Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[GUIDE][ICS/JB] Как да Root/Unroot I9100G през Stock Recovery
#1

!!!!!ВСЯКА ИНТЕРВЕНЦИЯ В СОФТУЕРА НА ТЕЛЕФОНА Е ПОТЕНЦИАЛНО ОПАСНА! ПРАВИТЕ ВСИЧКО ОПИСАНО В ТЕМАТА НА СВОЯ ОТГОВОРНОСТ!!!!!

ТОЗИ МЕТОД РАБОТИ САМО НА I9100G, НЕ ГО ИЗПОЛЗВАЙТЕ НА I9100

ИЗИСКВАНИЯ !!!

Да използвате stock ICS/JB ROM
Да имате External sdcard (външна мемори карта)

ФУНКЦИИ
- SuperSU v0.99 by Chainfire
- Busybox v1.20.2 by Stericson
- No yellow traingle
- No increase in binary counter

ИНСТРУКЦИИ

1. Свалете SU-BB-Installer.zip от тук: http://www.androidfilehost.com/?fid=9390233485161005747
2.Сложете фаила в external sdcard.
3.Загасете телефона
4.Влезте в рековари менюто с бутоните Volume up + Home + Power.
5.Намерете "apply update from external storage" използвайки бутоните за звука.
6.Изберете го с Power бутона.
7.Изберете SU-BB-Installer.zip.
8.Като се инсталира рестартираите
9.Поздравления вече имате root and busybox!


ИНСТРУКЦИИ ЗА UNROOT

1. Свалете SU-BB-Unstaller.zip from here: http://www.androidfilehost.com/?fid=9390233485161005748
2.Сложете фаила в external sdcard.
3.Загасете телефона
4.Влезте в рековари менюто с бутоните Volume up + Home + Power.
5.Намерете "apply update from external storage" използвайки бутоните за звука.
6.Изберете го с Power бутона.
7.Изберете SU-BB-Unstaller.zip
8.Като се инсталира рестартираите
9.ROOT правата изчезват!


**NOTE: Можете да използвате метода за UNROOT само в случай че сте ползвали този метод за ROOT

Темата съм я превел от http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2065581
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако искаш може темата да я закача "Важна". Само ми е интересно този метод дали действа на нормалния SII?
Цитирай
#3

здравей тъкмо ти пишех относно темата ,значи метода не действа на чистия модел само на модела G , и мисля че темата е хубава понеже аз имам G варианта "международния" и доста се мъчех да си намеря нещата за ROOT -ване и къстъм кернели и ромове по късно като имам време ще напиша теми и за къстъм ромове и кернели
Цитирай
#4

Добре, тогава я правя важна, ще добавя и нещо в първи пост, а като направиш другите теми сложи връзки в тази ако искаш Smile
Цитирай
#5

сичко е както трябва но като тръгвам да инсталирвам от рековари ми изписва E: signature verification failed какво означава това със всички ромове като ги сложа става така и е рууутнат само тази грешка ми дава Smile
Цитирай
#6

jilek написа:сичко е както трябва но като тръгвам да инсталирвам от рековари ми изписва E: signature verification failed какво означава това със всички ромове като ги сложа става така и е рууутнат само тази грешка ми дава Smile

Рекавърито стоково ли е или custom (PhilZ, CWM)? През стоково повечето ROMове не може да се инсталират.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)