Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблети ALLVIEW

Здравейте.Някой да има ром за Allview ax4 nano plus?Опитах се да го прринсталирам но намерих само за предишният модел без plus.Нестана и нещо цъкнах format flsh.Изписа ОК и таблета умря.Благодаря предварително.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
Аксесоари

И аз отдавна се оглеждам да го флашна това дърво, но няма ром за момента. Надявам се някой да ме опровергае тук.
Цитирай

Ако има желаещ може да го извлече от неговият с MTK DROID.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Нека да извлече моля. Донесоха ми едно такова AX4 nano Plus заразено с накаква истинска смрад и трябва преинсталация. А ром няма. Моля ви подарък е на едно дете на което родителите нямат възможност да му вземат друг/ подарен им е от някаква група в фейсбук/ Помогнете да го оправим. Разбрах че се произвеждали от Gionee и дотук.
Цитирай

Здравейте,
Има ли ROM за Allview Viva i10G?
Голямо четене беше но нищо не намирам Sad
Моля за помощ.
Цитирай

Няма Ром за този модел. Само официалните версии от румънците до 4.4.2.
Аз искам да питам друго. Имам същия таблет. Започна да се рестартира и вече не може да зареди Андроида.
Примерно след 1 час рестарти може случайно да зареди, но после пак същата история.
Успях последния път да направя фактори ресет - без абсолютно никакъв ефект.
Имам чувството, че се е бъгнал буут-лоадъра. Преди време ми излизаха съобщения за някакъв V-Droid, предполагам използват такъв стоков ром.

Някакви идеи за този проблем с постоянното рестартиране ?
Цитирай

Здравейте таблета ми Allview Ax4 Nano plus не иска за зарежда. Не съм го ползвал около месец-два вчера ми потрябва включих го да се зарежда, но няма никаква индикация. Пробвах с няколко зарядни без успех. Като е на зарядно не иска и да се стартира - какъв може да е проблема?

CAT B15
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)