Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона ми не изгря тази сутрин
#26

и моят днес изпадна в кома мамкаму даваш 1000 кинта и накрая за 5 месеца получаваш един среден от виваком е ще го нося да видим ко ще се произнесът

SAMSUNG GALAXY NOTE 2
Цитирай
Аксесоари
#27

Моля да кажете с коя версия на андроид сте били, мисля че проблема е отстранен в 4.1.2.

HTC Wildfire> HTC HD2> HTC ONE X>Samsung Galaxy Note II 4.1.2 Omega Rom rooted on 1.8 Ghz
Цитирай
#28

iplaywow написа:Моля да кажете с коя версия на андроид сте били, мисля че проблема е отстранен в 4.1.2.
ами с неговата си 4.о.1 ли абе с която го пуснаха за продават то не ми е давало че има нова версия

SAMSUNG GALAXY NOTE 2
Цитирай
#29

Ако наистина е отсранен някой може ли да ми каже защо го имат почти всички страни само ние го чакаме???
Цитирай
#30

gshab2 написа:Ако наистина е отсранен някой може ли да ми каже защо го имат почти всички страни само ние го чакаме???

Ми продължавай да си го чакаш,твой избор.Не мога да разбера защо говориш от името на всички ?
Цитирай
#31

gubaku написа:Моя note 2 също се скапа. Прибрах го в джоба работещ, след 10 мин. го изкарах и светеше само началното лого "samsung galaxy note II". Реших, че нещо е забил, извадих батерията, включих го отново, но пак същото - стига само до логото. Пробвах всички варианти за хард ресет но нямаше ефект. Тел-а не е руутван и си беше с 4.1.1 Купуван е от технополис Пловдив. Миналия понеделник 1.04.13г го оставих в сервиза откъдето не ми дадоха никакво инфо, освен че максималния срок за ремонт-замяна е 1 месец.

Та въпроса ми е на някой от вас, който има такъв проблем вече върнаха ли му тел-а и ако да какво са му правили - смяна на платка, някакъв ресет или подмяна на целия апарат. И другото ми питане - подозирам че от сервиза на Технополис Пловдив телефона ще го пратят някъде - нещо не ми се вярва там да го правят, някой знае ли къде го пращат?

P.S. Сега видях последните мнения от темата че вече има върнат телефон с остранена повреда... За 6 дена... направо похвално. Аз чакам вече 9, дано до края на седмицата се обадят.

Колега аз все още чакам за мият телефон да се обадят , вече 14 дена откакто го оставих в Технополис . Cry
Цитирай
#32

mihalev79 написа:и моят днес изпадна в кома мамкаму даваш 1000 кинта и накрая за 5 месеца получаваш един среден от виваком е ще го нося да видим ко ще се произнесът

Моят направи точно 4 месеца и умря.
Цитирай
#33

Ох, вече и аз имам параноя от това. Дано не се случи! След 4-я месец казвате...

Nothing is true, Everything is permitted!
Цитирай
#34

lamantin10 написа:
gshab2 написа:Ако наистина е отсранен някой може ли да ми каже защо го имат почти всички страни само ние го чакаме???

Ми продължавай да си го чакаш,твой избор.Не мога да разбера защо говориш от името на всички ?

Ами защото повечето от нас чакат-затова. Btw админите по грубост ли ви избират?!

Nothing is true, Everything is permitted!
Цитирай
#35

Ъъъ ,нали няма да се целуваме ?
Кое беше грубото с което нараних нежната ти душевност ?
Все пак всеки си има глава на раменете и при съществуващия риск от "синдрома на внезапната смърт " при ромове 4.1.1 да седиш и да чакаш някой да ти свърши работата.....
Вярно че телефоните са гаранционни ,но идеята да стана сутрин и той да е мъртвец ми идва малко в повече.
Лек ден на всички.
Цитирай
#36

@lamantin10 искаше да каже, че това явно е проблем с ромовете с 4.1.1. Прочетете важните теми, вижте как се флашва РОМ 4.1.2 или нещо къстъм и действайте. Явно всички, които си седят със стоковите (както са купени от магазина) ромове 4,1,1 рискуват някоя сутрин да се озъбят.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#37

AOne написа:@lamantin10 искаше да каже, че това явно е проблем с ромовете с 4.1.1. Прочетете важните теми, вижте как се флашва РОМ 4.1.2 или нещо къстъм и действайте. Явно всички, които си седят със стоковите (както са купени от магазина) ромове 4,1,1 рискуват някоя сутрин да се озъбят.
Така си е, именно поради тази причина и аз се реших да флашна с 4.1.2 защото не искам да се озъбя.... :wall:риска, ако изобщо има такъв, си заслужава!

