Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Настройки на Mail
#26

да наистина стана Dance обаче за целта трябва да се инсталне абв от маркета !!аз поне никъде не видях някой да е казал че без него няма да може Smile но важното е че работи и много се радвам :listen:
Цитирай
Аксесоари
#27

markizat написа:да наистина стана Dance обаче за целта трябва да се инсталне абв от маркета !!аз поне никъде не видях някой да е казал че без него няма да може Smile но важното е че работи и много се радвам :listen:
Пълни глупости.
Настойрките ми са следните (без да съм инсталирал ABV приложение)

Incoming settings

Protocol -> POP
Email address -> име@abv.bg
Username -> име@abv.bg
Password -> паролата
POP server -> pop3.abv.bg
Security type -> SSL
Server port -> 995

Outgoing server settings

Слага се тикчето на Login required
Username -> име@abv.bg
Password -> паролата
SMTP server -> smtp.abv.bg
Security type -> SSL
Server port -> 465
========================

После ти изкарва как искаш да ти се казва акаунта на телефона и си готов.

Това са моите настройки и си работят отлично! няма нужда от ABV приложението от маркета. Дано съм помогнал.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#28

А някой може ли да сподели настройки за mail.bg? Защото аз нали уж успях да го направя, обаче мога само да получавам мейли, пращането не става...

Motorola Moto G 2013
Цитирай
#29

tankeras написа:А някой може ли да сподели настройки за mail.bg? Защото аз нали уж успях да го направя, обаче мога само да получавам мейли, пращането не става...
Incoming settings

Protocol -> POP
Email address -> име@abv.bg
Username -> име@abv.bg
Password -> паролата
POP server -> pop3.abv.bg
Security type -> SSL
Server port -> 995

Outgoing server settings

Слага се тикчето на Login required
Username -> име@abv.bg
Password -> паролата
SMTP server -> smtp.abv.bg
Security type -> SSL
Server port -> 465

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#30

Благодаря!

Motorola Moto G 2013
Цитирай
#31

Bæ6i4 написа:

Само че не искам да го инсталирам. Искам да е както абв '))))


http://hardwarebg.com/forum/showthread.p...0%BD%D1%82
Цитирай
#32

RAZER написа:Само че не искам да го инсталирам. Искам да е както абв '))))

- Add account
- Enter email address in email address filed (name@Yahoo.com)
- Enter password at password field
- Select MANUAL SETUP not next
- Select IMAP
* username= name@Yahoo.com
* password = yourpassword
* IMAP server= imap.mail.yahoo.com
* port = 143
* security = none
* optional = blank
- Select NEXT
Цитирай
#33

cinizam написа:
RAZER написа:Само че не искам да го инсталирам. Искам да е както абв '))))

- Add account
- Enter email address in email address filed (name@Yahoo.com)
- Enter password at password field
- Select MANUAL SETUP not next
- Select IMAP
* username= name@Yahoo.com
* password = yourpassword
* IMAP server= imap.mail.yahoo.com
* port = 143
* security = none
* optional = blank
- Select NEXT


брат бе стана както си го дал. Стана по друг начин.Мерси за труда
Цитирай
#34

kibrorgat написа:хмм пробвах ги и стана :confused:
сега ще ти обесня какво направих аз:
отворих приложението имейл
написах си имейла - име@abv.bg и паролата
после цъкнах на ръчна настройка --> POP3
потребителско име име@abv.bg
POP3 сървър -> pop3.abv.bg
порт ->995
вид защита ->SSL
изтриване на имейла от сървъра -> както искаш

даваш напред

SMTP сървър ->smtp.abv.bg
Порт -> 465
Вид защита -> SSL(приемане на всички сертификати)
даваш напред и от тук нататък ще се оправиш сам
Цитирай
#35

Здравейте,
от скоро имам Галакси 2. Имам проблем с настойката на MAIL. Правя всичко както го описвате и винаги ми дава грешка: Не може да се свърже със сървъра. Опитвам го и на абв поща и на служебната. Някой може ли да ми даде съвет какво да направя, че не съм много в час. Иначе gmail и другите интернет свързани приложения работят. Пробвах и през WiFi и пред мобилната мрежа и нищо не се променя.
Предварително благодаря.
Цитирай
#36

simomimo написа:Здравейте,
от скоро имам Галакси 2. Имам проблем с настойката на MAIL. Правя всичко както го описвате и винаги ми дава грешка: Не може да се свърже със сървъра. Опитвам го и на абв поща и на служебната. Някой може ли да ми даде съвет какво да направя, че не съм много в час. Иначе gmail и другите интернет свързани приложения работят. Пробвах и през WiFi и пред мобилната мрежа и нищо не се променя.
Предварително благодаря.
да не съм лош,но явно нещо бъркаш...виждам,че си го направил няколко пъти,но опитай пак...и следвай стъпките-стъпка по стъпка-точно...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#37

simomimo написа:Здравейте,
от скоро имам Галакси 2. Имам проблем с настойката на MAIL. Правя всичко както го описвате и винаги ми дава грешка: Не може да се свърже със сървъра. Опитвам го и на абв поща и на служебната. Някой може ли да ми даде съвет какво да направя, че не съм много в час. Иначе gmail и другите интернет свързани приложения работят. Пробвах и през WiFi и пред мобилната мрежа и нищо не се променя.
Предварително благодаря.


