Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Defy Official Android 2.2.2 Froyo
#26

Качи си MoreLocale2 и пробвай с нея.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
Аксесоари
#27

silverfox написа:Днес сложих 2.2.2 на Orange - 3.4.2-164 Orange France Blur. Държи се много добре и стабилно. засега няма приложение или игра, които да не ми тръгнат. За сравнение с батерията от 2.1 е още рано.
Бях първо с 2.1(2.34) после качих на 2.1(2.51). Сега ако сложа 2.2 дали няма да се сбрица?
Чета тук http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=966537

Android 2.2.1 "Froyo" (official)
3.4.2 -74 SKTelecom Korea Blur DOWNLOAD/Thread
!!!!!!!!! Flash only if you come from a 2.21 or 2.34 rom "That is because it has version 2 for CG31 and CG39, if you are on stock 2.51 those versions are 3 and if you flashed leaked froyo those are 4 and you cannot flash any firmware with lower versions. if you are on 2.21 or 2.34 you can flash this, otherwise you will brick your phone. !!!!!!!!!!!!!!!

В "Motorola Software Update" ми показва че има ъпдеид но ме е шубе да натисна копчето "старт" за да видя кой е.
Цитирай
#28

kinex написа:
silverfox написа:Днес сложих 2.2.2 на Orange - 3.4.2-164 Orange France Blur. Държи се много добре и стабилно. засега няма приложение или игра, които да не ми тръгнат. За сравнение с батерията от 2.1 е още рано.
Бях първо с 2.1(2.34) после качих на 2.1(2.51). Сега ако сложа 2.2 дали няма да се сбрица?
Чета тук http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=966537

Android 2.2.1 "Froyo" (official)
3.4.2 -74 SKTelecom Korea Blur DOWNLOAD/Thread
!!!!!!!!! Flash only if you come from a 2.21 or 2.34 rom "That is because it has version 2 for CG31 and CG39, if you are on stock 2.51 those versions are 3 and if you flashed leaked froyo those are 4 and you cannot flash any firmware with lower versions. if you are on 2.21 or 2.34 you can flash this, otherwise you will brick your phone. !!!!!!!!!!!!!!!

В "Motorola Software Update" ми показва че има ъпдеид но ме е шубе да натисна копчето "старт" за да видя кой е.

това ако забелязваш е корейска версия на rom-ма и са описали как се update при различните ситуации.
а това което съм описал в първия пост и съм дал европейски rom-ве си тръгват бе проблеми.

и аз мислех да пробвам корейския android 2.2 , но при положение че скоро ще пуснат европейския android 2.2 , не си струва да си създавам главоболия със корейския update.
Цитирай
#29

Добре кога излиза тоя официален 2.2 за Европа? Знае ли някой ?
Цитирай
#30

deo написа:Добре кога излиза тоя официален 2.2 за Европа? Знае ли някой ?

Q2 2011 , което ще реч че през април , май или юни трябва да се появи
Цитирай
#31

assen_l_s написа:3.4.3_11 - много пъргав, след роот и разчистване на някои ненужни неща работи наистина добре.

точно. при мен се получи почти същото
с 3.4.3_11 е уникално бързо

доста се колебаех дали да чакам официалния, но при факта че има бета за 2.3 вече в xda, а тъпаните от моторола се гаврят с нас ...
Цитирай
#32

В Германия, Испания, Великобритания и Франция вече са обновили, наш ред е: )

Linux KDE
Цитирай
#33

Кой оператор в Испания е получил актуализацията? Аз съм на Vodafone и все още няма нищо.

Knighthood for CBE David Gilmour and OBE Ryan Giggs.
Цитирай
#34

Така пише :confused:
http://www.motorola.com/staticfiles/Supp....GB.v8.pdf

Франция - https://supportforums.motorola.com/threa...2?tstart=0

Linux KDE
Цитирай
#35

Нито съобщение съм получавал, нито в About Phone/System Update ми излиза нещо...

Knighthood for CBE David Gilmour and OBE Ryan Giggs.
Цитирай
#36

Трябва да си изтеглиш Motorola Software Updater, OTA ъпдейти все още няма.

Motorola Defy OC@1Ghz@vsel54 Smile
Цитирай
#37

А,извинявам се за въпроса,ама с мото софт упдейтър ще ми разпознае ли автоматично телефона?(От Виваком е ако има значение) :|

iPhone 6
Цитирай
#38

Да, ще ти го разпознае!

