Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CWM Recovery нa Huawei Vision U8850 (в 7ми пост са инструкциите)
#51

Margarit1991 написа:Приятели имам huawei 8850 направих upgrade с руския rom + CWM след това по инструкцията направих там за Jelly Bean custom rom-a и след като завърши инсталацията, като дадох опция reboot device телефонът застина на логото си huawei и повече не пожела да тръгне. Какво ли не опитвах, никакви команди от бутоните не възприема (power и +- wolume Има) И моля помогнете как да си върна оригиналния софтуер и да си съживя телефона. Sad, много моля помогнете.

То си пише, че се слага върху китайския ром, а не върху руския. Сега вкарвах тела в рикавъри и да си флашнеш наново стоков ром с ъпгрейд туул-а. Едва после си флашвай през рикавъри-то каквото друго искаш.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги с AOKPv2 based 4.1.2 откакто го ползвам телефона постоянно се ребоотва от самосебе си. Също като ми е включен мобилния или вифи се ребоотва и не знам защо се получава така ??? при вас същите проблеми ли прави ?

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#53

Да ти кажа - да. Отскоро започна да се скапва съвсем..

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#54

http://forum.xda-developers.com/showthre...51&page=15
Тук в 147-ми пост Danil_e71 е качил тест ъпдейт, но не виждам отзиви от него. Ако реши някой да го пробва, защото ми е натоварен графика и нямам време сега за това. Споделете мнение.

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#55

Това не е ново.. Пасувам.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#56

Днес открих още един проблем. Трябваше да пратя една песен на приятел през блутута, но той не се включва пробвах 20 пъти по различен начин да го включа без успех рестартирах телефона пробвах доста пъти, но без успех :angry: :angry: При вас работи ли ?

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#57

smileyy написа:Днес открих още един проблем. Трябваше да пратя една песен на приятел през блутута, но той не се включва пробвах 20 пъти по различен начин да го включа без успех рестартирах телефона пробвах доста пъти, но без успех :angry: :angry: При вас работи ли ?
При мен работи. Ако искаш ще ти пратя и скрийншотове.
П.С. Вече съм оборудван с нов апарат и няма да съм активен в темата.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#58

smileyy написа:Днес открих още един проблем. Трябваше да пратя една песен на приятел през блутута, но той не се включва пробвах 20 пъти по различен начин да го включа без успех рестартирах телефона пробвах доста пъти, но без успех :angry: :angry: При вас работи ли ?
Ами да ти кажа и аз нямам проблеми с блутут,но пък с wifi ми прави някой друг рестарт.

HUAWEI P9 
Цитирай
#59

Скоро руските братя пускат 4.3 базирана на cyanogen 10.2!!!"

HUAWEI P9 
Цитирай
#60

Екстра.Чакаме с нетърпение :bow:

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#61

Къде да следим за 4.3 ?

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#62

tsetsi20 написа:
smileyy написа:Днес открих още един проблем. Трябваше да пратя една песен на приятел през блутута, но той не се включва пробвах 20 пъти по различен начин да го включа без успех рестартирах телефона пробвах доста пъти, но без успех :angry: :angry: При вас работи ли ?
Ами да ти кажа и аз нямам проблеми с блутут,но пък с wifi ми прави някой друг рестарт.
Днес сложих ъпдейта за камерата и тест ъпдейта, за който споменах по-горе блутута се оправи камерата е много по-добре от преди. Като цяло телефончето се държи доста добре.

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#63

maev написа:Къде да следим за 4.3 ?
Ами аз следя в 4PDA форума

HUAWEI P9 
Цитирай
#64

smileyy написа:
tsetsi20 написа:
smileyy написа:Днес открих още един проблем. Трябваше да пратя една песен на приятел през блутута, но той не се включва пробвах 20 пъти по различен начин да го включа без успех рестартирах телефона пробвах доста пъти, но без успех :angry: :angry: При вас работи ли ?
Ами да ти кажа и аз нямам проблеми с блутут,но пък с wifi ми прави някой друг рестарт.
Днес сложих ъпдейта за камерата и тест ъпдейта, за който споменах по-
горе блутута се оправи камерата е
много по-добре от преди. Като цяло телефончето се държи доста добре.
Кой ъпдейт за камерата?

HUAWEI P9 
Цитирай
#65

Беррито ми сдаде багажа скоропостижно и ми се наложи да се върна към китаеца.. Обаче той не искаше да бачка и вчера му сложих СМ 10 .. Май ще се минава и на стоков само да намеря време, тия къстъми са невероятна боза.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#66

Иначе псуваме китайците Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#67

Не ги псувам, написах "китайче" , само защото ме мързеше да сменявам езика и да напиша името на марката.. :cheers:

Май ще се сменяваме с нокия с фенерче, забравих какво е да имаш батерия два дни (поне). :wall: Android

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#68

Не аз говоря по принцип Smile А някакво развитие има ли с руснаците?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#69

nanobanano написа:Не аз говоря по принцип Smile А някакво развитие има ли с руснаците?
Следим форума и чакаме!

HUAWEI P9 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)