Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][Official 4.1.2][P5100] Samsung Galaxy Tab II 10.1
#1

Всичко, което правите е на абсолютно ваша отговорност. Аз не нося отговорност, ако нещо се случи с таблета ви!
Този РОМ 4.1.2 е само за П5100 Модел
За да го качите на таблета ви трябват:

програмата ОДИН 3.07 (или по висока) - http://samsung-updates.com/Odin307.zip

РОМ-а - http://www.hotfile.com/dl/195060984/82f8...E.zip.html
Ако има въпроси питайте

Samsung Galaxy SIII (Jelly Bean 4.3 official ROM)
Цитирай
Аксесоари
#2

Ехааа, много благодаря за РОМчето Dance

Samsung Galaxy Tab2 GT-P5100
Asus Fonepad ME371MG
Цитирай
#3

SHADOWAWS написа:Ехааа, много благодаря за РОМчето Dance
Ти пробва ли го ?
Цитирай
#4

Bomber888 написа: Всичко, което правите е на абсолютно ваша отговорност. Аз не нося отговорност, ако нещо се случи с таблета ви!
Този РОМ 4.1.2 е само за П5100 Модел
За да го качите на таблета ви трябват:

програмата ОДИН 3.07 (или по висока) - http://samsung-updates.com/Odin307.zip

РОМ-а - http://www.hotfile.com/dl/195060984/82f8...E.zip.html
Ако има въпроси питайте

Сега го слагам, но не знам поддържа ли БГ език.

Samsung Galaxy S6 edge aNDROID 6.0.1 G925FXXU4DPGW
Цитирай
#5

Поддържа бг, от няколко дена съм с този ром за сега съм доволен, единственото дразнещо е логото на оператора при стартиране и някакво съобщение че ще ми използва данни на оператора...

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#6

zevs888 написа:
SHADOWAWS написа:Ехааа, много благодаря за РОМчето Dance
Ти пробва ли го ?
Не още, но тези дни ще дам таблета на френд да ми го инсталира, защото аз не разбирам от такива интервенции а той да.. ще пиша после мнение как е. Дано е по добре от 4.0.3, защото има нещо сбъркано с таблета или РОМа ми.

Samsung Galaxy Tab2 GT-P5100
Asus Fonepad ME371MG
Цитирай
#7

SHADOWAWS написа:
zevs888 написа:
SHADOWAWS написа:Ехааа, много благодаря за РОМчето Dance
Ти пробва ли го ?
Не още, но тези дни ще дам таблета на френд да ми го инсталира, защото аз не разбирам от такива интервенции а той да.. ще пиша после мнение как е. Дано е по добре от 4.0.3, защото има нещо сбъркано с таблета или РОМа ми.

Аз от снощи съм с 4.1.2 и за сега всичко върви както трябва. Да не кажа,че е и по добре ! Има и Български и за сега съм доволен. И аз не разбирах,но прочетох как се работи с Один,и за 10 минути бях готов. Има някои нови неща и като цяло е много по-добре !
Цитирай
#8

zevs888 написа:
SHADOWAWS написа:
zevs888 написа:Ти пробва ли го ?
Не още, но тези дни ще дам таблета на френд да ми го инсталира, защото аз не разбирам от такива интервенции а той да.. ще пиша после мнение как е. Дано е по добре от 4.0.3, защото има нещо сбъркано с таблета или РОМа ми.

Аз от снощи съм с 4.1.2 и за сега всичко върви както трябва. Да не кажа,че е и по добре ! Има и Български и за сега съм доволен. И аз не разбирах,но прочетох как се работи с Один,и за 10 минути бях готов. Има някои нови неща и като цяло е много по-добре !
Да ама аз нямам комп с боза, а само с линукс първото; и второ, мисля да го прави човек дето има опит с такива неща.

