Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси • Проблеми • Насоки - за HTC One M7 ¯´·.¸¸. -
#51

HTCONEXXX написа:Еми неми го открива от 2-я ден още бях писал , един колега ми намери някъф форум че не е само при мен проблема и там пишеше ,че било от ъпдейта Smile Но вече ме дразни с такъв телефон и да неми показва местоположението
Пробвали да му направиш ресет, докато чакаш за ъпдейт?
Цитирай
Аксесоари
#52

Смисъл какъв ресет ?

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#53

При мен на 1Х, ту работи, ту не работи. Говориш за местоположението в уиджета за времето, предполагам (иначе GPS-ът ме локализира за секунди). Имат проблеми Гугъл.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#54

Да точно за там говоря , иначе навигацията веднага намира Smile но за времето ме дразни .. да но да го оправят скоро първите 2 дни нямах никакви проблеми кво стана незнам

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#55

Бях писал в друг раздел. От Гугъл ви се извиняват и ви поднасят своите съболезнования. Имаше някакви стъпки за решаване на проблема. Но той не е във вашия телевизор. Smile

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#56

Как така той не в моя телевизор ?

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#57

Ами не е де.В гугле мапс е проблема Tongue
Цитирай
#58

Ми кога мислят да си оправят проблема то само аз съм с този проблем като гледам тук...

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#59

Това че си първият,не значи че ще си последен Wink
Цитирай
#60

Ми дано съм първият и последният и да го орпавят в най - скоро време , този проблем пречи и за ФБ да открива къде си ...

[note=iuly_vn]Форума не е чат! Изписа цяла страница по един и същи въпрос. Ползвай търсачката за да намериш отговори. [/note]

Тук е писано също https://www.androidbg.com/forum/post903107.html#p903107

Ето ти и лек - http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=420431&st=8460 За да го свалиш се иска регистрация.

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#61

e34v8 написа:http://www.androidpolice.com/2013/05/29/...re-4-1-10/

Сложете последния маркет, за проблемите с локализацията.

https://productforums.google.com/forum/#...ZEhiWACigJ


Инсталирате последния playstore, пускате нет-а, отваряте playstore, чакате няколко минути и рестартирате.

При мен вече си локализира през интернет коректно.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#62

Днес го купих телефона и съм меко казано разочарован. Купих го като заместител на Ноут. Пренебрегнах пластмасовия С4 и мога да кажа, че самсунга е боклук отвън но ейч ти си може да му носи вода с кофи. Нито му е ярък дисплея като на самсунга, нито мога да си сложа уолпейпър на вътрешното меню, нито мога да си наглася резолюцията на фотоапарата. И това само на първи прочет. Просто един панел и два говорителя това е прехваленото НТС.
Цитирай
#63

Дисплеят е по - ярък/светъл. Може би искаш да кажеш, че цветовете не са толкова наситени. Това е вярно, OLED - те са с най - наситени цветове и голям контраст.

Останалото, което си споменал е софтуер. Резолюцията можеш да променяш само при видео заснемане.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#64

sami sungov написа:Днес го купих телефона и съм меко казано разочарован. Купих го като заместител на Ноут. Пренебрегнах пластмасовия С4 и мога да кажа, че самсунга е боклук отвън но ейч ти си може да му носи вода с кофи. Нито му е ярък дисплея като на самсунга, нито мога да си сложа уолпейпър на вътрешното меню, нито мога да си наглася резолюцията на фотоапарата. И това само на първи прочет. Просто един панел и два говорителя това е прехваленото НТС.
Явно не осъзнаваш, че при Самсунг цветовете са преекспонирани, което не е реално Smile Много по-естествени са при One Smile Другото, както ти казаха е софтуер и определено не е най-важното Smile ,Така както при ТВ много гледат на динамичен режим, но и при него цветовете не са естествени, като същото е при снимките на някои телефони Smile Яркото харесва на много хора, но това не означава, че предава най-реално всичко около нас Smile
Цитирай
#65

Ами не съм съгласен с вас колеги. За мен е недопустимо да дадеш над хиляда лева за телефон и да не можеш да си персонализираш фона на менюто или да си смениш резолюцията на фотоапарата. За камерата видях, че може да се променя. Айде за цветовете мога да се съглася донякъде.
Цитирай
#66

