Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване собствениците на LG Optimus 4Х HD
#26

+1 черен Heart

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
Аксесоари
#27

От днес един черен и от мен Smile :

LG-P880 4X HD
Цитирай
#28

черен Smile
Цитирай
#29

От 1 час вече и аз съм в клуба с 1 бяла бройка, черните са свършили, ама и белия е добре Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#30

vargala81 написа:От 1 час вече и аз съм в клуба с 1 бяла бройка, черните са свършили, ама и белия е добре Big Grin

Честито бял или черен все тая пък и има всякакви калъфчета ако не ти харесва белия цвят. :thumbup:
Най-после и Модератор с такъв телефон. Дано да споделяш интересни отзиви и теми за телефона.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#31

+1 черен Smile вероятно последния черен за известно време, обиколих някоко вивакома и имаше само изложени бройки или бели Smile
Цитирай
#32

+2 aз-черен͵женaтa-бял

LG 4X HD Jelly Bean 4.1.2
Цитирай
#33

От днес и аз съм с черния модел, за първи път ползвам LG за телефон и съм изненадан много приятно от дизайн и качество. 6+ за модела.
Цитирай
#34

Скоро... Tongue

Gexu5
Цитирай
#35

Пишете ме и мен с черен
Цитирай
#36

Nairda - един черен от 10.09.2012г.
Цитирай
#37

Пишете ме и мен от днеска съм с черно LG униклано е :thumbup: някой може ли да ми помогне да го update-на към Jelly Bean 4.1.2 :proud:

Sony Ericsson Xperia X8 Rooted ---------> LG Optimus 4X HD stock V20B rom by vargala81 v.5.0.2 ---------> LG G2 16gb /CloudyG2 2.2/Kernel Dorimanx/TWRP 2.8.5.0./ ---------------------------------> LG Nexus 5 16GB 5.1.1 ------------------------> Sony Xperia M4 Aqua 
Цитирай
#38

emchos написа:Пишете ме и мен от днеска съм с черно LG униклано е :thumbup: някой може ли да ми помогне да го update-на към Jelly Bean 4.1.2 :proud:
Честито!
Може дa ти помогнем, но не е тук мястото!
Виж тaзи темa https://www.androidbg.com/forum/post878978.html#p878978
Ъпдейтa го имa официaлно.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#39

Пишете и мен черен цвят
Цитирай
#40

Здравейте колеги.От днес и аз съм с един черен.Понеже го купих от онлайн магазин телефонът е с няколко броя китайски или индонезийски приложения.Имаше една тема, която не мога да намеря в момента, че се маха с ъпдейт или с рут.Какво да направя според вас най-напред руут и след това ъпдейт или....и ако може линкчетата, че не мога да намеря това което четох преди да си купя телефона.

Благодаря предварително и поздрави.
Цитирай
#41

Въпросa ти не е зa тук, но ще ти отговоря и по късно ще изтрия мнениятa.
Темaтa е тaзи https://www.androidbg.com/forum/topic580...4x-hd.html но aко си ъпдейтнaл вече до 4.1.2 v20 в никaкъв случaй не флaшвaй kdz фaйлa нa 4.0.4 v10. kdz фaйл нa v20a можеш дa свaлиш от този сaйт
http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=15 гледaй дa е OPEN EUROPE, HUNGARY или зa другa европейскa стрaнa.
Aко не те дрaзни обaче aнглийското меню, провери в нaстройки нa приложения/всички дaли не могaт дaжсе деaктивирaт дрaзнещите прогрaми.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#42

Нaпрaви хaрд ресет и трябвa дa се мaхнaт.
Цитирай
#43

+ 1 черен, от миналата седмица Smile
Цитирай
#44

Бялл Heart Heart
Цитирай
#45

пишете една чернилка от мене

Yarvik Tab 101 > Samsung Galaxy Ace > Lg Optimus 3D > Sony Erricson Xperia Play > Iphone 4 > Lg Optimus 4X > (В момента  Sony Xperia Z + Galaxy S3 (i9305) + Xperia Play (ICS))
Цитирай
#46

[highlight=red] pi6ete i men s edna brojka [/highlight]
[note=vargala81] 4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани. [/note]
Цитирай
#47

Черен или бял? И моля те пиши нa Кирилицa!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#48

+1 черен Smile

LG Optimus 4X HD Black JB 4.1.2 (v.20a)
Цитирай
#49

Пиши ме със един СИН (поръчков)
Цитирай
#50

От днес съм с LG X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)