Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси • Проблеми • Насоки - за HTC One M7 ¯´·.¸¸. -
#26

Може ли да ми дадеш линк , ако ти удобно , че незнам кой форум къде е това Big Grin

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
Аксесоари
#27

http://forums.androidcentral.com/general...c-one.html

Тук е описан такъв проблем, появяващ се след OTA ъпдейт - предполагам, че новия софтуер на тайванците се омазал нещо с новия ъпдейт на Мапса - ще го оправят Smile

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#28

Интересното е че първите 2 дена нямах проблеми :bow:

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#29

HTCONEXXX написа:Интересното е че първите 2 дена нямах проблеми :bow:
Ами то след втория ден ако си ъпдейтнал е логично да е така Smile
все пак потърси в XDA какво пише Android

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#30

видях какво са писали , чакат нов ъпдейт да се оправят нещата ...

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#31

HTCONEXXX написа:видях какво са писали , чакат нов ъпдейт да се оправят нещата ...


Ако е установено, че е софтуерно - нямаш грижи тогава Smile

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#32

Някой има ли идея как мога да си набавя фото уиджета от One X или другите HTC-та,понеже много ми липсва,уиджета "рамка" също така.
Бях си наредил едни хубави снимчици на малкия... Wink

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#33

Може би нещо от сорта:
https://play.google.com/store/search?q=p...get&c=apps
Цитирай
#34

OGIER написа:Здравейте,
някой дали може да ми каже дали има системен "Диспечер на задачи", защото не го намирам и не виждам от къде мога да си гася приложенията ( освен да си инсталирам от гугъл магазина )


Четейки в едно ревю, попаднах точно на това. Че са го направили , като натиснеш два пъти хоум бутона, нали изкарва последните девет програми с които си работил. Като ги махнеш от дисплея май и ги килваш. Нещо такова. Аз поне така правя и...не че забелязвам разлика , ама ми е кеф колко бързо хвъркат :cheers:
Цитирай
#35

Здавейте, днес си взех един HTC One и веднага го Root-нах. По погреш инсталирах нщо което не беше за него и сега стига само до логото и не мърда! Имам recovery. Липсват ми бекъпите!!! Може ли по някакаъв начин да кача ром и да го инсталирам през това recvery? Моля помогнете! :facepalm:
Цитирай
#36

^ Щом имаш рекавъри, като за начало флашни някой къстъм ром - http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=2226 , за да си ползваш телефона.

Не намирам тема със сток бекъп. Тук има ruu файлове - http://androidfiles.org/ruu/?developer=M7 .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#37

Ето тема със стокови бекъпи избери си някой за твоя cid и го слагай.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#38

Колеги вече и аз съм в клуба и бързам да попитам: Отдолу лентата в която има приложенията Телефон, Съобщения, Камера и Браузър !! По какъв начин мога да си поставя такива каквито искам аз?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#39

Колеги оправих се като на една флашка качих къстъм ром, маунтнах и инсталирах! Благодаря!
Цитирай
#40

brabus написа:Колеги вече и аз съм в клуба и бързам да попитам: Отдолу лентата в която има приложенията Телефон, Съобщения, Камера и Браузър !! По какъв начин мога да си поставя такива каквито искам аз?

Влизаш в менюто в които са ти иконите на всички приложения и оттам става Smile

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#41

Не мога да си направя настройките за мобилния интернет,абонат съм на виваком ако някой може да помогне ще съм благодарен.
Цитирай
#42

urchins написа:Не мога да си направя настройките за мобилния интернет,абонат съм на виваком ако някой може да помогне ще съм благодарен.

http://www.vivacom.bg/bg/residential/hel...tings/1732

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай
#43

Колеги споделете кой е най-лесния начин за трансфер на файлове между РС-то ми и телефона по Wi-Fi. Доколкото виждам HTC Sync Manager е само с кабел. Пробвах с MOBILedit - почти нищо не работи там. Кажете с какво го правите вие?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#44

brabus написа:Колеги споделете кой е най-лесния начин за трансфер на файлове между РС-то ми и телефона по Wi-Fi. Доколкото виждам HTC Sync Manager е само с кабел. Пробвах с MOBILedit - почти нищо не работи там. Кажете с какво го правите вие?
WiFi File Explorer ползвам го от година и нещо.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#45

Friz написа:
brabus написа:Колеги споделете кой е най-лесния начин за трансфер на файлове между РС-то ми и телефона по Wi-Fi. Доколкото виждам HTC Sync Manager е само с кабел. Пробвах с MOBILedit - почти нищо не работи там. Кажете с какво го правите вие?
WiFi File Explorer ползвам го от година и нещо.

Благодарности, за сега ми е перфектна!

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#46

Wi-Fi File Transfer Pro също е много добра Smile
Цитирай
#47

Аз ползвам Air Droid от 2 години и нещо и съм мн доволен

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#48

Някой знае ли кога ще пуснат ъпдейт да оправят местоположението .... вече ме дразнят

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#49

Какъв ти е проблемът с местоположението ?
Цитирай
#50

Еми неми го открива от 2-я ден още бях писал , един колега ми намери някъф форум че не е само при мен проблема и там пишеше ,че било от ъпдейта Smile Но вече ме дразни с такъв телефон и да неми показва местоположението

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)