Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лек проблем с повикванията
#26

За кой точно проблем става дума при приятелката ти, deer?
Защото в темата се разглеждат два.

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
Аксесоари
#27

първия - говориш , разговора се разпада , все едно затваря , набираш , абоната изкл. телефона си или извън обхват .... пак набираш звъни ..... за проба набирам и гледам тел. - на моя казва няма връзка , нейния не мърда.... обхват има , но никаква индикация , че я търся , не се рестартира ... нищо.... след 2 мин идва съобщение и на двата телефона , че абоната е вкл тел ....и съответно , че са го търсили .. Confusedtupid:
Цитирай
#28

Имам сходен проблем със S Advance и Виваком сложих тема за коментиране в раздела на телефона може да я видите. Описал съм какво се случва и како ми отговори официално Виваком и какво казват от Омниаком (официалния сервиз на Сасмунг ). Да взмем да се обединим Wink
Цитирай
#29

И аз имам сходен проблем, миналата седмица си купих Lenovo vibe p1m с Android 5.1. Не му бях слагал сим карти, за да го разуча. Онзи ден сложих Виваком-ска карта, понеже съм с два номера, работи нормално. Вчера си взимам нова карта от Мтел, тъй като старата не поддържаше 4G освен това телефона е с микро-сим. Слагам М-телската получавам смс-и от време на време че са ме търсили разни хора, аз ги набирам без проблем, звъня си от другия телефон на Леновото, понякога звъни, понякога ми казва, че е изключен или извън обхват. Ходих в М-тел и ми казаха че при тях няма проблем картата е активна, всичко е наред даже служителката ми звънна за да пробва, ест тогава телефона не направи проблем. Днес пак същото на моменти се сврзват с мен, на моменти получавам смс-и само че са ме търсили. Освен всичко друго, когато опитам да вляза в сим менюто на м-тел ми изписва, че приложението не е инсталирано, а с виваком-ския номер няма нито с обажданията проблем, нито със сим менюто.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)