Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Miro/Tipo/E]Как SD картата Ви(която Вие сте сложили), да се разпознава ка
#26

Здравейтe имам рутнат XE и се чудя как да си преместя приложенията от SD internal до SD external.Гледах това за Xperia tipo http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2014242 ,което мисля ,че е приложимо и на Е-то ,но ме е страх от брик ,защото вече 2 пъти съм го бриквал и не искам пак ,да се занимавам със рут и т.н. Ако можете помогнете ,ако не юе го нося на сервис
П.П. Тва за типо ,ако не се получи може ли телефона да се брикне?

[box]Device:Sony Xperia E c1505 (root)
OS:All Stock Android Jelly Bean (4.1) with last firmware.[/box]
Цитирай
Аксесоари
#27

1.Ще стане ли на XЕ, защото във XDA някой го беше направил.
2.Има ли значение каква е картата.
3.Мога ли да си брикна телефона?
П.П. Става въпрос за едносимовия със JB

[box]Device:Sony Xperia E c1505 (root)
OS:All Stock Android Jelly Bean (4.1) with last firmware.[/box]
Цитирай
#28

В темата и в заглавието в xda ясно пише, че е и за Xperia E, има си точно стъпка за E, която я пише в първия пост.
Цитирай
#29

След изпълнението на съпките и рестартирането екрана е черен, горен в дясно е иконата за батерията, а ляво процентите на батерията и 2 карти .. "Безопасно е да се премахне " и "Празна SD карта"
След което иска Форматиране на SD карта... права го телефона се рестартира и пак същото.
Цитирай
#30

Стана накакъв проблем.....След като извърших всичко стъпка по стъпка телефона изпадна в някакъв безопасен режим и няма покрите а след като го отключа екрана е черен и не реагира....Ся ще го преинсталирам и ще ви кажа какво се случи
Edit:Преинсталирах го и пак си го рутнах Big Grin
Цитирай
#31

since1926 написа:След изпълнението на съпките и рестартирането екрана е черен, горен в дясно е иконата за батерията, а ляво процентите на батерията и 2 карти .. "Безопасно е да се премахне " и "Празна SD карта"
След което иска Форматиране на SD карта... права го телефона се рестартира и пак същото.
Стана на CM10 Big Grin Колега и при мен се случи същото, но разбрах какво е. Значи ти си променил Permissons-а на папка Permissions, а то трябвало да се промени на самия файл (vold.fstab) :rofl:
Цитирай
#32

Искам помощ!!! Телефона ми е Sony Xperia Miro: Опитах се да заменя vold.fstab през root browser-а, но не стана, пробвах няколко пъти... Изписваше ми че не е възможно да се осъществи, изтрих моето vold.fstab и опитах да копирам това което сте дали в темата за Sony Xperia Miro, но пак не стана, след като рестартирах телефона ми изписа "За съжаление процесът android.process.media спря." и всеки път като го включа в компютъра ми изписва... Сега SD картата не ми се чете от телефона и половината ми приложения не работят, моля ви помогнете ми!!! Sad и музика не мога да слушам сега... Дано някой се отзове скоро! Благодаря!!!
Цитирай
#33

рефлашваш сток ром
Цитирай
#34

Може ли малко повече информация? :whistle:
Цитирай
#35

1.Теглиш и инсталираш Sony Update Service!
2.Следваш стъпките в този сайт!
Цитирай
#36

Добре, благодаря! Ще пиша после какво е станало! Smile
Цитирай
#37

Успях преинсталирах си android-чето (тоест рефлашнах го)!!! Мислех си че няма да се оправи, но уви!!! Smile
Цитирай
#38

Здравейте искам да си разменя паметите на сони хпериа е1 D2005 по начина показан на първия пост не става някакви идеи ?
Добре де няма ли начин Sad Sad

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#39

Някой може ли да каже как се прави на LG L7+?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)