Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[APP][MOD] Фонетика на Samsung клавиатурата [UPDATE-24.05.2013] - 4.2.2!
#51

Това е може би най-добрата клавиатура, стокова с фонетика = рай, само че ... аз съм с андроид 4.3 ( http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2354859 и съм доста доволен от рома, има адски много настройки) ама клавиатурата не е същата! успях да добавя фонетиката, пътво с CWM и стана, а в последствие сложиь и тази за 4.2.2 ама не се промени.
та въпроса ми е, как бих могъл да си добавя в моя ром тази стокова клавиатура ( трябва ми с цифрите над буквите )
мерси предварително
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте! Не знам дали това е точната тема, но бих се радвала, ако получа съвет. Използвам си стандартната фонетична клавиатура. Проблема е,че от днес, когато натисна бутона за триене ми се активира Л-то, което е до този бутон, а аз натискам много далеко от самото Л. Обръщам на английска клавиатура и няма проблем с триенето на текст, но когато обърна на бг клавиатура, при първите две натискания на бутона за триене трие, но след това започва отново да изобразява Л-то. Някакви идеи какво се случва? Дали е повреден сензор и какво да правя. Дразни ме много така, т.к. аз използвам главно този вид клавиатура
Цитирай
#53

Ако някой може да я направи за 4.3

P20 Pro Twilight
Цитирай
#54

Подкрепям колегата, крайно необходима ми е .. за жалост не бих могъл да се справя с това.
Много удобна клавиатура, жалко че няма за 4.3

Pusheka написа:Ако някой може да я направи за 4.3

Samsung Galaxy S5 (g900f); Alcatel idol D5(5038X); Asus memo pad HD7 (ME173x); Samsung Galaxy Tab2 p3110; old: Samsung Galaxy S3 i9300; old:Samsung Galaxy S2 i9100 Black; old: Samsung Galaxy S I9000
Цитирай
#55

И ето я за Android 4.3 благодарение на колегата Niko.Става за ODEX&DEODEX, от мен е тествана на DEODEX.
Сваляте зипа и флаш през рековърито.

https://www.dropbox.com/s/11r06d6clmp6fk...ic_4.3.zip

P20 Pro Twilight
Цитирай
#56

Аз вече използвам друга клавиатура, която е почти същата и е удобна. "A.I.type Keyboard"
Стоковата на андроид я премахнах директно през /system/app с rootExplorer. Дори премахнах доста излишни за мен неща, който не ползвам и рам-та след зареждане от 620 падна на 420мб "videohub,books,gamehub и тн"

Който може да коригира заглавието до - 4.3
Благодарности на колегата за труда! :cheers:

Samsung Galaxy S5 (g900f); Alcatel idol D5(5038X); Asus memo pad HD7 (ME173x); Samsung Galaxy Tab2 p3110; old: Samsung Galaxy S3 i9300; old:Samsung Galaxy S2 i9100 Black; old: Samsung Galaxy S I9000
Цитирай
#57

Пробвах да я инсталирам на 4.3 , рутнат деодекс, но не става- крашва. Някакъв шанс за 4.3 версия.
П.п. побеже в много от ромовете слагат клавиатурата от ноут 2 - някакъв шанс за нея на 4.3 с фонетика или поне малко понощ как да си го направим сами.

Sony CMD J5 ->  Nokia 3510i  -> Siemens M45 > Siemens M65 -> Samsung i600 -> HP IPAQ 614c -> Htc G1 -> Samsung GT I9000, ROM -> Samsung i9305 (SGS3 LTE) -> Iphone5 16ГБ -> LG G2 16GB (WHITE)
Цитирай
#58

Здравейте на всички!
Искам да попитам относно update за S3ката-4.2.2 защо не го открива?Вчера проверих за актуализации на софтуера,но не намери.Седи си на 4.1.2.Четох скоро и за 4.3,но бил бъгав и Samsung го спряли.
Също ми беше интересно,защо като вляза през Home Button за RAM паметта да проверя ми изписва,че е 806MB мисля че трябва да бъде 1GB-1024MB?

Sony Xperia Z Black 4.4 Kit Kat > HTC Desire C
Цитирай
#59

mvelkov написа:Здравейте на всички!
Искам да попитам относно update за S3ката-4.2.2 защо не го открива?Вчера проверих за актуализации на софтуера,но не намери.Седи си на 4.1.2.Четох скоро и за 4.3,но бил бъгав и Samsung го спряли.
Също ми беше интересно,защо като вляза през Home Button за RAM паметта да проверя ми изписва,че е 806MB мисля че трябва да бъде 1GB-1024MB?

