NOTE 10.1), Jelly Bean 4.1.2
Цитирай
#68

Nakamura написа:А възможно ли е телефона да не заспива защото имам аларма включена
тцъ,не е от това.Пробвай с друг кернел,аз съм слагал Franko,AK,semaphore,franco+,trinity и всички се държат по абсолютно различен начин.Sema заспива много добре,ама на дисплей пък точи,та пробвай...
Цитирай
#69

И във форума на google:
http://productforums.google.com/forum/#!...5-false%5D
се оплакват много хора, че телефона им стои буден през цялото време и се точи батерията. reset казват, че не помага.
Повече от 10-15% падат за една нощ при спрян интернет.
Кажете как са вашите телефони и има ли смисъл да го нося в Мтел.

honor NEM-L21 (7lite), Nougat 7.0
SAMSUNG GT-N8010 (GALAXY NOTE 10.1), Jelly Bean 4.1.2
Цитирай
#70

Да, ресет наистина не помага, но флаш на стоков ром оправя нещата. Имах този проблем и го реших точно с флаш на стоков

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#71

Не ми се иска да флашвам стоков ром ... Big Grin но явно няма начин макар че това не трябва да бъде така Lol

Google Nexus 4
Цитирай
#72

или пък стискай зъби до 4.4 Wink
Цитирай
#73

Значи ще стискам може би Big Grin Lol

Google Nexus 4
Цитирай
#74

Само да предупредя, че OTA ъпдейта е nonwipe ъпдейт, който се самоинсталира през стоковото рекавъри.
Вероятността проблемът да остане е голяма, но ти си знаеш.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#75

:wall: Здравейте имам проблем с точното показване на процентите на батерията, както е на54% отива на100% от там на 5% и така нататък, понякога показва 84% примерно и после се исключва защото няма въобще ток.Някакви идеи от какво може да е това, с андроид 4.3 съм направих хард ресет и проблема си остана. :wall:

Samsung Galaxy S4 -Huawei p10 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)