Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да изтрия папка
#1

Днес си свалих рар файл в който трябваше да има снимки но имаше празна папка която не мога да
изтрия,рестартирах телефона,пробвах през PC- то изписва че е защитен файл и не се трие някой да знае
Цитирай
Аксесоари
#2

Дръпни си Доктор Уеб от маркета и го пусни.Любопитно е той какво ще каже.
Цитирай
#3

lamantin10 написа:Дръпни си Доктор Уеб от маркета и го пусни.Любопитно е той какво ще каже.


Свалих я безплатната ъпдейтнах пълно сканиране и нищо отделно самия файл проверих и пак нищо...
Цитирай
#4

Я влез в Гугъл акаунта и спри всички синхронизации.Тогава опитай да изтриеш папката.Изобщо следвай тази логика,друго не се сещам.
Цитирай
#5

tneykov, това може да е грешно изтеглен архив. Опитай след рестарт на телефона, директно да опиташ изтриване. Без да се опитваш да я отваряш.
ЕДИТ: Уфф сега прочетох че си пробвал...
ЕДИТ 2: А има ли вероятност, снимките да са били архивирани с парола, или самата папка да е била защитена от някое приложение, против отваряне.
Цитирай
#6

vladdark написа:tneykov, това може да е грешно изтеглен архив. Опитай след рестарт на телефона, директно да опиташ изтриване. Без да се опитваш да я отваряш.
ЕДИТ: Уфф сега прочетох че си пробвал...
ЕДИТ 2: А има ли вероятност, снимките да са били архивирани с парола, или самата папка да е била защитена от някое приложение, против отваряне.


Няма парола за отваряне даже гледам че в абв-то файловете се проверяват с нод общо взето смисъла е рар файл съсснимки и когато разархивирах папката не мога да я изтрия освен за една празна папка да правя ресет ....
Цитирай
#7

Аз бих си блъскал главата още малко... Знам че си пробвал вече какво ли не, но защо не пробваш да я делнеш с друг файлов менаджер. Бих пробвал root explorer Признавам че единствената папка като твоята, която съм имал - рар с празна папка беше при грешно изтеглен архив, но никога не съм имал проблем с изтриването и в момента само догатки правя, но по добре да пробваме, вместо ресет за такова нещо.
Цитирай
#8

vladdark написа:Аз бих си блъскал главата още малко... Знам че си пробвал вече какво ли не, но защо не пробваш да я делнеш с друг файлов менаджер. Бих пробвал root explorer Признавам че единствената папка като твоята, която съм имал - рар с празна папка беше при грешно изтеглен архив, но никога не съм имал проблем с изтриването и в момента само догатки правя, но по добре да пробваме, вместо ресет за такова нещо.

Само да попитам тъй като не съм много на вътре в нещата моя телефон не е рутнат дали ще стане и има ли безплатна версия?
Цитирай
#9

Има безплатна версия и няма значение дали си рутнат.
Цитирай
#10

Свалих я безплатната версия която показва че файла е изтрит но като влезна в папката той си е там аз обаче изтрих цялата директория (даунлоудс) и изчезна цялата папка но сега след толкова зор с чудя да не е някъде другаде...ако се появи пак ще пиша благодаря на всички
Цитирай
#11

Виж да не е в LOST.DIR Tongue
Хубавото е че се спасихме от формата (поне за сега) Wink
Цитирай
#12

vladdark написа:Виж да не е в LOST.DIR Tongue
Хубавото е че се спасихме от формата (поне за сега) Wink

То хубаво ама аз не можах да я намеря тази папка...
Цитирай
#13

Ами нямаш грижи Smile
Цитирай
#14

хора помагайте на мен ми се случи такова нещо.немога да изтрия папка,плучи се като разархивирах субтитри на умирай тудно 5.
Цитирай
#15

Здравейте, и аз имам подобен проблем на нот 2 (4.3). Създадох папка (с име „Други“) на екрана с приложенията от опциите на екрана с приложенията „Създаване на папка“ и сега не мога да я изтрия. Пробвах като я завлека към кошчето, но не се изтрива. Другаде не мога да я открия, за да пробвам да я изтрия от там.
Цитирай
#16

Заключил си Начален екран,за това не можеш

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

rado__8 написа:Заключил си Начален екран,за това не можеш


Сега пробвах и с отключен, но не става.
Цитирай
#18

Здравейте! Имам следния проблем от няколко дни и не знам как да го оправя.... в менюто си на телефона "SAMSUNG GALAXY NOTE 2" имам две празни папки и не мога да ги изтрия :wall: :wall: . Никъде не виждам "Деинсталирай" или "Изтрий". МОЛЯ ЗА ПОМОЩ! Благодаря предварително!
Цитирай
#19

Здравейте, имам следния проблем: създадох папка на екрана с приложенията и сега не мога да я изтрия. Пробвах със завличане към кошчето, но не става, също така пробвах и с деинсталиране на приложения от опцията на екрана с приложенията(там тя не е включена). Телефона е с 4.4.2(официален ъпдейт) без руут. Пробвах и с отключен начален екран. Проблема е идинтичен с тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70331 , но нямам такава опция.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)