Samsung Galaxy Tab2 GT-P5100
Asus Fonepad ME371MG
Цитирай
#9

zevs888 написа:
SHADOWAWS написа:
zevs888 написа:Ти пробва ли го ?
Не още, но тези дни ще дам таблета на френд да ми го инсталира, защото аз не разбирам от такива интервенции а той да.. ще пиша после мнение как е. Дано е по добре от 4.0.3, защото има нещо сбъркано с таблета или РОМа ми.

Аз от снощи съм с 4.1.2 и за сега всичко върви както трябва. Да не кажа,че е и по добре ! Има и Български и за сега съм доволен. И аз не разбирах,но прочетох как се работи с Один,и за 10 минути бях готов. Има някои нови неща и като цяло е много по-добре !

А как го Root- на защото се заключи и сега не мога да го root-na

Huawei Ascend G7 - Samsung Galaxy Tab 2 10.1
Цитирай
#10

Иначе е добър и е по бърз.

Huawei Ascend G7 - Samsung Galaxy Tab 2 10.1
Цитирай
#11

Оправих се.

Huawei Ascend G7 - Samsung Galaxy Tab 2 10.1
Цитирай
#12

А да попитам gapps от къде да изтегля за Рома и трябва ли въобще да се тегли за него или само Рома се флашва през Один?

Sony Ericsson X8 -Ginger DX ROM 2.3.7 024
Цитирай
#13

click написа:А да попитам gapps от къде да изтегля за Рома и трябва ли въобще да се тегли за него или само Рома се флашва през Один?
Рома си има всичко.

Huawei Ascend G7 - Samsung Galaxy Tab 2 10.1
Цитирай
#14

Здравейте,
искам да попитам,а какво се случва с гаранцията ако се наложи?
Цитирай
#15

Връща се с ODin стоков ROM, ако се наложи.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#16

Моля темата да бъде "Важна" и Lock

Samsung Galaxy SIII (Jelly Bean 4.3 official ROM)
Цитирай
#17

Има ли възможност logo-то на entel да се премахне при boot и shutdown/reboot на таблета ?
Иначе работи перфектно
Цитирай
#18

Излезе официално 4.1.2 за Франция. Все още се чудя дали да си го кача или да изчакам да се появи някое за БГ.

P5100XXDMC3_P5100XEFDMA2_XEF.zip
http://www.hotfile.com/dl/203355005/e909...F.zip.html

Samsung Galaxy S3 Mini - GT-I8190
Nexus 7 (2013) - 32 GB
Цитирай
#19

...сега остава някой да каже и читав кернел за този РОМ с който може да се клокне малко процесора. Tooth

HTC One M8  - ViperOneM8 4.5.1
Цитирай
#20

Някой пробва ли го френския ром, да каже как е?

Samsung Galaxy S3 Mini - GT-I8190
Nexus 7 (2013) - 32 GB
Цитирай
#21

Аз го пробвах. Работи чудесно. Има си Българси език. Нама ги досадните напомняния че на устройството може да са инсталирани приложения, които да "натоварят" сметката ми, както и логото на entel.
Възможно е леко да си въобръзявам но работи една идея по-тромаво от това на entel. Но е възможно това да е така защото си запази всички инсталирани приложения и настройки. По-късно ще мина през factory reset да видим какво ще се случи.
Цитирай
#22

преди няколко дена сложих ром - а на табчето всичко върви добре спря да лагва но днес като пуснах камерата и тя не работеше :| пробвах няколко други камери но не не става :| направих всичко както трябва не го правя за първи път да инсталирам нов андроид . някой да помогне ?
Цитирай
#23

Смени ROM-a.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#24

Преди малко флашнах с один , работи добре на моя таб, много по добре върви сега от 4.0.4 Smile

Ябълки + S5,note2,note3 
Цитирай
#25

братлета,кажете как се рестартира download counter-а,който се вижда горе вляво !!! Без да искам бях инсталнал неофициален ром преди време,после си сложих 4.1.2 и досега карам с него,ама ако се наложи да ходи в сервиз,не искам да се вижда,че има 1 инстал на неофициален ром...помогнете плс
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)