Motorola Defy OC@1Ghz@vsel54 Smile
Цитирай
#39

Значи чакане му е майкатаааа :whistle:

iPhone 6
Цитирай
#40

This update is rolling out in only a few countries now: France, Germany, Greece, Italy, Spanish, Netherlands, Poland, Turkey and United Kingdom. Още го няма за нас, отзивите са много добри добри за сега Big Grin
http://mobilesmug.com/news/2-software/90...-in-europe

Linux KDE
Цитирай
#41

Надявам се до 15-ти да получим ъпдейта Smile

Motorola Defy OC@1Ghz@vsel54 Smile
Цитирай
#42

И тази седмица явно няма да имаме официално фройо. Лошото е, че въпреки слуховете все още го има само във Франция. В другите цитирани по-горе държави продължава и днес да се ъпдейтва само до андроид 2.1 релийз 2.51.1
Цитирай
#43

Не знам дали само във Франция е, аз гледам какво пише на официалния сайт на Моторола https://supportforums.motorola.com/commu...w=overview пише, че е наличен за някой страни все още не всички.

Linux KDE
Цитирай
#44

А живот и здраве като го получим как ще се ъпдейтне, чрез Wi-Fi-то или ще си сваляме файловете на компа и с кабела ?

Motorola Defy / Android 2.1
Цитирай
#45

Wi-Fi няма да може със сигурност, само с кабел и Windows, каква ирония, да си ъпдейтваш Линукс-а през М$ Confusedtupid: Моторола ме късат от смях :rofl:

Linux KDE
Цитирай
#46

Теглиш последната версия на MotoHelper с последния драйвер от сайта на моторола, теглиш Motorola Software Update също от там, инсталираш ги под Windows (ха-ха), включваш телефона с USB кабела и пускаш Motorola Software Updater. Ъпдейтъра ти разпознава автоматично телефона и коя версия е инсталирана на него, ако има нова ти предлага да я качи, ако няма ти казва нещо от сорта "Не губете вий кураж - идва следващий тираж !".

Между другото само на мен ли ми се рестартира телефона всеки път като изляза от ъпдейтъра, независимо, че не съм качвал нов ъпдейт или по принцип са направили тъпо програмата? Според мен е нормално телефона да се рестартира само ако ъпдейтъра го е ъпдейтнал. Ако не си го ъпдейтнал, трябва да си излезе мирно и кротко, без рестрарти. Поне това трябва да е естественото поведение на такава програма.

За сега няма нова версия.
Поиграх си тази сутрин с влизане в различни държави от Европа в
http://direct.motorola.com/hellomoto/support/update/
и резултата беше, че само за Франция има froyo. За останалите държави няма никой.
Тия от моторола доста са се изхвърлили в официалния си пост като са казали, че е достъпно за някои държави в Европа. Е, ако са имали в предвид само Франция, да така си е. Ама нас това не ни грее. Само прах в очите.
Цитирай
#47

Ами и на мен ми се рестартира всеки път когато го включа към" софт упдейтъра " Blush Чакам с нетърпение да излезе новия софтуер.Омръзна ми като приключа разговор да чакам по 10 секунди да се скрие времетраенето на разговора.Надявам се да се оправи този проблем.Не зная дали е бъг или нещо моя телефон е скапан :angry:

iPhone 6
Цитирай
#48

raduloff написа:Ами и на мен ми се рестартира всеки път когато го включа към" софт упдейтъра " Blush Чакам с нетърпение да излезе новия софтуер.Омръзна ми като приключа разговор да чакам по 10 секунди да се скрие времетраенето на разговора.Надявам се да се оправи този проблем.Не зная дали е бъг или нещо моя телефон е скапан :angry:

И аз го имам същия проблем след затварянето ... Ужасно гадно е ! ... :mad:

Motorola Defy / Android 2.1
Цитирай
#49

Дано новия софтуер да го оправи.Абе чакам го като манна небесна тоя софт. Offtopic

iPhone 6
Цитирай
#50

Щом го има само в Франция не може ли от сайта да посочим Франция и от там свалим Мото Update-търа. Щи има ли ефект ? Сигурно не ама отчаяние Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)