Не знам на кое НТС може да се сменя "фона на менюто". Досега не ми е попадало такова Wink. В Sense никога не е имало такава възможност.
Може би само с къстъм ром, но това е друга тема.
Цитирай
#67

sami sungov написа:Днес го купих телефона и съм меко казано разочарован. Купих го като заместител на Ноут. Пренебрегнах пластмасовия С4 и мога да кажа, че самсунга е боклук отвън но ейч ти си може да му носи вода с кофи. Нито му е ярък дисплея като на самсунга, нито мога да си сложа уолпейпър на вътрешното меню, нито мога да си наглася резолюцията на фотоапарата. И това само на първи прочет. Просто един панел и два говорителя това е прехваленото НТС.
Не че се заяждам, но след като има толкова недостатъци за теб защо го купи? Не го ли пробва в магазина, за толкова пари дето викаш аз бих ги проверил тези толкова "важни" функции.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#68

sami sungov написа:Днес го купих телефона и съм меко казано разочарован. Купих го като заместител на Ноут. Пренебрегнах пластмасовия С4 и мога да кажа, че самсунга е боклук отвън но ейч ти си може да му носи вода с кофи. Нито му е ярък дисплея като на самсунга, нито мога да си сложа уолпейпър на вътрешното меню, нито мога да си наглася резолюцията на фотоапарата. И това само на първи прочет. Просто един панел и два говорителя това е прехваленото НТС.

Offtopic
Колега имам един стар Samsung - и резолюцията се наглася както искаш - уолпейпъра на менюто е сменяем... и най големия плюс - целия е от пластмаса Smile
Ако си съгласен да доплатиш 100+ лева мога да те отърва от това недоразумение One Smile

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#69

Ами той Sense винаги е бил така. С леки промени в лаунчъра, главно перформънс, никога не е бил ориентиран към безкрайното персонализиране. За това си има стотици лаунчъри в Маркета, та дори и TouchWiz, ако искаш. Вярно - на един хай-енд телефон всичко трябва да му е перфектно поне за момента, но не в лаунчъра са се концентрирали HTC! В сравнение с всички останали флагмани към днешна дата One си е топ модел и в това спор няма...
Пък и съм почти убеден, че лесно ще си бартеросаш HTC-то за C4, особено в този момент, когато все още има недостиг на One по магазините. Wink
Цитирай
#70

Някой знае ли защо като не ползвам известно време телефона ми се изключват мобилните данни,а са ми зададени да са включени?Махнал съм отметката на спящ режим при изключен дисплей,но пак се изключват данните при изгасен дисплей.
Цитирай
#71

Friz написа:
sami sungov написа:Днес го купих телефона и съм меко казано разочарован. Купих го като заместител на Ноут. Пренебрегнах пластмасовия С4 и мога да кажа, че самсунга е боклук отвън но ейч ти си може да му носи вода с кофи. Нито му е ярък дисплея като на самсунга, нито мога да си сложа уолпейпър на вътрешното меню, нито мога да си наглася резолюцията на фотоапарата. И това само на първи прочет. Просто един панел и два говорителя това е прехваленото НТС.
Не че се заяждам, но след като има толкова недостатъци за теб защо го купи? Не го ли пробва в магазина, за толкова пари дето викаш аз бих ги проверил тези толкова "важни" функции.
Що ти като отидеш в магазина един час ли си играеш да пробваш някой телефон. Ида за мен са важни за теб ако не са недей да спамиш
Цитирай
#72

bobytsekov написа:Не знам на кое НТС може да се сменя "фона на менюто". Досега не ми е попадало такова Wink. В Sense никога не е имало такава възможност.
Може би само с къстъм ром, но това е друга тема.
Първо не става въпрос за сенса а за вътрешното меню. И да има такова HTC и то е HD2. Знам защото съм иимал такъв е дълго време ми вися картинка на айрън мен.
Цитирай
#73

Htc hd2 е бил с къстъм ром за това е могло на този ако му сложиш къстъм също ще може.
Ако трябва и два часа ще стоя в магазина, когато си избирам телефон. По-добре два часа в магазина отколкото да ме е яд една година.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#74

sami sungov написа:Първо не става въпрос за сенса а за вътрешното меню.
То също е част от Sense!
Цитирай
#75

checha написа:Някой знае ли защо като не ползвам известно време телефона ми се изключват мобилните данни,а са ми зададени да са включени?Махнал съм отметката на спящ режим при изключен дисплей,но пак се изключват данните при изгасен дисплей.

Някой има ли идея как да го оправя, че много ме изнервя това?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)