Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблети ALLVIEW
#51

Аз не мога лично да се отделя от моя скъп драгоценен таблет, който адски ме кефии !@!!!И подобен проблем с 3Г ,режата не съм имал с него. Просто веднага си разботи от раз ! Успех и се надявам да се е оправил проблема. Пиши тук какво се е случило ако има нещо да помагаме Smile))))
Цитирай
Аксесоари
#52

Не се учудвам, твоят модел наистина е много добър, ти доколкото си спомням си взе 10тката нали така ?
Цитирай
#53

10 инчовия за мен е най-здрав ! :power: Мисля, че скоро ще изкарат ново попълнение :facepalm: Въобщее аз станах фен на румънската марка пред всички други таблетчета
Цитирай
#54

Аз съм си доволен от Shine X1. Да попитам сложиь допълнителна карта 32 G никакъв проблем филмите ги чете от нея като Smile.
Но аз ли съм назад или не мога да инсталирам нищо като приложение на нея.Като намалее мястото на вътрешната и се почва няма място ... .
Цитирай
#55

Мисля че не всички приложения могат да се стартират/инсталират на външна памет...
Цитирай
#56

Тука става въпрос за Андроида,а не за марката телефон или таблет. Тоест самата операционна система определя тея неща Lock
Цитирай
#57

А, защо пък да не може да тръгне външно приложение ? ??
Цитирай
#58

Хайде и аз да се включа в отбора на Allview.Днес пристигна и моят Alldro 2 speed duo.Ще ви следя с интерес Smile

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай
#59

Добре дошъл във форума ! Темата е инстересна и доста необятна! Аз също съм луд фен на Allview - евтини са и достъпни Wink :bow: Радвам се, че се присъедини към нас, брато - тук можем да обсъждаме доста неща за бъдещи творчески планове Smile))))))
Цитирай
#60

Таблетът, който си си взел е страшен, за колко пари става дума ? Smile :facepalm: и от къде Smile))))) :capitulation:
Цитирай
#61

Narayan написа:Добре дошъл във форума ! Темата е инстересна и доста необятна! Аз също съм луд фен на Allview - евтини са и достъпни Wink :bow: Радвам се, че се присъедини към нас, брато - тук можем да обсъждаме доста неща за бъдещи творчески планове Smile))))))



Благодаря за топлото посрещане :bow: Мисля,че е по-уместно да заменим думата ''брато'' със сестра Big Grin ,ако ме разбирате Smile

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай
#62

Narayan написа:Таблетът, който си си взел е страшен, за колко пари става дума ? Smile :facepalm: и от къде Smile))))) :capitulation:


Взех си таблета от Хенди по интернет за 284 лв.Втори ден го разцъквам и съм влюбена вече Heart

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай
#63

ахаха, разбира се, както кажеш !
Цитирай
#64

Нали се убеди, че цената отговаря на качествотоSmile Аз като си търсех таблет бяха големи дилеми, защото марката още не беше известна в БГ и хората нищо не говореха по форумите за нея. Ни вест, ни кост !Но сега се радвам, че семейството ни се разраства на всички нас, които ги използват Smile)))) :listen:
Цитирай
#65

Narayan написа:Нали се убеди, че цената отговаря на качествотоSmile Аз като си търсех таблет бяха големи дилеми, защото марката още не беше известна в БГ и хората нищо не говореха по форумите за нея. Ни вест, ни кост !Но сега се радвам, че семейството ни се разраства на всички нас, които ги използват Smile)))) :listen:

Страхотен е!!!За тези пари надминава очакванията ми :thumbup: И при мен имаше големи дилеми,колко теми изчетох,в колко сайтове се рових и все сравнявах.Но попаднах на тази тема и реших да проверя марката.Везната естествено наклони към този модел Smile Какво значение има дали е китайски или румънски,след като има 2 години гаранция?Просто не мога да изразя радостта си от това съкровище Dance

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай
#66

Той даже не е китайски ! Offtopic
Цитирай
#67

Те са румънски технологии, които се произвеждат в Китай, доколкото знам аз
Цитирай
#68

А иначе за мен няма абсолютно никакво значение дали са китайски или не. Важно е качеството, а и историята на човечеството отдавна е отговорила на въпроса, че качеството и цената не винаги вървят ръка за ръка . Съжалявам за пуснатите хиляда коментара, но нещо ми бъгна и компютъра и мисълта Smile
Цитирай
#69

ми да, естествено, че няма значение дали са китайски или не са.Аз дори вече предпочитам китайската техника пред корейската,защото е евтини поне не те е яд, ако се развали.А, така и така възможността това да се случи е голяма и при двата случаяWink
Цитирай
#70

освен това сега видях,че е излязал покъртителен нов модел на Allview, който направо ще избие рибата!
Цитирай
#71

Кой е този модел и на телефон или таблет е ? Smile
Цитирай
#72

Хора, я дайте някакви свежи apps за Allview :coffee:
Цитирай
#73

Искам да попитам отново.Има ли някой от тук пишещите с таблет: Allview Tablet TX1 Quasar 8" и мобилен интернет към Виваком??? Много моля за съдействие!!!Не мога да намеря 3G мрежата на Виваком.При търсене се показват 3G мрежите и на Мтел и на Глобул,но на Виваком не ще и не ще.Какви ли не настройки правих по всякакви препоръки и не я открива.Благодаря предварително!
Цитирай
#74

вчера от виваком ми "подариха" allview ax 2 frenzy, и аз имах проблеми с мобилния интернет но преди преди малко написах настройките за APN и сега тръгна, а ти нали спираш wi-fi докато се бориш да подкараш 3G
Цитирай
#75

Да, wi-fi задължително трябва да го спреш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)