Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблети ALLVIEW
#76

Дайте свежи апликации, идейки ? Аз се чудя тази Andry Birds Star Wars, кога най-сетне ще има нива...и дали няма някаква кракната версия някъде по сайтовете Confusedtupid:
Цитирай
Аксесоари
#77

capadona написа:вчера от виваком ми "подариха" allview ax 2 frenzy, и аз имах проблеми с мобилния интернет но преди преди малко написах настройките за APN и сега тръгна, а ти нали спираш wi-fi докато се бориш да подкараш 3G

Да разбира се,че спирам wi-fi-а Wink Но въпреки многократните ми опити не мога да "открия" 3G на Виваком :wall: На всички други оператори има 3G/даже и на румънския/ защото съм във Видин,но този -НЕ!!! Devil И не зная какво да правя.
Цитирай
#78

valmark написа:
capadona написа:вчера от виваком ми "подариха" allview ax 2 frenzy, и аз имах проблеми с мобилния интернет но преди преди малко написах настройките за APN и сега тръгна, а ти нали спираш wi-fi докато се бориш да подкараш 3G

Да разбира се,че спирам wi-fi-а Wink Но въпреки многократните ми опити не мога да "открия" 3G на Виваком :wall: На всички други оператори има 3G/даже и на румънския/ защото съм във Видин,но този -НЕ!!! Devil И не зная какво да правя.

Абе аз проблеми с нета нямам, щото не го ползвам, само безжичния си джиткам, но имам друг голям проблем. Купих си микро сд карта 16 гиги, машинката я разпознава но... отказва да я признае като хранилище или да сваля приложенията директно на нея, помощ. Има ли настройки за това или съм изгорял с ненужна външна памет?
Цитирай
#79

Да попитам сложихте ли си флаш плеър и имахте ли някакви проблеми с него?При мен изписва,че не поддържа за тази версия (Android 4.1 Jelly Bean )

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай
#80

Narayan написа:Дайте свежи апликации, идейки ? Аз се чудя тази Andry Birds Star Wars, кога най-сетне ще има нива...и дали няма някаква кракната версия някъде по сайтовете Confusedtupid:


The Floor Escape- ако обичаш логически
Need for drift- да си призная честно още не съм свикнала с управлението Blush

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай
#81

Браво, мацка - златна си! Много си напред с технологиите Wink И се радвам, че оценяваш Allview технологиите.Повечето жени не разбират много, но ти си :tease:
Цитирай
#82

@nightnurse, ето Flash Player - http://www42.zippyshare.com/v/12845887/file.html
Колеги, моля Ви да спазвате правилата на форума, като престанете да пускате двойни постове!Има си бутон "редактирай", който работи много добре и върши добра работа.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#83

Мерси, ще се съобразявам друг път - знам, че е доста глупаво на всяка нова мисъл да пиша по-малкоWinkПробвах ги - супер са.
Цитирай
#84

Имам въпрос отноsно таблет на марката Allview - искам да направя подарък на брат ми, който е на25 години.Отдавна мрънка за таблетче и съм му харесал allview speed duo ips 8? Знам,че не е 1ва класа, но искам да попитам дали си струва парите, тъй като не мога да отделя повече от 300 лева!Тук си станахме приятели и е хубаво да взема и вашето мнение и позиция преди да инвестирам в него !
Цитирай
#85

Нараян,точно за този таблет нямам информация,но съм чувал,че 8миците са железни.Повечето проблеми,които възникват са с 10тките като цяло.Поне това са слухове.Разгледах го, има доста добри характеристики за цената си!
Цитирай
#86

И от мен +1 за таблета.Наистина са добри характеристиките.Погледни в Хенди.Аз като търсех таблет,там бяха най-ниски цените.На които и модел да се спреш,ще си струва всяка една стотинка. :thumbup:

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай
#87

Благодаря ти много за подкрепата!Решен съм и днес ще отида до Хенди да хвърля едно око и евентуално да го купя, за да го зарадвам по-скоро SmileПритесняваше ме само,че вероятно е по-малък от 10 инча(хехе,което се подразбира) ! Но какво пък?Щом ме подкрепяте, ще извърша покупката и ще докладвам Smile
Цитирай
#88

Взех го !Прекрасен е и е бял!Разкошееенн!Адски съм доволен и искам да попитам само - възможно ли е да има известни проблеми с Wi-fi, тоест да се губи и дали трябва да се направят настройки ? :facepalm:
Цитирай
#89

Честитооо :cheers: При мен нямаше проблеми с Wi-Fi,след като го включих започна да търси мрежа и след това се свърза без проблем.Забелязала съм и аз,че като стоя в стаята където е рутерът всичко е наред,но като отида в др стая и се губи.Докато с телефона не е така.Ще се радвам,ако някой даде идея от какво може да се получава този малък проблем.

П.С И моят е бял Dance

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай
#90

molq da me izvinite za latinicata....
predi okolo dve sedmici si kupih takyv tablet ot vivakom.nedostatycite koito zabelqzvam sa:tycha mu na momenti ne srabotva pravilno,pri originalniq launcher nqma opciq kato zadytjish pryst,da mojesh da si izkarash widget koito ti si pojelaesh...ako iskash da zadadesh nqkakvo izobrajeniebzabtapet,kolkoto I s golqma rezoliuciqbda e,vinagi go orqzva tolkova mnogo che kartinkata se razmazva...a nai mnogo mi haresa che e proizvodstvo na samsung I obshto poglednato za tezi pari si e idealen
Цитирай
#91

Хммм,и на мен точно по същия начин ми губи връзка! То не е чак такъв проблем,де.Иначе е супер свеж и си инсталирах Machinarium игричката. Ако не я знаете,рискувайте с нея - заслужава си Smile
Цитирай
#92

Ами при мен честно казано не съм забелязал такива проблеми. Но аз си сложих Go Launcher...
Цитирай
#93

Хора,осъзнах на какво се дължи проблема ми с wi-fi. По-скоро се случва,когато се птдалечавам от приемника и тогава се губи връзката. Явно се случва и с други таблети. Offtopic
Цитирай
#94

Един мой приятел ми каза,че на неговото LG прави същите номера. Възможно е да е от това,нали? Надали е някакъв проблем с хардуера? :unknw:
Цитирай
#95

И тук ще се включа - проблемът с WIFI се дължи на самото ти отдалечаване от рутера, а не на някакъв проблем с хардуера или софтуера на таблета. Allview са известни с доста стабилен механизъм. Виж си рутера !
Цитирай
#96

^От което следва, че Wi-Fi приeмникът на таблета е слаб.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#97

И аз мисля като Пешев.Не мисля,че проблемът е в рутера,защото с телефона си хваща сигнали от абсолютно всички стаи в които вляза.

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай
#98

Да, и аз мисля, че рутерът е зле, на това ме навеждат експериментите ми напоследък Smile)))))
Цитирай
#99

според мен таблета няма проблем с това колко му е силен приемника.до сега не съм имал проблем,даже се учудих колко бързо отваря сайтове...както с телефона,така и с таблета-във всички стаи обхвата ми е на макс.рутера ми е безплатен от виваком тплинк.по магазините се продава по 20тина лева
Цитирай

Може би си прав и аз съм по-склонен да отхвърля теорията, че на таблета му има нещо Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)