Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблети ALLVIEW
#1

Привет,отварям нова тема за телефоните и таблетите на марката ALLVIEW.Някой има ли впечатления - знам, че поддържат андроид за това мисля, че тук е точното място да попитам дали да инвестирам в такъв таблет ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз използвам ALLVIEW и съм доста доволен на този етап.Таблетът ми е 9 и 7 инча с ИПС.Въпроси?
Цитирай
#3

Но не знам в кои магазини се продава, моят съвет е да видиш на място, ако разучиш.На мен ми е подарък :facepalm:
Цитирай
#4

Ами аз се интересувам, тъй като имам Самсунг Галакси С3, който също си е на андроид и искам да си метна едно по-евтинко таблетче, ей така просто за кефа.Чак 9 и 7 инча не ми трябват.7 примерно ме устройва или 8 напълно WinkЗабива ли, ако го товариш?Прави ли ти проблеми някакви?кажи си всичко поздрави
Цитирай
#5

Не, не ми забива.,Аз го ползвам основно за Photoshop.Моят е малко по-скъп, но предполагам, че щом и 7мицата и 8мицата те устройват - моят съвет е да ги тестваш дали ще бъдат удачни за теб преди да рискуваш.Не искам да те подлъгвам, сам трябва да си решиш Wink
Цитирай
#6

Знам, че батериите им са супер издружливи и това е, което ме впечатли първоначално в техните таблети.Това, че не забива е много добре!Искам още някой да се включи,обаче,дан е излезе, че само ти ползваш такъв таблет, доста странно явно не са разпространени
Цитирай
#7

Ами, да, най-големият им плюс са батериите и цената, която е мнооого занижена за качествата им)На какъв таблет си се спрял? Не ти трябва чак толкова голям, моят съвет е, че и 8мицата ще ти свърши чудесна работа без съмнение
Цитирай
#8

Да ти кажа честно и 8 инча ми звучи перфектно.10 вече е прекалено.къде ги продават освен в плесио,знаеш ли?
Цитирай
#9

Тук имат няколко модела
http://www.emag.bg/laptopi-tebleti/table...-category/

RevoPhone K850
Vonino SpeedStar S
Цитирай
#10

DundyTheCroc написа:Тук имат няколко модела
http://www.emag.bg/laptopi-tebleti/table...-category/


Супер е, че се предлагат на пазара такива качествени неща на такива достъпни цени! В този сайт цените изглеждат наистина нереални Lock
Цитирай
#11

Даже е по-евтино от цената, на която си взех моя таблет.Allview явно вкарват успешна политика качество+ниска цена.Мислех си, че ще спрат да свалят цените още като си взех моето безценно Lock
Цитирай
#12

Да,добър сайт наистина,цените изглеждат страшно ниски,а и таблетите и смартфоните са същата марка.благодаря !
Цитирай
#13

Леле, хората какви таблети си купуват, скъпарски.Един приятел вчера, той също има регистрация тук, ми писа, че си бил взел Самсунг таб за сума ти пара и му се прецакал софтуера.Така, че скъпото - не винаги означава добра инвестиция Wink
Цитирай
#14

Дааа, аз искам да си взема един НЕмарков, дето му викам Allview 10 inches, пък послеее да ми казват те кое е марково и кое не
Цитирай
#15

Здравейте ! :cheers:
Може би сте видели темата за телефони на тази марка в съседния раздел, но аз пак ще оповестя, че съм с телефон Allview P5 и съм много доволен. Може би няма голям интерес към тях, по мое мнение защото тепърва пробиват и не са още толкова известни. За това, повечето не смеят да купуват от тях. Както казва Narayan - сами си преценявате. Не, че съм им някакво рекламно лице, просто "казвам" да не се съмнявате в качеството им, защото не е на по-долно ниво от "марковите". А и ще се радвам да се разшири аудиторията. Още по-добре ако ни направят и раздел. Smile Успех с избора на таблет Tongue

