Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

proximity sensor-не работи!
#1

Да питам,някой,който е хардуерен специалист-имам проблем с proximity sensor.Смятам,че не работи и има ли начин да се смени.И има ли начин да не е хардуерен проблема.Пробвах всички описани неща в нета,но не работи.Идеи и предложения?
Цитирай
Аксесоари
#2

А кои са "всички описани неща в нета", които си пробвал и не работят?

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай
#3

Ами това с разхлабването на болта отзад-не става.Никакви настройки не намерих за тоя пуст сенсор.Отворих го,като си мислех,че нещо няма видимост,но пак нищо.Имам една програма за лицеви опори,която работи със сензора и никакъв сигнал.Това ме доведе до мисълта,че не работи.Ако има идеи...
Цитирай
#4

deno написа:АИмам една програма за лицеви опори,която работи със сензора и никакъв сигнал.Това ме доведе до мисълта,че не работи.
А по време на разговор пробвал ли си да закриваш и откриваш сензора? Не е ясно тази програма дали работи и най-вече дали коректно работи с Defy.

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай
#5

Разбира се,че съм пробвал!С рома на JORDAN и този на QUARX пробвах-нищо.С този на JORDAN когато набера и телефона го няма никакъв после и е нужно да извадя батерията. С този на QUARX ,като набирам изгасва и когато изключа от другия телефон пак светва!Някаква мисъл ми се върти в главата,че самия сенсор е активиран -просто не може да се изключва.Нямам си идея какво да правя и към кого да се обърна.Другият ми телефон пак е ДЕФИ и виждам разликата!
Цитирай
#6

Аз имах същият проблем колега ако още е актуално питането пиши да помагам.

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай
#7

ами Генчо помагай щото и на мен като набирам някой телефон ми изгасва екрана, дори и да не преближавам телефона до мен, сигурно за това става въпрос, и не мога да откажа набирането, нито да ползвам спийкъра
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)