Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root + CWM + Custom Rom за Alcatel ot-991 (globul touch)
#51

andromanqk написа:Игри които НЕ вървят: Asphalt 7,Assasins Creed,Modern Combat 2 HD,Modern Combat 4,Trial Xtreme 3,NFS Most Wanted,Real Racing 2 i 3,Spider Man
Игри които вървят:Farming simulator,Pes 2012,Pes 2011,Zombie Highway,NFS Shift
Игрите които почти успях дa подкaрaм:NOVA 2 i FIFA 2012
Дaно съм помогнaл мaлко Smile


ако може да кажеш как подкара nfs shift
Цитирай
Аксесоари
#52

здравеите роот-нах си alcatel-ot991-globul-touch и изтрих мн работи (прецаках го :wall: ) искамда го преинсталирам с андроид които да не е от глобул (набакан с простотиииииии) имали такв начин
Цитирай
#53

rehyyy написа:здравеите роот-нах си alcatel-ot991-globul-touch и изтрих мн работи (прецаках го :wall: ) искамда го преинсталирам с андроид които да не е от глобул (набакан с простотиииииии) имали такв начин
пиши ми едно лично съобщение с скайпа ти да ти обясня как става Wink
Цитирай
#54

Абе хора да ви попитам след смяната с jeffta rom v2.1 някой има ли проблеми със слушалките ? Самият звук и че спира през 2 сек по 2-3 пъти ? :/ Huh

[highlight=black] Globul Touch - Rooted|DARK-GINGER| [/highlight]
Simply the Best Wink
Цитирай
#55

bigmee444 написа:Абе хора да ви попитам след смяната с jeffta rom v2.1 някой има ли проблеми със слушалките ? Самият звук и че спира през 2 сек по 2-3 пъти ? :/ Huh
нямаме го дори с Jelly Bean съм и там няма проблеми Smile
Цитирай
#56

Simeonoww написа:нямаме го дори с Jelly Bean съм и там няма проблеми Smile

Може ли някой друг скрийншот и да кажеш как е (забива ли и т.н.) ? Smile :thumbup:

 Samsung S9+
Цитирай
#57

Simeonoww написа:
bigmee444 написа:Абе хора да ви попитам след смяната с jeffta rom v2.1 някой има ли проблеми със слушалките ? Самият звук и че спира през 2 сек по 2-3 пъти ? :/ Huh
нямаме го дори с Jelly Bean съм и там няма проблеми Smile

[highlight=yellow]Ами тогава възможно ли е проблема да е в жака на слушалките (mm) ?[/highlight] :confused:


gooshoo написа:
Simeonoww написа:нямаме го дори с Jelly Bean съм и там няма проблеми
Може ли някой друг скрийншот и да кажеш как е (забива ли и т.н.) ?

Между другото и аз бих искал да видя някой скрийшот на желе-ТО :proud:

[highlight=black] Globul Touch - Rooted|DARK-GINGER| [/highlight]
Simply the Best Wink
Цитирай
#58

bigmee444 написа:
Simeonoww написа:
bigmee444 написа:Абе хора да ви попитам след смяната с jeffta rom v2.1 някой има ли проблеми със слушалките ? Самият звук и че спира през 2 сек по 2-3 пъти ? :/ Huh
нямаме го дори с Jelly Bean съм и там няма проблеми Smile

[highlight=yellow]Ами тогава възможно ли е проблема да е в жака на слушалките (mm) ?[/highlight] :confused:


gooshoo написа:
Simeonoww написа:нямаме го дори с Jelly Bean съм и там няма проблеми
Може ли някой друг скрийншот и да кажеш как е (забива ли и т.н.) ?