ALLVIEW P5 Alldro - 4.0.4 ICS
Цитирай
#16

Еее, тоя P5 е много добър, братле !!! За колко пари си го взе? Аз съм чувал много добри рецензии за него . Сега ще излиза и P5 Четириядрен, аз на него съм му наточил лиги. Нямам търпение да излезе на пазара Lock Lock Lock
Цитирай
#17

Взех го началото на февруари за 400 лв, но в момента го има за 340лв в toptechnika (там май е най-евтин засега). Ако не си гледал темата в съседния раздел, хвърли 1 око ако искаш.
https://www.androidbg.com/forum/topic582...lldro.html

4 - ядрения(P5 QUAD) и той е готин, ама е с по-голям дисплей. Ако му бяха сложили Super Amoled щеше да е супер, ама и така е добре. Телефонът вече е пуснат в БГ. Цена - 500лв :thumbup:

П.П.
Сега погледнах в линка, който си дал (emag) даже е с 10 кинта по-евтин там (за Р5 alldro става въпрос)

ALLVIEW P5 Alldro - 4.0.4 ICS
Цитирай
#18

Купих таблет Allview TX1 Quasar,работи добре,но не иска да ми приеме sd картата,в смисъл че изобщо не влиза напълно в слота за сд карта, а ми дава проблем и със сим картата - за сд картата ми изписва,че е повредена,а сим картата я отчита,но когато например искам да набера номер ми изписва,че няма поставена сим,а иначе като я поставя я разпознава!Вчера го получих,за подарък е и ...не ми се иска да го връщам,а да реша проблема,но както казах - НИЩО НЕ РАЗБИРАМ ОТ ТЕХНИКА!Благодаря предварително!
Цитирай
#19

За сим картата, пробвай да го рестартираш(ако не си) ...За сд картата, сигурен ли си, че си пробвал правилно да я поставиш? Друго не знам...да каже някой по-разбиращ от мен. :unknw:

ALLVIEW P5 Alldro - 4.0.4 ICS
Цитирай
#20

Пробвай да рестартираш и също така я потъркай в някаква мека материя или дреха преди да я сложиш отново.На мен така ми се е получавало за смартфона Smile
Цитирай
#21

A_L_E_X_ написа:Взех го началото на февруари за 400 лв, но в момента го има за 340лв в toptechnika (там май е най-евтин засега). Ако не си гледал темата в съседния раздел, хвърли 1 око ако искаш.
https://www.androidbg.com/forum/topic582...lldro.html

4 - ядрения(P5 QUAD) и той е готин, ама е с по-голям дисплей. Ако му бяха сложили Super Amoled щеше да е супер, ама и така е добре. Телефонът вече е пуснат в БГ. Цена - 500лв :thumbup:

П.П.
Сега погледнах в линка, който си дал (emag) даже е с 10 кинта по-евтин там (за Р5 alldro става въпрос)


Браво, нацелил си баш офертата! Радвам се и, че си доволен...ще чакаме да се включи момчето, което имаше въпроси относно фирмата, но явно изчезна по трасето Smile)))))
Цитирай
#22

Ето ме!Виждам,че и други хора са писали по темата за Allview ! Утре ще взема 10инчовия и ще докладвам
Цитирай
#23

Айде, де чакаме те вече да се похвалиш с това бижу ! Offtopic
Цитирай
#24

Аз искам само да спомена, че брат ми имаше Самсунг таб и днес му изгърмя тотално Wink та добре поне, че има гаранция ....
Цитирай
#25

Рестартирах,няма проблеми вече със сим картата,а за сд картата - ами явно просто така е направен слота,трудно влиза Smile ,доста се мъчих,накрая я тикнах с клечка за зъби и стана!Иначе добре работи ,аз мислех Престижио PRESTIGIO PMP5580C да купувам,но този е по-добър сякаш,по моето скромно мнение!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)