Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията
#76

пробвай да калибрираш батерията
Цитирай
Аксесоари
#77

заради отвратителния проблем с батерията /и не само.../се върнах на галакси нексус и чакам в края на месеца да видя нексус 5, този повече няма да го коментирам, успех на всички!!! :thumbup:

OnePlus 6
Цитирай
#78

oska написа:пробвай да калибрираш батерията
за да я калибрирам не трябва ли да е рутнат тела.

Samsung Galaxy S4 -Huawei p10 Lite
Цитирай
#79

Еми проверих програмката и да,иска руут права.Уффф не ви разбирам хора,ползвате андроид пък не се възползвате максимално facepalm1 Това не ме кефеше в IOS

benzmaniak написа:заради отвратителния проблем с батерията /и не само.../се върнах на галакси нексус и чакам в края на месеца да видя нексус 5, този повече няма да го коментирам, успех на всички!!! :thumbup:
По същата логика да се върнем към руските коли Tooth
Цитирай
#80

oska написа:Еми проверих програмката и да,иска руут права.Уффф не ви разбирам хора,ползвате андроид пък не се възползвате максимално facepalm1 Това не ме кефеше в IOS

benzmaniak написа:заради отвратителния проблем с батерията /и не само.../се върнах на галакси нексус и чакам в края на месеца да видя нексус 5, този повече няма да го коментирам, успех на всички!!! :thumbup:
По същата логика да се върнем към руските коли Tooth

ми ако руската кола като нова струва повече от ново БМВ сигурно ще има защо... Confusedtupid:

OnePlus 6
Цитирай
#81

Заради софтуерен проблем сменяш телефона???
И това на Нексус???
Взимай айфон, честно!
Иначе бих препоръчал флаш на стоков, след това руут и рековъри и къстъм ром. просто си нямате на идея (някои имат, но това не е за тях Smile) колко хубав и удобен може да стане телефонът с хубав ром.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#82

jorrddan написа:Заради софтуерен проблем сменяш телефона???
И това на Нексус???
Взимай айфон, честно!
Иначе бих препоръчал флаш на стоков, след това руут и рековъри и къстъм ром. просто си нямате на идея (някои имат, но това не е за тях Smile) колко хубав и удобен може да стане телефонът с хубав ром.
това ще го пробвам, телефона си е мой но го бях дал на жената и ползвам стария нексус, просто не ми прави дертове...

OnePlus 6
Цитирай
#83

jorrddan написа:Заради софтуерен проблем сменяш телефона???
И това на Нексус???
Взимай айфон, честно!
Иначе бих препоръчал флаш на стоков, след това руут и рековъри и къстъм ром. просто си нямате на идея (някои имат, но това не е за тях Smile) колко хубав и удобен може да стане телефонът с хубав ром.
Дай някаква насока за хубав ром

Samsung Galaxy S4 -Huawei p10 Lite
Цитирай
#84

Cataclysm rom поне според мен е чудесен и стабилен Christmas
Цитирай
#85

Psx e много бърз(може би най-бързия) и стабилен,а rasbeanjelly и trinity kernel също са много добра комбинация,най-вече за батерия.
Xposed+gravitybox са за донастройки Cool
Цитирай
#86

От няколко дни забелязвам, че не заспива и си стои буден телефонът, интересното е кое приложение го кара да прави това? Има ли някаква програма, за да видя това или да чакам 4.4 и тогава да ресвам телефонът, със стоков 4.3 съм.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#87

wake lock detector https://play.google.com/store/apps/detai...ctor&hl=bg

Make Mondays Awesome!
Цитирай
#88

Значи не е от приложение, а от Android операционна система, това, което хаби батерията, най-вероятно се е омазал, как да го оправя. Ресет до заводски дали ще се оправи?

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#89

Мисля че имаше такива оплаквания и ресет не помагаше

Make Mondays Awesome!
Цитирай
#90

Пробва ли с рестарт, ако си пробвал може и с wipe cache и wipe dalvik като за начало.

Nexus 5
Цитирай
#91

интересно ми е ако има проблем с заспиването и ресет не помага как се процедира смяната на rom и kernel поправя ли проблема на 100% ?
Цитирай
#92

При рестарт се оправя. Но евентуално след зареждане или просто така започва да не заспива... Дано този проблем е решен в 4.4.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#93

а при смяна на rom и karnel проблема има ли го?
Цитирай
#94

Възможно е дa остaне. Aз имaх проблеми по-рано и единствено помогнa флaш нa сток през NCry toolkit

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#95

значи да се надявам че моя като пристигне другата седмица няма да има този проблем...
Цитирай
#96

Ако е със стоков, няма да има проблем. Проблемът се получава, когато се флашват много ромове един върху друг. Възможно е да е от ъпдейти

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#97

Аз не съм флашвал ромове само с 4.2 стоков и след това ъпгрейд до 4.3. Така че го има и при стоков този проблем, въпросът е какво го причинява.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#98

при 4.2 имаше ли го проблема или се появи при 4.3
Цитирай
#99

Още като го извадих от кутията ъпдейтнах до 4.3, така че нямам идея. Сега като излезе 4.4 ще направя хард ресет да видим дали ще се оправи.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай

ОС Андроид дрейна ми се появи на 2рия ден, откакто имах телефона. И аз ъпдейтнах до 4,3 веднага след като го пуснах за първи път. След като видях проблема изтрих кеша, махнах App data синхронизацията на гугъл акаунта и рестартирах телефона. От тогава всичко е наред. Може да пробваш

NEXUS 4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)