Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GBill - сметка, фактури, лимити, потребление за абонати на Глобул
#51

При мен не тръгва..изписва ми "грешни потребителско име или парола",а имам регистрация в MyGLOBUL,но вече иска и да се изписват текст от картинка,а в приложението няма такава опция.

Sony Ericsson X8 White - Android 2.3.7 GingerDX-v029 > HTC Desire X Black - Android 4.1.1 > LG G2 Black
       Попитай Google преди да задаваш глупави въпроси!  ...надпис на тениска
Цитирай
Аксесоари
#52

И на мен ми изписваше така през сайта на глобул искай нова парола и си влез в акаунта след това в приложението пишеш телефонен номер и новата парола и си готов иначе приложението е супер
Цитирай
#53

Благодаря стана.Смених си паролата от акаунта си в сайта и работи перфектно

Sony Ericsson X8 White - Android 2.3.7 GingerDX-v029 > HTC Desire X Black - Android 4.1.1 > LG G2 Black
       Попитай Google преди да задаваш глупави въпроси!  ...надпис на тениска
Цитирай
#54

Гледам че Виваком са си сменили системата за проверка на фактури в страницата им и има нови неща, програмата дали вече няма да може да се нагоди и за тях?

Sony Xperia U Black - R.I.P., Sony Xperia S Black, Sony Xperia M2 Black - R.I.P., Sony Xperia XA1 Black x 2
Цитирай
#55

сигурно имаш предвид www.vivaonline.bg ?
нямам акаунт там, нямам вивакомски телефон
ако ми пратиш на ЛС юзер и парола , ще проверя дали може да се направи

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#56

bobybc написа:сигурно имаш предвид www.vivaonline.bg ?
нямам акаунт там, нямам вивакомски телефон
ако ми пратиш на ЛС юзер и парола , ще проверя дали може да се направи

Хм, сложно, моя няма как да ти го дам, ще пробвам нова регистрация но е два пъти по сложно, картата е на флашка в рутер далеч от мен а регистрацията иска потвърждение на мейл и после от номера, ще се пробвам през почивните дни да направя още една регистрация през нов мейл но както казах през уикенда... . Ако някой колега помогне през това време....мерси предварително!

П.С.: Забравих да кажа, приложението е супер и си го ползвам на два телефона, радвам се че има хора като теб (важи за всички които се занимават с приложения за андроид) :bow:

Sony Xperia U Black - R.I.P., Sony Xperia S Black, Sony Xperia M2 Black - R.I.P., Sony Xperia XA1 Black x 2
Цитирай
#57

Поради изцяло променения сайт на Глобул/Теленор, приложението изисква да се преработи.
Ще ми трябва известно време за да го адаптирам.

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#58

Чакам с нетърпение, защото от известно време не може да се обновява информацията, а ползвам и MBill, и GBill и са ми много полезни!
Успех!!!

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
Цитирай
#59

и отново ли няма начин да се направи едно такова и за вива?
Цитирай
#60

И аз ще съм благодарен на апс за Вива.
Като бях на глобул ми беше много удобно това приложение.

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#61

на мен не мии работи на теленор съм ..

Samsung Galaxy S9 Plus
Цитирай
#62

silvertiger написа:на мен не мии работи на теленор съм ..
Ако прочетеш 4 поста по-нагоре (https://www.androidbg.com/forum/post1257...l#p1257682) ще разбереш защо.
Цитирай
#63

А ще има ли за айфон такова приложение?
Цитирай
#64

Някaкво рaзвитие по приложението, дaли имa?

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#65

(2014-11-06, 07:12:54)bobybc написа:  Поради изцяло променения сайт на Глобул/Теленор, приложението изисква да се преработи.
Ще ми трябва известно време за да го адаптирам.

Здравей, дали има някакво развитие или да търсим алтернатива. Хубаво приложение беше. Поздрави!
Цитирай
#66

Привет,
ето първата версия адатаптирана към новия сайт
Изисква да имате регистрация в my.telenor.bg
Тествайте и пишете ако има проблем


GBill2.0.1.apk

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#67

При мен не се получава, за съжаление. Излиза "неуспешно свързване".

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#68

И при мен.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#69

пробвайте пак , обнових приложението
GBill2.0.1.apk

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#70

Работи Smile
Цитирай
#71

Колега а някакъв вариант за виваком има ли?
Цитирай
#72

Няма колега,за сега има направени приложения само за Глобул и Мтел.Ако разработчика им се наеме да направи и за Виваком,тогава ще има Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#73

(2015-01-21, 13:27:25)hitman написа:  Колега а някакъв вариант за виваком има ли?

Както писах по-рано, нямам акаунт там, а напоследък и време нямам за такива неща...

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#74

Колега @bobybc, благодарости за работата по приложението! Току-що го инсталирах и работи без проблем най-накрая и на Telenor.

Приятна вечер на всички! Smile

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#75

(2015-01-21, 12:29:56)bobybc написа:  пробвайте пак , обнових приложението
GBill2.0.1.apk

Работи чудесно! Благодаря за труда!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)