Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GBill - сметка, фактури, лимити, потребление за абонати на Глобул
#76

При мен зарежда след първото пускане и си показва инфото. Но на второ пускане ми излиза Unfortunately GBill has stoped. Ако му махна кеша работи до второто зареждане пак ??

Само да допълня, че от уйджета нямам проблеми и влизам в приложението. От иконата на приложението ми изписва грешката след като веднъж вече съм влязъл.
Цитирай
Аксесоари
#77

Деинсталира ли старата версия преди да качиш новата?

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#78

(2015-01-22, 13:07:02)bobybc написа:  Деинсталира ли старата версия преди да качиш новата?

Стара въобще не съм инсталирал. Директно новата от линка.
Цитирай
#79

хмм странно
може ли да направиш бъг репорт?
дай повече инфо за устройството, андроид версия

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#80

Хм.. И при мен така се получава. С телефона от подписа съм 4.4.2.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#81

(2015-01-22, 13:42:16)bobybc написа:  хмм странно
може ли да направиш бъг репорт?
дай повече инфо за устройството, андроид версия

Prestigio 4055
4.1.2 Android

Да уточня, че ако не се ползва нет през уйджета влизам в приложението. Но при пуснат нет нито от уйджета нито иконата на приложението се влиза. За бъг репорт няма как защото директно ми се извинява, че е спрял и ме изхвърля.
Цитирай
#82

Изпробвайте фиксната версия 2.0.3 от маркета

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#83

Поздрави на разработчика. Много ми липсваше приложението. За сега работи нормално. Уиджета не го ползвам,но приложението е много удобно. Харесва ми изчистения интерфейс и как само с рефреш ми показва данните.
Имаш бира от мен па може и повечко бири да направим. Big Grin
Така бях свикнал преди с приложението,че като не работеше ми беше изключително тегаво. Благодаря още веднъж.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#84

И при мен сега работи отлично! Благодаря!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#85

Много благодаря за ъпдейта на програмката.
Работи супер!

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#86
Thumbs Up 

Поздрави и от мен за приложението.Много полезно е и работи коректно.

LG G2 32GB with CloudyG2 3.3 and dorimanx 11.2
Цитирай
#87

След последния ъпдейт, приложението започна доста често да ми крашва след като го затворя. Пробвах с изчистване на кеш и данни, но без промяна. До сега съм изпратил 5-6 репорта за грешката с системни данни. Телефона и версията на андроида са ми в подписа.
Друг/и имат ли този проблем?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#88

И при мен отвреме на време изкача табела приложението спря,
не мога да хвана логика на спиранията.
Но когато тапна на уиджета или приложението веднага след това си зарежда нормално.
Цитирай
#89

благодаря за репортите Smile
имаше проблем при автоматичното обновяване
преди малко качих нова версия в маркета 2.0.4

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#90

Колега, благодаря ви отново за светкавичното отреагиране и оправяне на проблема. Току-що обнових приложението и работи отлично. Приятна вечер и спорна седмица!

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#91

Супер е приложението. Сега сложих последната версия и нямам никакви проблеми. ;-)
Цитирай
#92

Колега двам репортче. Програма работи идеално. Наистина и аз имах проблем с автоматичното обновяване. Сега е 6+. Благодаря за труда!


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#93

Много добре ,браво.Сайта им не работи ,а това приложение спестява влизането ми там.Ако имаше и възможност да се пращат безплатните смс-и.Щеше да е много добре Smile

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#94

Здравейте колеги,имам проблем с приложението.
След като си смених тарифният план не мога да се логна по никакъв начин,пробвах и на друг тел.пак същото.Пробвах стара версия,нова,никак.
Помагайте ако някой има на ум нещо.

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#95

А на сайта влизаш ли със същите Потребител и Парола?

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#96

Да влизам на сйта без проблеми.

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#97

може ли да се направи и за виваком такова приложение Smile
Цитирай
#98

(2015-07-12, 09:02:50)bavarec6 написа:  Да влизам на сйта без проблеми.

Бих те посъветвал да деинсталираш и инсталираш наново приложението, като внимаваш при въвеждането на името и паролата

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#99

Правих го няколко пъти без успех. И на другия ми тел. пак същото прави. Започвам да си мисля,че не е от него а има някакво объркване след смяна на плана. Но пък през компа се логвам,странна работа

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

И при мен се появи същия проблем след смяна на тарифния план.Пробвах с триене на данните,деинсталиране и сваляне на ново на приложението,но резултат няма-изписва "неуспешно обновяване" и това е.Приятелката ми също смени тарифния план ,но при нея проблема го няма.Ако някой има идеи-да предлага,приложението е много полезно и ме е яд,че така се получава!

П.П. За Самсунга от подписа става въпрос.

Redmi Note 9 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)