Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата
#1

Здравейте, имам телефона от 2 месеца. Наскоро забелязах, че камерта има слаб zoom. Дали и при вас е така и защо? Ще очаквам вашите отговори.

HTC Desire X black
Цитирай
Аксесоари
#2

А какво очакваш от 5 мегапиксела на телефон .
Камера ли си купи или телефон ?

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#3

Ами слабичък е Lol Като искаш да зумваш повече сложи някоя програмка за камерата от маркета, недей използва стоковата Tongue

Забележка : до 200 символа и два реда!
Цитирай
#4

Да, доста е слаб зуум-а.Аз лично не го използвам.
Цитирай
#5

Ами предишния ми телефон имаше 2MP камера, zoom-a беше по-добър ;х Коя програма да си дръпна от маркета и как да я използвам(като стоковата ли...)

HTC Desire X black
Цитирай
#6

Преди време бях сложил - Camera ZOOM FX - има доста настройки, ефекти и т.н. На мен и снимането ми е толкова де - доволен съм, че поне има някаква камерка Big Grin В маркета има доста програми - пробваш и която ти хареса я ползваш вместо вградената Wink

Забележка : до 200 символа и два реда!
Цитирай
#7

Camera 360 Ultimate безплатна е от маркета и върши перфектна работа. Имай предвид, че при ползване на цифров зум се влошава значително качеството.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#8

Ами аз си ползвам вградената,иначе съм си свалил една програмка има хубави ефекти Smile Power Cam се казва които снима да си е свали да види за кво става въпрос. Tongue


Цитирай
#9

Здравейте! Имам проблем с камерата на телефона и той е, че не се включва...пише, че камерата не може да се включи и излиза или ако влезе има само черен дисплей и нищо. Този проблем ми е     от почти година, но лошото е че телефона вече не е в гаранция. Докато беше в гаранция съм го давала два пъти поради други причини, но си мисля, че това се получи след втория път. И само да отбележа, че след като го рестартирам камерата се включва за няколко минути и после пак същото. Моля да ми помогнете!!

HTC Desire X
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)