Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инфо за Allview P5 AllDro ?
#26

До колко ъпгрейд на смартфона с по нова версия скоро няма да има за съжаление.
Цитирай
Аксесоари
#27

Не виждам нищо нередно ако ти е прехвърлен на Българско меню :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Цитирай
#28

И аз се включвам в клуба на Allview, от седмица вече съм с P5 Alldro и съм доволен, само че никъде не можах да намеря заводски widget за времето и си инсталирах Accuweather, други лоши неща почти не видях. За тези пари телефончето е повече от перфектно Smile

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#29

Я кажете, как е паметта след инсталиране на повечко приложения?
И могат ли да се прехвърлят на СД картата?
Започва ли да лагва след като се понапълни паметта?
Понеже в момента това ми е един от главните проблеми на ЛГ-то, въпреки всичките руутове, линк 2 сд и т.н.
И още нещо някой успял ли е да го руутне ?

LG G4
Цитирай
#30

И аз се присъединих към отбора. Пожелавам на всички безпроблемно ползване. :thumbup:

Huawei P30
Цитирай
#31

prankmaster написа:Я кажете, как е паметта след инсталиране на повечко приложения?
И могат ли да се прехвърлят на СД картата?
Започва ли да лагва след като се понапълни паметта?
Понеже в момента това ми е един от главните проблеми на ЛГ-то, въпреки всичките руутове, линк 2 сд и т.н.

Здравейте на всички регистрирах се във форума именно заради този телефон, тъй като тук намерих единствената дискусия между потребители.

Аз също бих искал да знам как се държи със скромния обем рам, когато е понатоварен с приложения.

Понеже все още не съм взел окончателно решение какъв телефон да купя, моля споделете мнение и за P5 Quad, който излиза около 100 лева по-скъп от AllDro.

Благодаря.
Цитирай
#32

Телефоните са китайски : http://www.xolo.in/q800
Просто братята румънци са находчиви... :bow: :thumbup:
Цитирай
#33

знаеме ча са китайски че те кои не са китайски

HTC 526 dual sim, HTC A9S 32gb
Цитирай
#34

Уж ще има ъпдейт, според ФБ страницата им.

LG G4
Цитирай
#35

Гледайки Release Date на двата телефона май други излизат иновативни Tooth
На всичкото отгоре туй Ксоло не е китайче, ми индийче :bow:
Да оставим настрана и фактът, че освен някаква приблизителна прилика отпред /но не и отзад Tooth /, двете джаджи са съвършенно различни, даже и по размер :rofl: .
Да не е фул офтопик, да кажа, че моето Р4 продължава да работи след 2 месеца учудващо добре като за китайче Lock ... Не че го ползвам за друго освен за основната му функция, и чат-пат из нета... а, и като дистанционен спусък на фотоапарата ми, много яко :bow:

AllView P4 DUO, OS Android 4.0.4
Цитирай
#36

Някой би ли направил Антуту бенчмарк тест и да постне резултата? Smile

LG G4
Цитирай
#37

total: 5884
cpu 2306
cpu 1908
ram 1026
i/o 644
1001 mhz /x2/ [480x728]

но е за P4 ! ! !

AllView P4 DUO, OS Android 4.0.4
Цитирай
#38

total: 5908
cpu 2456
gpu 1654
ram 1165
i/o 633
1001 mhz /x2/ [480x800]
Цитирай
#39

prankmaster написа:Я кажете, как е паметта след инсталиране на повечко приложения?
И могат ли да се прехвърлят на СД картата?
Започва ли да лагва след като се понапълни паметта?
Понеже в момента това ми е един от главните проблеми на ЛГ-то, въпреки всичките руутове, линк 2 сд и т.н.
И още нещо някой успял ли е да го руутне ?

Доста приложения имам инсталирани, но понеже съм с вградения лаунчър, свободната ми РАМ памет не слиза по0 120 МВ, а средно е окоол 160 МВ. Приложенията се прехвърлят без никакви проблеми на СД картата и досега не ми се е случвало да ми лагне телефона. Но и аз не съм го товарил с някое много тежко приложение или игра. За рутването не съм пробвал, че ще му отиде гаранцията, но един колега го рутна неговия. За съжаление не знам как го е направил, защото не съм се интересувал.
Цитирай
#40

От януари ползвам Р6 stony и мога да кажа, че до сега не ми се е налагало да го рестатртирам, което е показателно как работи Rock Рутнах си телефона на първата седмица и си работи перфектно. Нямя жълтия одивителен знаак при рестартиране. След връщане на оргинален РОМ си става като заводски и си важи гаранцията. Няма броячи, които да следят дали телфона е Рутнат. За желаещите рут ето линк. http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2098748 :cheers:

Allview P6 Stony + Root
Цитирай
#41

здравейте колеги....на мен също ми допада този телефон като цена, и като чета вашите коментари се навивам да го купя. Не прочетох, или съм го пропуснал, с два радиомодула ли е този телефон. Или когато говориш по едната карта, другата е изключена.
Цитирай
#42

И така, след 10 месеца чудна работа, дойде време да тестваме и сервиза Tooth , тоест Омниаком.
Причината за това беше внезапна смърт... тела просто спря, успях да го включа един път от множество опити, за кратко, и толкова. Не е имал никакви удари или мокрения, или др такива, не беше и рутван.
Приеха го, и след 5 дни го получих обратно /забравих карта 16 гиги вътре, там си беше/. "Сменена платка" /в документите "смяна РВА", или подобно, не го разчитам/ беше инфото от сервиза, каквото и да значи това. На въпрос дали е обичайна тази повреда отговориха че не е, но се случва.
Тествах го пак с Антуту, и за моя изненада сега получих 7890 Rolleyes ... Според мен би трябвало да е предишния резултат, но явно подмяната е и ъпгрейд някъде, вероятно във въпросната "платка".
Друга разлика е, че преди при включен Wi-Fi или 3G леко грееше телефона, сега го няма този ефект.

Обобщено, в сервиза са коректни, телефона си ми харесва, и поне за гаранционния срок смятам да го ползвам... Той и без това е доста по-дълъг от един моден електронен сезон :coffee:

AllView P4 DUO, OS Android 4.0.4
Цитирай
#43

Виждам, че темата е стара, но понеже имам възможност да взема P5 Alldro втора ръка, можете ли да ми кажете дали си струва? Ще се ползва служебно - малко разговори и най-много да му сложа вайбър и фейсбук.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#44

Вече втори Allview ползвам и като цяло са прилично сглобени телефони със сравнително кадърно написан софтуер. Но едва ли можеш да пчакваш чудеса от дърт двуядрен процесор във модел отпреди 4 години, още повече, че сигурно батерията ще му е на поне 3. За ало-ало предполагам ще върши работа, стига да не е омазан софтуерно от някой ентусиаст.
Ето ревю (на румънски, разбира се  Yikes ) -> http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/al...15165.html

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)