Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 4.1.2 за АСЕ2. ROM-ове , коментари , съвети и всичко останало.

Някой може ли да ми каже как да си разменя паметите на телефона на стоков 4.1.2 и после ако искам как да ги върна на обратно ?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
Аксесоари

(2015-03-27, 18:20:24)TheLiquidGuy написа:  Някой може ли да ми каже как да си разменя паметите на телефона на стоков 4.1.2 и после ако искам как да ги върна на обратно 
 за смяна- vold_modifed.zip  за връщане обратно -vold.zip
копираш и поставяш и заместваш,рестартираш тел.
(/system/etc/vold.fstab)
Цитирай

Колеги, имам мерак да слагам 5.1 .. Сега съм с къстъм, да връщам ли първо към стоков или е достатъчто да wipe - на и format - на всичко при инсталирането ?? И да споделите мнение относно build - овете, чудя се кой да сложа, и може би линк към някои подходящи gaaps ..  Angel

Being normal is boring 

Samsung GALAXY Ace 2 OS: CM 12.1. (5.1.1.) 
Samsung GALAXY A5 2015
Цитирай

Колеги, имам проблем с гугъл акаунта. Върнах андроида до 2.3.6, за да го дам на майка ми да го ползва и постоянно при вписване на имейл и паролата в гугъл ми изписва "Потребителското име и парола не са идентични" , а съм сигурен за данните, тъй като се логвам от друг телефон и от компютъра. Това става при всеки един акаунт. Андроида ли вече няма поддръжка или незнам вече...?

Моля за помощ, колеги. Smile

Пази се сам, за да те пази и Господ!
ASUS Zenfone 2 - 4/32/ Intel Atom Z3560
Lenovo A5000 ;
Lenovo P70, OS: 4.4.4 ;
Цитирай

(2015-10-24, 20:19:41)Bat Nasko написа:  Колеги, имам проблем с гугъл акаунта. Върнах андроида до 2.3.6, за да го дам на майка ми да го ползва и постоянно при вписване на имейл и паролата в гугъл ми изписва "Потребителското име и парола не са идентични" , а съм сигурен за данните, тъй като се логвам от друг телефон и от компютъра. Това става при всеки един акаунт. Андроида ли вече няма поддръжка или незнам вече...?

Моля за помощ, колеги. Smile

Аз съм с 2.3.6 и нямам проблеми с влизането с гугъл акаунта. Така че би трябвало да работи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)