Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z (C660x)
#26

Търси Sony PC Companion 2.1
Цитирай
Аксесоари
#27

tyrboman, пробвай myPhoneExploerer.

Отделно ако ти трябва програма за бекъп по-добре използвай някоя от Play. Примерно за без руут MyBackup върши чудеса.
Цитирай
#28

Kobry 889 написа:Благодаря ти за информацията. Ако можеш да ми кажеш на тях имали някакви надписи на сони или нещо от тоя род. Защото ми се струват, че това не са оригиналните лепенки на кутията. :capitulation:

Има надпис "sony".

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#29

Kobry 889 написа:Благодаря ти за информацията. Ако можеш да ми кажеш на тях имали някакви надписи на сони или нещо от тоя род. Защото ми се струват, че това не са оригиналните лепенки на кутията. :capitulation:


ето снимка
[Изображение: misc.php?item=28945&download=0&secure_str=392t58909]
Цитирай
#30

Благодаря ви! Smile

И така имам телефона от 5 дни и определено ми харесва, но забелязах приложенията, които ги качих от Google Play нямат опция за преместване от вътрешната памет на СД картата. Има само опция за преместване на снимки, видеоклипове и музика, но не и на други или на приложенията. Confusedatisfied: Има ли начин как да ги преместя в СД картата с програма, но без да използвам руут. Благодаря! Smile

SONY XPERIA Z <<< Sony Ericsson Xperia NEO <<< Sony Ericsson K800i <<< Sony Ericsson F500i Smile Smile Smile
Цитирай
#31

Няма начин без руут, повечето нови телефони са така- галакси с и т.н. На сд картата можеш да слагаш само инсталационни файлове (които се инсталират на вътрешната памет), музика, картинки, филми и др. файлове.
Цитирай
#32

Благодаря ти за отговора. Smile

SONY XPERIA Z <<< Sony Ericsson Xperia NEO <<< Sony Ericsson K800i <<< Sony Ericsson F500i Smile Smile Smile
Цитирай
#33

Моето питане е как да се пусне функцията за светлинните индикатори при пропуснати повиквания, смс и т.н? При мен тази функция не е пусната. Благодаря предварително

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#34

Ако имаш предвид лед индикатора, то при него в момента има бъг и не работи коректно. Сони обещават, че при последващ ъпдейт нещата ще си дойдат на мястото. От това, което съм прочел като мнения по този въпрос из нета, един ресет понякога оправя нещата, но това са единични случай и то единствено при неактивен STAMINA.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#35

Благодаря колега pikpik. Точно така се оказа, като изключих Стамнията и при пропуснато започва да премигва в син цвят.

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#36

При мен си работят идеално индикациите.... странно.
Цитирай
#37

Явно е до партида...

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#38

Спокойно, дано скоро да пуснат ъпдейт. За мен неприятният проблем, който усещам, е, че много се нагрява при играене на по-тежки игрички... Даже след 30 мин игра на рийл рейсинг толкова мн се нагря, че играта започна да лагва Big Grin Дали го има и при другите смартфони?
Цитирай
#39

При мен се нагрява и без да играя, с доста ползване, в областта на задната камерата, че чак и дисплея пари при допир

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#40

Ако не ви работят нотификациите в стамина мод, просто влизате в настройките на стамина мода. Там има "wish list" на апове. Отбелязвате кои искате да са активни дори в стамина мод и така ще имате работещ лед за желаните апликации дори в стамина мод.

Choosing...
Цитирай
#41

newabv написа:Това май е свързано с влагоустойчивостта. Спомнете си, че почти всички моторола defy (също водо-уст.) имаха проблеми със слушалките. Ще е много неприятно, ако и при този телефон има подобни проблеми.
Ако има и други, които са го мокрили, да споделят.
И при мен се получава абсолютно същото. След около час, час и половина, силата на звука се възстанови напълно. Считам че това е нормално

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#42

Някой вече да е изпускал телефона? Ако има такива да споделят как се справя с падането Smile

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#43

При мен радиото работи с големи смущения !!! Опитах се днес да потичам в парка и да слушам радио междувременно и резултата беше много лош! Някой който е пробвал радиото да сподели мнение! От слушалките ли или от телофона е проблема?!
Цитирай
#44

Здражейте! Може ли да ми кажете как се казва точно опцията за индикатора при пропуснато повикване от листа за работещи приложения в "Режим STAMINA"! :angry: Аз не я намирам нещо :angry:

SONY XPERIA Z <<< Sony Ericsson Xperia NEO <<< Sony Ericsson K800i <<< Sony Ericsson F500i Smile Smile Smile
Цитирай
#45

Basaev написа:Някой вече да е изпускал телефона? Ако има такива да споделят как се справя с падането Smile


В друг форум вече видях оплакване от счупен дисплей, така, че ВНИМАВАЙТЕ! Телефона е Водоустоичив, НЕ УдароУстоичив!!!
Цитирай
#46

pesho00 написа:
Basaev написа:Някой вече да е изпускал телефона? Ако има такива да споделят как се справя с падането Smile


В друг форум вече видях оплакване от счупен дисплей, така, че ВНИМАВАЙТЕ! Телефона е Водоустоичив, НЕ УдароУстоичив!!!

Кой е този форум, нещо линк ако може към темата, че ми стана любопитно Smile

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#47

Телефонът има ли FM трансмитер?

SONY XPERIA Z Black
Цитирай
#48

pesho00 написа:В друг форум вече видях оплакване от счупен дисплей, така, че ВНИМАВАЙТЕ! Телефона е Водоустоичив, НЕ УдароУстоичив!!!
Ей туй българина не вярва и това си е, като му кажат че е не чуплив, той вика нема такова животно
http://www.youtube.com/watch?v=6ekOrlQjq..._embedded#
http://www.youtube.com/watch?v=61mW65hPJuY
Цитирай
#49

Казвал съм и преди: ако е Dragontrail на Asahi, няма какво да му мислите, ако го изпуснете или го дръннете в нещо по невнимание. Кофтито е при Горила Глас.
Това на базата на проведени от мен няколко нарочни "теста" на телефони с двата типа стъкла. Lol
Сони не са предвидили телефона за идиоти като мен, но завидната му пластичност и падането от мотор, за което спомена pikpik смятам за достатъчно успокоение.
Цитирай
#50

Какъв файлов мениджър използвате?

Очаквам отговорите ви Smile

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)