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай
#38

Е заеби, и при Ноута ли го има този проблем.....Мислех си, че след проблемите със С3, от Самсунг са си взели поука и са го отстранили този проблем! Дано моето "патенце" не "умира" че не ми се ходи до Омния Ком Sad

Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#39

Аз съм с тройка и според някакво приложение, което не знам дали е истина но с него тестват и показва, че е проблемния чип, но не ползвам оригиналното зарядно и ядове все още нямам. Моят съвет е, ъпдейт до 4.1.2(възможно по-нова версия на 4.1.2) защото официално там казват, че бъга е отстранен. И смяна на зарядното, но при вас е 2000мач не е като при мен, затова може и кабела да е проблемен. Моя го хванах като го закачих на лаптопа и слушам индикацията за включен/изключен на Windows. Както си стои с оригиналния кабел и си пиука че го откачам а аз не го откачам. Ако имате тея симптоми разкарайте кабела поне, че зарядни на тоя ампераж не знам и да не ви заблуждавам.
Моите предположения за смърта са, че от прекаленото включване/изключване, което става за части от секундата и трудно се хваща докато е на зарядно, се прецаква чипа и в един момент просто изпушва от натоварването. Разбира се това е мое предположение за кабела, четох също в разни други форуми, че доста често попадат на дефектни кабели. И не всеки има проблем. А кабела на тройката и ноут си е еднакъв и едва ли не ги опаковат масово с едно и също.

ЕДИТ: Гледам имате теми за бавно зареждане, така, че това са същите симптоми и по-добре хората, които веднъж са имали проблем да сменят кабели и зарядни.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#40

Аз от както го купих го зареждам с кабела от One X-а и нямам никакви проблеми, а с оригиналният кабел зарежда бавно включен е в контакта, а показва, че се зарежда от USB, а не от AC, така че по-добре не ползвайте кабела от кутията. И аз съм с Insane Chip иначе.

HTC Wildfire> HTC HD2> HTC ONE X>Samsung Galaxy Note II 4.1.2 Omega Rom rooted on 1.8 Ghz
Цитирай
#41

вчера си го взех от виваком сменени платките и ве4е е с новия 4,1,2 за сега е добре две седмици ми го забавиха нчмам забележки към сервиза за сега

SAMSUNG GALAXY NOTE 2
Цитирай
#42

Здравейте , най накрая и моя телефон се завърна от сервиза ( ОМНИАКОМ ) 26 дена бях без него =(
Сменено е дъното и е с Android 4.1.2 . Прибирам се в къщи отварям кутията слагам сим картата и започвам с настройките , установявам че не иска да се свързва с Wi-Fi , след един час борба ту се свързва ту не и смених с
Firmwares France N7100XXDMB6 и всичко си дойде на местото си , най вероятно са ми сложели някои бъгъв или некачествено инсталиран , за което можеше да чакам още месец да ми го оправят. В заключение мога да кажа че НЕ СЪМ МНОГО ДОВОЛЕН ОТ ТОЗИ СЕРВИЗ.
Цитирай
#43

И моя телефон умря. Занесах го във Виваком, изпратиха го в сервиз, но след няколко дни го варнаха и ми казаха че бил рутнат и гаранцията изгаря. проблема е че аз самият никога несъм го рутнал или правил опити да го рутна. или тези в Виваком са ми продали рутнат телефон, или тези в сервиза се ебават защото това със синдрома на внезапната смърт е много често срещан проблем. От офиса ми казаха че нищо немогат да направят, просто да пускам жалби в защита на потребителя. Сервиза не ми даде никакво обяснение какво му има на телефонаи защо се е получило така,и ми стана интересно как разбират че тлефона е рутнат след като тои дори неможе да се стартира. Много сам ядосан и ще ги садя до края . :angry: :angry: :angry:
Цитирай
#44

По този начин многат да излажат много хора че телефоните са им рутнати и да не им признаяат гаранцията :angry: :angry: :angry:
Цитирай
#45

Надявам се да успееш,няма как да познаят дали е рутнат. Нооо те са оторизиран сервиз и мнението им тежи.
Цитирай
#46

И аз мисля, че няма начин да разберат има ли или няма рут, като не могат да го включат...все пак нека го докажат, пускай жалба в комисията и стискам палци, защото мине ли им веднъж номера, после още много хора ще изреват.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#47

Два въпроса :
1. С кой Андроид беше
2. Кой е сервиза дет се прави на ударен.
Цитирай
#48

Моя телефон беше Андроид Стоков ром 4.1.1

А фирмата е :

Адрес:гр. София,бул “Искърско шосе“ №7
тел.:+359 2 970 09 71, факс: +359 2 970 09 77
Web site: www.kkservice.bg
K&K сервиз софия

Тези са мошениците
Цитирай
#49

Това са мошеници от K&K сервиз софия. :angry: :angry: :angry:
Цитирай
#50

Колега трябваше сам да си занесеш телефона в Омнияком!

Samsung Galaxy Note 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)