Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z (C660x)
#76

Здравейте колеги.Днес ми се случи един много странен проблем.След като телефонът ми беше заключен,ми трябваше камерата и го отключих със плъзгане от дясно на ляво за включване на камерата.След като се включи камерата екранът ми започна на пръщи като стар телевизор.Натиснах главният бутон и телефонът се заключи,след това го отключих и всичко беше нормално.От какво според вас може да ми се случил този еднократен проблем ?

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
Аксесоари
#77

Привет на всички отново, германос смениха телефона с чисто нов неразпечатван който няма проблеми с екрана. Тествайте обстойно преди да взимате който и да е телефон !!!
Поздрави

iPhone 6S Plus / Galaxy Note 5
Цитирай
#78

Само при мен ли лед индикаторите не работят?

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#79

pikpik написа:@Basaev, пробвал ли си с някоя помощна програмка?
Пробвах, не става

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#80

Кажи с кои си пробвал, да тествам и аз при мен какво е положението!?

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#81

Light Manager

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#82

Аз до момента винаги слагам Light Flow. Ако искаш пробвай лайт версията. Иначе утре ще тествам и споделям, че в момента телефончето е на първата си зарядна процедура и не ми се иска да е прекъсвам.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#83

Пробвах току що и тази и не иска. Моля сподели утре как е при теб

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#84

Нов ъпдейт рол-аутва за Xperia Z

[Изображение: Xperia-Z-434-firmware-315x560.jpg]

http://forum.xda-developers.com/showthre...&t=2200945
Цитирай
#85

Защо като дам на всичко за телефона и натисна отгоре "актуализир. на софтуера" ми дава че имам всички актуализиации до момента ?

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#86

shikaharu написа:Защо като дам на всичко за телефона и натисна отгоре "актуализир. на софтуера" ми дава че имам всички актуализиации до момента ?
Виж си първо версията, ако е .350 и ти изписва това, ще трябва да почакаш малко не за всички региони излиза едновременно ъпдейта
Цитирай
#87

10.1.A.1.350 e

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#88

Тествах и резултатът е - работи коректно само при изключен стамина, независимо дали с помощна програмка или без.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#89

Basaev , сложи новия 1.434 пише, че уж трябвало да е махнато като бъг

Embrace the hate
Цитирай
#90

А дали стамината не изключва индикатора :whistle:

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#91

pikpik написа:Тествах и резултатът е - работи коректно само при изключен стамина, независимо дали с помощна програмка или без.
И с изключена стамина не бачка

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#92

https://www.androidbg.com/Sony-released-...dden-death

Четох и в хда,че има хора със същият проблем като твоят-лед индикатора,казаха че след като са изтеглили новият ъпдейт се е оправил.

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#93

shikaharu написа:https://www.androidbg.com/Sony-released-...dden-death

Четох и в хда,че има хора със същият проблем като твоят-лед индикатора,казаха че след като са изтеглили новият ъпдейт се е оправил.
Чакам с нетърпение ъпдейта, а при теб как е?

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#94

Basaev написа:
shikaharu написа:https://www.androidbg.com/Sony-released-...dden-death

Четох и в хда,че има хора със същият проблем като твоят-лед индикатора,казаха че след като са изтеглили новият ъпдейт се е оправил.
Чакам с нетърпение ъпдейта, а при теб как е?

При мен с новия ъпдейт индикаторът работи и при включена и при изключена STAMINA.

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#95

Ох да чукна на дърво за сега проблеми нямам...Още не съм сложил новият ъпдейт(чакам го да ми излезе като нотификация).Единственото от което бих се оплакал е това,че когато пусна СенсМе Слайдшоу,на 3д рамки картините и снимките,които са с висока резолюция им подскачат цветовете,но това при всички е така Wink Android

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#96

shikaharu написа:Ох да чукна на дърво за сега проблеми нямам...Още не съм сложил новият ъпдейт(чакам го да ми излезе като нотификация).Единственото от което бих се оплакал е това,че когато пусна СенсМе Слайдшоу,на 3д рамки картините и снимките,които са с висока резолюция им подскачат цветовете,но това при всички е така Wink Android

И аз досега не съм имал никакви проблеми, но не можах да се въздържа да не сложа новия ъпдейт, да рутна телефона, да сложа мода за калибриране на дисплея и мода за поддържане на exfat. Всичко работи перфектно! Smile

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#97

Единственото което му направих е да го върна до фабричните настройки,обаче ме яд че изгубих всички файлове и контакти..

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#98

shikaharu написа:Единственото което му направих е да го върна до фабричните настройки,обаче ме яд че изгубих всички файлове и контакти..
Контактите заще не ги копира на Sd картата?

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#99

Защото нямам такава Dance Dance

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай

За напред си ги синхронизирай с гугъл акаунта и няма да се губят.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)