Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root + CWM + Custom Rom за Alcatel ot-991 (globul touch)

ani1699 написа:
Simeonoww написа:За сега няма Smile за сега съм доволен от него тествай нищо не губиш
И аз бях с този ром http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2153268 но натиснах фабрични настройки и ми се бъгна телефона отидох в глобула и ми казаха че не е за сервиз а трябва да го ротна по същия начин но първия път не го бях рутнала аз та може ли да ми обясниш как са го рутна с този рум благодаря предварително
Погледни това https://www.androidbg.com/forum/topic803...-root.html
Отговорил съм ти вече
Цитирай
Аксесоари

Търся спешно глобулския ром на телефона ако някой го има моля да ми го прати.Благодаря!
Цитирай

Колеги , привет на всички . Моля ако имате оригиналния ром да ударите едно рамо.
Цитирай

дравейте, тъй като не мога да си намеря глобулския ром за телефона искам да попитам как мога да изтрия сегашния ром + cwm recovery-to и да няма никакви следи от руут и смяна на рома и да кажа в сервиза, че някво приложение ми е преебало телефона, тъй като ми се прецака тъч-а и трябва да се поправи?Благодаря!
Цитирай

ром изцяло на бг - VESAROM OT 991 :thumbup:

OnePlus 6
Цитирай

регистрирах се само за да благодаря на човекът направил този топик. Изпробвах всички налични ромове и визуално най-ми хареса рома на djeffta dark ginger, лек и бърз е ако не си с включен wifi но включиш ли го запоява да лагва. Тествах ромовете повече от седмица и ромът на djeffta 3.1 е абсолютен победител! :coffee:
Цитирай

https://www.dropbox.com/s/tbusrup78rtgsbu/rom%20v4.zip

Ver.4
Цитирай

Здравейте правя всичко както трябва спях анти-вирусната фирелола инстал драивърите но проблемът е такъв че телефонът като е пуснат всичко е 6 с драивърите конектва се но като го изключа махам батерията за 1-2 мин слагам я правя всичко цъкам ф9 тръгват 15-то секунди бутам кабела в тела и нещо става и не се конектва тела към ПЦ-то и не знам защо... някой ако може да помогне ?
Цитирай

krumusainski написа:https://www.dropbox.com/s/tbusrup78rtgsbu/rom%20v4.zip

Ver.4
Става ли за дуал сим?
Преди да опитам да сложа този V4 бях с V3.1,не ми работеха 2те СИМ.прочетох цялата тема никаде не намерих някой с подобен проблем за това реших да погледна и в XDAтам имаше един с такъв проблем но явно си го е решил без да каже как(става въпрос за V3.1).Опитах да сложа V4 безуспешно(забива ми на стартовото лого)и върнах пак 3.1 но продължавам да съм само с 1 карта.Ако има някой решение МОЛЯ да сподели,мисля че ще е полезно за всички!
П.П.След дълга борба и главоблъсканица успях...Проблема беше в това че единственоV3 версията е за дуал сим,V3.1 не става,тя е за 1 карта!Дано съм бил полезен!
Цитирай

Хора, имам един бая тъпичък въпрос, но както и да е Big Grin Ето го и въпроса - след руут-а няма да се изтрие нищо нали? Питам, защото една приятелка иска да и го руут-на поради причината че телефона и е наблъскан със системни приложения като shazam и foursquare които само и пълнят паметта и почти няма памет. Няма място дори да си изтегли facebook или facebook messenger и с руута смятам да ги изтрия. Някой ако има някакво друго решение да сподели Big Grin Отново съжалявам за смотания въпрос и благодаря предварително ! :thumbup:

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай

здравейте колеги....от 3 дни се боря с един 991т ,купих го от германия за 47 евро и сега се боря с него да му сложа ром с бг меню.рутнах го но срещам затруднение да сложа m44tools на паметта на телефона.сложил съм CWM Recovery на картата,но като отворя менюто на телефона и погледна в картата няма нищо.На компа се вижда ,но като цяло телефона не се вижда от компа след като махна картата памет.ако може някой да помогне...
Цитирай

няма ли кой да помогне...инсталирах новия ром и никъде не пише,какво да правя след това....така и не можах да го изключа от бутона,извадих батерията и телефона умря.стои само на логото.как да го съживя ,има ли кой да ми обясни.предварително благодаря
Цитирай

Здравейте ... имам проблем днес си купих телефончето но не ми тръгва нищо много малко памет има . стигнах до там където след като съм махнал батерията и съм я сложил обратно трябва да натисна това с F9 и да включя телефона в ЮСБ то към компа ( но без да стартирам телефона ) минават тези 15 секунди и ми изписва , че имало някакъв Ерор и СЪм нпямал батерия ли каквото е там ... Помощ
Цитирай

Здравейте,
Боря се да се оправя стар телефон от вече не съществуващия Глобул и слагам ром след Ром та въпроса ми е може ли да ми препоръчате някой ром с бг меню ако може най стабилния според вас за телефон с една карта.

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)