Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблети ALLVIEW

Здравейте и аз се зарибих и поръчах в сайта. Таблета пристигна и всичко е както си пишеше
Allview Speed City SuperSlim c процесор Cortex A9 Dual-Core 1.50GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.1 Jelly Bean, Черен аз съм рутер Асус където хващам с лаптопа там и с таблета - няма разлика . Успях да подкарам Адобе плейъра с оригиналния Браузер . Искам да попитам откъде може да се купи преходник USB и HDMI , препоръчайте ми нещо . Перфектно се държи пробвах скайп , фейсбук никакви ядове . Ако има интерес може да ви кача видео . Поздрави
Цитирай
Аксесоари

Аз си купих mini HDMI преходник от Конрад за 3.50лв. Работи перфектно.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Ако може дай линк към модела.Благодаря 10Х. А за Usb ?
Цитирай

От вчера и аз съм горд собственик на таблет Allview Ax2 Frenzy на промоция от Vivacom. Засега всичко работи идеално като изключим малкия проблем с USB адаптера за зареждане, който не работеше но ми го смениха от магазина веднага.

Имам въпрос относно аксесоарите - ако може някои да сподели откъде да си купя калъф и протектор за екрана - все пак са специфични за модела(особено протектора) а пък на сайта на Allview всичко е на румънски и не пращат до бг. Търсих и по някои магазини и техно-маркети обаче нямат за този модел.

Поздрави
Цитирай

Зареждам таблета през ден, не го използвам много. Батерията му държи около 6 часа след като е заредена на 100 %. Всички програми и игри, които съм инсталирам си работят нормално. Таблета действа много бързо във всяко отношение. Първите три пъти го зареждах по 12 часа, така ме посъветваха. Scorpionbg, калъф и протектор можеш да си поръчаш от www.emag.bg, там има от същата марка, иначе аз си взех калъф за 15 лева от техномаркета, малко му е широк, но ми върши работа. Да ви питам с какъв плейър мога да гледам филми със субтитри?
Цитирай

niko6661 написа:... . Да ви питам с какъв плейър мога да гледам филми със субтитри?

МХ плейър се справя идеално.
Цитирай

Utorenta mi svalq samo magnitno? Kak da go opravq ?
Цитирай

veelko написа:Ако може дай линк към модела.Благодаря 10Х. А за Usb ?
Ами , ако си от София Конрад имат два магазина на бул.Прага и ул. Хан Аспарух №1 до/ бул. Хр. Ботев/ има мисля и в Пловдив и някои други градове. За USB не си уточнил просто micro USB-USB data кабел ли ти трябва или micro USB OTG - преходник . В Конрад не съм питал дали имат за момента ,понеже не ми се е налагало, тъй като в комплекта на моя таблет/от друга марка/ имаше и двата вида .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Здравейте! И аз съм горд собственик на ALLVIEW TX 1, 8 инча. Много е добро таблетчето. Някой пробвал ли е дали ще подкара USB-флашка, примерно 8 GB. Питам, защото не искам да си купя преходник и да не мога да го ползвам после. Благодаря.
Цитирай

Някой пробвал ли е да си инсталира компас? Пробвах и различните компаси показват различни посоки Tooth Дайте някой, който е изпробван и работи добре.
Цитирай

специално за колегата му препоръчвам BS-плейър. чете субтитрите без проблем. :cheers:
Цитирай

Някой пробвал ли е с дата карта дали ще се подкара Вайбъра?
Цитирай

silver666 написа:специално за колегата му препоръчвам BS-плейър. чете субтитрите без проблем. :cheers:
C BS Player имам проблем със БГ субтитрите при връка HDMI с телевизор, който не чете такива през собствения му плеар , с МХ- player няма никакви грижи, чете БГ субтитри.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Moq tab nqma hdmi I ne sam go probval. Inache na tableta nqmam problem.
Цитирай

Da pisha na BDS kakva klaviatura shte preporachate da si izteglq?
Цитирай

nikid написа:
veelko написа:Ако може дай линк към модела.Благодаря 10Х. А за Usb ?
Ами , ако си от София Конрад имат два магазина на бул.Прага и ул. Хан Аспарух №1 до/ бул. Хр. Ботев/ има мисля и в Пловдив и някои други градове. За USB не си уточнил просто micro USB-USB data кабел ли ти трябва или micro USB OTG - преходник . В Конрад не съм питал дали имат за момента ,понеже не ми се е налагало, тъй като в комплекта на моя таблет/от друга марка/ имаше и двата вида .
Не съм от София ако имат интернет магазин ? Преходник ми трябва за връзкз с флашка
Цитирай

Micro USB shte chete li USB pameti? Nqkoi ptobval li e?
Цитирай

Mnogo si smel, a ako ne tragne flashkata?
Цитирай

Daite savet kakav gps da instaliram?
Цитирай

Лично на мен, най ми допадна "Sygic"
Цитирай

silver666 написа:Daite savet kakav gps da instaliram?
дам и аз като собственик на таблет Allview AX2 Frenzy от скоро(днес) Big Grin моля за мнения относно gps навигация
Цитирай

Като карта:

1: Гармин
2: ИГО
3: Останалите.

Като интерфейс:

1: Въпрос на вкус и нужди.
.....
.....
.....
.....
9999: Гармин.

Мое мнение- слагаш ИГО Примо и си готов.
Цитирай

мерси, ще го пробвам Smile
Цитирай

Здравейте, от няколко дни имам ALLVIEW AX2 Frenzy. Опитвам се да пиша на Excel - ски файл - да допълня или изтрия, но не ми излиза "клавиатурата" Какво да направя за да отварям и преработвам файлове от Microsoft на Android?!?!


Инсталирах си и антирадар, но не знам как да го изключвам когато съм в къщи?
Цитирай

Здравейте, закупих таблет Allwiev Alldro speed duo. Таблетът е доста сносен и мисля, че си заслужава парите, но въпреки добрия си IPS дисплей с добра (1280ь800) резолюция, видимо цветовете му не са 16млн.
Това е първият ми сблъсък с android устройство и бих искал да попитам знаещите дали това може да се коригира; дали е настройка от операционната система или въпрос на драйвери?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)