Между другото и аз бих искал да видя някой скрийшот на желе-ТО :proud:
Споделете някоя програма за да снимам екрана .. в HTC HD2 я имах вградена но тук нещо не я откривам Smile софтуера е стабилен Smile красота гладкост и нищо повече препоръчвам .. jeffta mod даже ми се струваше по зле
Цитирай
#59

шифтa инстaлирaш aпк слaгaш дaтaтa в aндроид пaпкaтa и после игрaеш отнaчaло можи и дa не зaцепи но тръгвa имa и мaлaк лaг но доло горе върви добре Smile

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 ..... Globul Touch
Цитирай
#60

Simeonoww написа:Споделете някоя програма за да снимам екрана ..

https://play.google.com/store/apps/detai...50cmlhbCJd :thumbup:

 Samsung S9+
Цитирай
#61

Simeonoww написа:софтуера е стабилен Smile красота гладкост и нищо повече препоръчвам .. jeffta mod даже ми се струваше по зле

Значи казваш че е доста по-добре от стоковия и от jeffta roma (не лагва)? Искам да попитам този ром Джели бийн със андроид 4 ли е ? (4.2.2)

[highlight=black] Globul Touch - Rooted|DARK-GINGER| [/highlight]
Simply the Best Wink
Цитирай
#62

bigmee444 написа:
Simeonoww написа:софтуера е стабилен Smile красота гладкост и нищо повече препоръчвам .. jeffta mod даже ми се струваше по зле

Значи казваш че е доста по-добре от стоковия и от jeffta roma (не лагва)? Искам да попитам този ром Джели бийн със андроид 4 ли е ? (4.2.2)

не то тва си някъв мод .. със 2.3.6 си стоиш да кажа по добре от стоковия ли ? Определено .. по добре от jeffta може да се каже Smile може да се каже че като еластичност и двата са еднакви но Jelly Bean менюто му давам 10 точки а на jeffta -10 на jeffta mod нещо цветовете ми малко бягат в такъв смисъл че на стоковия ми хареса насителността на цветовете в jeffta го няма но в Jelly Bean цветовете са толкова хубави колкото при стоковия Smile
Цитирай
#63

Simeonoww, какво стана със снимките? Big Grin

 Samsung S9+
Цитирай
#64

gooshoo написа:Simeonoww, какво стана със снимките? Big Grin
е приятел дай си скайп не мога да я изтегля програмата имам платени приложения .. там ще ти го покажа колкото мога Smile
Цитирай
#65

stoqnov_bg Rolleyes

 Samsung S9+
Цитирай
#66

Simeonoww написа:
bigmee444 написа:
Simeonoww написа:софтуера е стабилен Smile красота гладкост и нищо повече препоръчвам .. jeffta mod даже ми се струваше по зле

Значи казваш че е доста по-добре от стоковия и от jeffta roma (не лагва)? Искам да попитам този ром Джели бийн със андроид 4 ли е ? (4.2.2)

не то тва си някъв мод .. със 2.3.6 си стоиш да кажа по добре от стоковия ли ? Определено .. по добре от jeffta може да се каже Smile може да се каже че като еластичност и двата са еднакви но Jelly Bean менюто му давам 10 точки а на jeffta -10 на jeffta mod нещо цветовете ми малко бягат в такъв смисъл че на стоковия ми хареса насителността на цветовете в jeffta го няма но в Jelly Bean цветовете са толкова хубави колкото при стоковия Smile

Така значи.Ами по принцип може ли да му се сложи на този телефон андроид 4 ? Или много ще цепи заради малкото РАМ (около 200) ? Confusedtupid:

goоshoo написа:stoqnov_bg

Ако може да качиш някоя снимка после,за да видим и ние Dance Blush

[highlight=black] Globul Touch - Rooted|DARK-GINGER| [/highlight]
Simply the Best Wink
Цитирай
#67

Offtopic

bigmee444 написа:Така значи.Ами по принцип може ли да му се сложи на този телефон андроид 4 ? Или много ще цепи заради малкото РАМ (около 200) ? Confusedtupid:

Мисля, че не.

bigmee444 написа:Ако може да качиш някоя снимка после,за да видим и ние Dance Blush

