Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IPBGHD Rom /up to v6.0 XXEMD2 FINAL (4.1.2) § 7.0.6 XXUFME3 (4.2.2) /☎

Ром , ще има , смъкнал съм базата , само ми трябва време.

P10

Цитирай
Аксесоари

Преди 2 часа сложих ром-а без проблем, но незнам защо не ми свързва сим картата със мрежата (на виваком съм ако има значение). Когато отворя юрежовите настройки и дам да търси мрежи ми намира и трите оператора, но след като избера виваком ми дава "No service Selected network (Vivacom) unavailable ". Някой ако има идей да помага. Преди да сложа рома бях със сток ром и Цф Руут 6.4 (със ЦВМ и СуперСу) и ми даваше System sttus: modified, а в момента статуса си е Normal ако и това има някакво значение. И най-странното нещо е, че когато си набера номера от другия телефон ми дава свободно, а на галаксито не излиза нищо. :wall:

Версията на Нико, която съм сложил е 6.0 final

Samsung Galaxy S III Pebble Blue Blekota S5 Lite [4.4.2] [STOCK] [TW] [AROMA] Beta v7
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic686...pkata.html

Прочети това! :wall: :wall: Писано е достатъчно! Имаш проблем с IMEI, след като прочетеш, ще разбереш от какво е породен и как да се справиш! Флашни стоков XXEMG4 поне или по-нов! Ако имаш архив с efs- папка, възстанови я от него! Това е според скромното ми мнение!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

При мен с S3 AT&T i747 същата ли е работата?

[Изображение: 6775338n.png]

Samsung Galaxy S3 i747 at&t 4G + StockMOD ROM /Galaxy Note 3 look/ 4.3 UCUEMJB
Цитирай

За всички, които нямат мрежа Big Grin ... след като си флашнете рома флашнете и това https://www.dropbox.com/s/fk8xfe7zqlnktc1/xxemg4.zip и няма да имате проблеми.... това е модем на MG4 с него ще имате обхват... сри за простия език, но така ще ме разберат повече хора Smile

Android Samsung Galaxy SIII `16gb + 16gb *root* Android
Цитирай

Някой може ли да качи нов работещ линк за 7.0.6 Smile
Цитирай

Ако може да качите раотещ линк за версия 5.1, че имам проблем с 6.0.
Цитирай

Колеги, аз съм с SGS3 i747 at&t (2bg Ram, но не е LTE). И при мен ли се използва същия zip или трябва друг, като цяло мога ли да флашна този ром?

Samsung Galaxy S3 i747 at&t 4G + StockMOD ROM /Galaxy Note 3 look/ 4.3 UCUEMJB
Цитирай

spooky_fox написа:Колеги, аз съм с SGS3 i747 at&t (2bg Ram, но не е LTE). И при мен ли се използва същия zip или трябва друг, като цяло мога ли да флашна този ром?
Малко се съмнявам да можеш това е за I9300 интернационален няма да стане при теб потърси за твоя модел мисля, че има разлика в firmware на моделите с флашването на този ром рискуваш да го брикнеш демек поубиеш Smile Ето ти прочети ТУК не става да сложиш фирм от I9300 на I747.
Цитирай

Ако искаш да ти дам моя, с такъв ром, а ти твоя с какво и да е ром.
Цитирай

mitkoandroid написа:Ако искаш да ти дам моя, с такъв ром, а ти твоя с какво и да е ром.
Офтопик: Не, че знам какво си написал но и не го разбирам нека се придържаме към темата Smile
Цитирай

ПОДДРЪЖКАТА НА ТОЗИ РОМ Е СПРЯНА.
НОВ РОМ И НОВИ ВЕРСИИ В ТАЯ
ТЕМА

P10

Цитирай

Ема може ли точно сега да я спреш темата??? Tongue
Тъкмо се сдобих с такава тояга Smile
Някой ако може да качи линк от последните версии - искам просто да я пробвам...да имам база за сравнение за напред...
Благодаря предварително!!! :bow:

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)