Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да инсталираме стоков ром на LG Optimus 4X HD.
#26

Интересувам се понеже бутона за вкл/изк е почти развален покрива ли го гаранцията към виваком и как да направя че да не разберът че телефона е рутван и че са слагани ромове с тая тема става ли

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай
Аксесоари
#27

Става с тази тема, а може и с LG Mobile Suport Tool. Като го вкараш в Download Mode и от LG Mobile Suport Tool избереш Options ->> Recovery Upgrade. Това го направи само ако LG Suport Tool разпознава телефона, ако не го разпознава инсталирай драйвърите. След като префлашнеш, занули до фабрични и го носи на ремонт - гаранцията трябва да го покрива.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#28

extazy написа:Интересувам се понеже бутона за вкл/изк е почти развален покрива ли го гаранцията към виваком и как да направя че да не разберът че телефона е рутван и че са слагани ромове с тая тема става ли

Какво имаш впредвид под "почти развален"? Rolleyes
Цитирай
#29

Dowper написа:
extazy написа:Интересувам се понеже бутона за вкл/изк е почти развален покрива ли го гаранцията към виваком и как да направя че да не разберът че телефона е рутван и че са слагани ромове с тая тема става ли

Какво имаш впредвид под "почти развален"? Rolleyes
от 5-6 силни натискания светва и с зор го вкючвам развалено копче не си ли виждал Smile

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай
#30

error boot image signature lg p880 аз имам проблем след неоспешно инсталиране на cwm сега немога да вляза recovery и ресет немога да направя по никакъв начин зарежда ми софтуера нямабъгове и проблеми пробвах и двата варианта за които знам през ЛГ платформара до като ми изкара S/W всичко е наред а при другия ми дава че устройството не е намерено ако ако някой е ималсъщия проблем ако може да сподели как го е решил
Цитирай
#31

unrecoverable bootloader пише - как се оправя? Някой може ли да помогне?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)