Съжалявам, но няма как да стане, защото пак се върнах на 1-вия РОМ..той ми харесва повече. Tooth

 Samsung S9+
Цитирай
#68

Един може би глупав , но важен за мене въпрос.Може ли някъде и по някакъв начин да се сложи български език към езиците на jeffta roma за по пълно кирилизиране или трябва да се търси друг room.
Цитирай
#69

Момчетa имa ли някои от кaзaнлък дa се видим дa помогни мaлкоо.....До сегa съм роотвaл телефони и ромове съм кaчвaл всичко,обaче тук мн се обърквaм с тея дрaйвъри!

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 ..... Globul Touch
Цитирай
#70

Добре нaпрaвих всичко кaкто трябвa по описaнието в нaчaлото нa постa aмa не ми е ясно кaк дa възтaновя телефонa до нaчa лния му обрaз с оригинa alcatel ot 991 aндроид
Искaм дa кaжa че искaм дa го възтaновя нaпълно
Цитирай
#71

Dance

Искам само да попитам ако се флашне Алкатела и се сложи по-горен андроид какво може да се обърка и по някакъв начин може ли да се възвърне след това ?

Ако има някой мераклия да помогне или ако иска да си сложи да пише.Знам че се повтарям за не знам кой път с този андроид 4 ДЖели-Бийн,но ми е много интересно да разбера малко повече за АНДРОИд.Знам също че 4 е мн по-добър от 2.3.6 и има повече функции най-вече заради това.

Благодаря предварително ! Smile

====================================================

:proud:

п.п. Благодаря много за темата ! Направих всичко както трябва, нямах проблеми и както му се казва всичко мина като по вода( да чукам на дърво Lol ) . Урока беше мн полезен и научих мн работи.

п.п.2. - Сложих и първия(джеффта 2.1) и втория (джели) ром и са мн яки.Ако някой иска някоя снимка само да каже някоя програма и ще кача ( в момента съм със втория РОМ).

Confusedatisfied:

[highlight=black] Globul Touch - Rooted|DARK-GINGER| [/highlight]
Simply the Best Wink
Цитирай
#72

bigmee444 написа:Dance

Искам само да попитам ако се флашне Алкатела и се сложи по-горен андроид какво може да се обърка и по някакъв начин може ли да се възвърне след това ?

Ако има някой мераклия да помогне или ако иска да си сложи да пише.Знам че се повтарям за не знам кой път с този андроид 4 ДЖели-Бийн,но ми е много интересно да разбера малко повече за АНДРОИд.Знам също че 4 е мн по-добър от 2.3.6 и има повече функции най-вече заради това.

Благодаря предварително ! Smile

====================================================

:proud:

п.п. Благодаря много за темата ! Направих всичко както трябва, нямах проблеми и както му се казва всичко мина като по вода( да чукам на дърво Lol ) . Урока беше мн полезен и научих мн работи.

п.п.2. - Сложих и първия(джеффта 2.1) и втория (джели) ром и са мн яки.Ако някой иска някоя снимка само да каже някоя програма и ще кача ( в момента съм със втория РОМ).

Confusedatisfied:


Моля някой да отговори спешно !!! :mad: :angry: Devil Lol

[highlight=black] Globul Touch - Rooted|DARK-GINGER| [/highlight]
Simply the Best Wink
Цитирай
#73

Здравейте !

Offtopic Разбрах,че горе никой не отговаря и за това реших друго.



Ако използвам програмата One Touch Upgrade,от сайта на производителя, с какво може да допринесе това ? :/

[highlight=black] Globul Touch - Rooted|DARK-GINGER| [/highlight]
Simply the Best Wink
Цитирай
#74

В момента съм с този РОМ
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2153268
Доволен има и Българско Меню Smile
Цитирай
#75

Simeonoww написа:В момента съм с този РОМ
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2153268
Доволен има и Българско Меню Smile

Има ли някакво забиване (лаг)?

 Samsung S9+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)