Защото от Samsung решиха да получи директно 4.3 вместо да "минава" през 4.2.2, който се пада стар.
4.3 има за Англия и то от 2 месеца насам - беше бъгав в началото и го спряха, но след това го поправиха и пуснаха отново (пак за Англия и някои други страни, но НЕ и България).
Останалата RAM-та е заета от GPU-то (графичен ускорител).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#60

axlastro написа:Пробвах да я инсталирам на 4.3 , рутнат деодекс, но не става- крашва. Някакъв шанс за 4.3 версия.
Аз добавих успешно тази клавиатура на одекс, но по начина обяснен в началото на темата. Разархивирах zip файла и копирах SamsungIME на sd картата. С руут експлорър (или каквото ползваш) заменяш SamsungIME. След това рестартираш и всичко е ОК.

axlastro написа:П.п. побеже в много от ромовете слагат клавиатурата от ноут 2 - някакъв шанс за нея на 4.3 с фонетика или поне малко понощ как да си го направим сами.
Благодаря на niko и maaaxy за съпорта, но аз се присъединявам към молбата за портната от Note 2 фонетична клавиатура, която да работи на 4.3. Свикнах много с нея, когато ползвах 4.1.2 и 4.2.2 и сега нищо друго не ми харесва. Благодаря предварително! Smile
Цитирай
#61

Някой може ли да оправи фонетиката на тази клавиатура порт от Note 3 на S3 за андроид 4.3 deodex
От тази тема тук.
Цитирай
#62

Дали ще има и версия за 4.3 ?

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#63

След като сложа тази клавиатура за 4.3 която е през рекавърито ми променя спейса с по малък но не ми прави българската клавиатура фонетична ... Някой има ли идея как може да се оправи това ?
Цитирай
#64

Здравейте колеги понеже съм от скоро с андроид телефон искам да ви попитам аз съм с Samsung Galaxy SIII GT-I9300 може ли да се сложи клавиатура като на S 4 .Благодаря предварително . Smile
Цитирай
#65

Pusheka написа:И ето я за Android 4.3 благодарение на колегата Niko.Става за ODEX&DEODEX, от мен е тествана на DEODEX.
Сваляте зипа и флаш през рековърито.

https://www.dropbox.com/s/11r06d6clmp6fk...ic_4.3.zip

Тази клавиатурка става на 4.3...но може ли да се сложат и подсимволите и на En, и на Бг...сега няма.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#66

dingila написа:
Pusheka написа:И ето я за Android 4.3 благодарение на колегата Niko.Става за ODEX&DEODEX, от мен е тествана на DEODEX.
Сваляте зипа и флаш през рековърито.

https://www.dropbox.com/s/11r06d6clmp6fk...ic_4.3.zip

Тази клавиатурка става на 4.3...но може ли да се сложат и подсимволите и на En, и на Бг...сега няма.

Възможно ли е някой да я направи с цифрите отгоре да излизат като на оригиналната....?

Galaxy S10
Цитирай
#67

Тази също е хубава но трябва да и се оправи фонетиката.
Автора на темата ако може да помогне Angel

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...d-t2657870

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#68

Това става ли за i9305 4.3?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#69

Не!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#70

с 4,1,2 съм и се обърках да флашна тази ,и сега нямам клавиатура ,постоянно ми дава грешка и не може да се прави нещо?! съвети?

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#71

Е не се ли сещаш??? :huh2:
Влез в рековъри и флашни това което трябва.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#72

Колеги в крайна сметка има ли портната и работеща клавиатура от Ноте 2 с фонетика или с поне стокова със фонетика за нашите телфончета с версия на андроида 4.3!?И ако има дайте файл за сваляне,а начина на исталиране същия като в първия пост ли е?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#73

Малко по-нагоре даже има линк за фонетична клавиатура от Note 3 за нашите телефони, много е удобна. Само един лек недостък - няма ги символите под самите букви, когато пишеш на български - когато си на английски са си там.

Galaxy S3 ---> Note 4 ---> Note 9 ----> S22 Ultra
Цитирай
#74

Тези под символи можеш да ги активираш с Уанам или с един файл който се мушка в папката CSC

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#75

Дай го тоя файл да го мушна там Smile Доколкото разбрах просто го копирам и с root explorer влизам в папка csc и го пействам там, така ли?

Galaxy S3 ---> Note 4 ---> Note 9 ----> S22 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)