Ще ти дам два съвета!
1) Пиши в раздела на телефона ти!
2) Като си правиш мейла гледай какво ти иска ( входящ/изходящ сървър, домейн, адрес и т.н. ) и ги вписвай внимателно.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#38

Здравейте,
получиха се нещата, но странното е че се оправи като смених безжичната мрежа. Всичко го правех по един и същи начин, но изглежда на едната мрежа правеше проблеми.
Благодаря за съветите.
Поздрави
Цитирай
#39

И при мен се получи благодаря колега :bow:

HTC Wildfire - Galaxy Nexus by JM (ICS STYLE MOD), CPU: min: 264, max: 528, S-OFF with AlphaRev
Цитирай
#40

Здравейте ,може ли някой да ми подскаже за входящите и изходящи настройки на mail.bg за самсунг s4 мини (Ако има значение за какво са) Благодаря Ви! Smile
Цитирай
#41

aninca написа:Здравейте ,може ли някой да ми подскаже за входящите и изходящи настройки на mail.bg за самсунг s4 мини (Ако има значение за какво са) Благодаря Ви! Smile

За да използвате пощенски клиент трябва да направите следните настройки:
Потребител: Напишете целия си адрес вкл. @mail.bg

За POP3:
Протокол: POP3
Входящ сървър: pop3.mail.bg
Порт: оставете този по подразбиране или 110

За IMAP:
Протокол: IMAP
Входящ сървър: imap.mail.bg
Порт: оставете този по подразбиране или 143
Изходящ сървър: smtp.mail.bg
Порт: 25 или за клиенти на Виваком - 2525
Включете опцията "server requires authentication" и/или попълнете отново целия си адрес за потребител и въведете отново паролата.

За да можете и да изпращате трябва да активирате услугата "SMTP за mail клиент или мобилен телефон" от меню "екстри" намиращо се до "изход" в уеб пощата. Няма да можете да изпращате писма, ако не го направите.
Цитирай
#42

Здравейте, ще може ли някой да ми каже настройките за outlook.com ?? Опитах се да ги намеря, но когато се опитва да се свърже със сървъра ми излиза грешка.
Цитирай
#43

много се извинявам знам че е описано по нагоре но на мен нещо не ми се получава трябва ми за mail.bg но ми изписва "Името на потребителя или паролата са грени" а не са грешни пиша ги 200 пъти и не става а през браузъра си влизам и от компа си влизам с това име и парола (отнася се за Alcatel One Touch Scribe HD) много се извинявам ако не е тук мястото но тази тема намерих и мисля че няма значение телефона ако може някои да помогне

Huawei U8110 , HTC Wildfire S , Alcatel OneTouch Scribe HD 8008
Цитирай
#44

6a6k0o0 написа:много се извинявам знам че е описано по нагоре но на мен нещо не ми се получава трябва ми за mail.bg но ми изписва "Името на потребителя или паролата са грени" а не са грешни пиша ги 200 пъти и не става а през браузъра си влизам и от компа си влизам с това име и парола (отнася се за Alcatel One Touch Scribe HD) много се извинявам ако не е тук мястото но тази тема намерих и мисля че няма значение телефона ако може някои да помогне

Само след едно мнение над твоето, съм дал настройките за mail.bg.
Цитирай
#45

ммм да прочетох ги и както вече казах нещо не ми се получава изписва ми "Името на потребителя или паролата са грени" и нямам представа защо опитах и на приятел с неговия профил пак не се получи
Влизам в имеил приложението на имеил адрес пиша име@mail.bg>парола"паролата>Ръчни настройки>POP3>Име на потребителя"Имеила ми">Парола-Паролата на имеила>Сървър РОР3 -pop3.mail.bg>Порт 110>Вид на сигурност- Няма протокол>Истр.на имейл-Никога и като дам next ми дажа "Името на потребителя или паролата са грени" същото се получава и ори IMAP настроиките незнам къде бъркам

Huawei U8110 , HTC Wildfire S , Alcatel OneTouch Scribe HD 8008
Цитирай
#46

С Abv.bg ми помогнахте и го направих, но може ли да напишете и настройките за Email.bg?
Благодаря!
Цитирай
#47

И при мен не става с mail.bg. Правя всичко каквото трябва, но винаги ми изписва че потребителкото име или паролата ми са грешни. Аз съм с HTC Desire 500.
Цитирай
#48

Много време ми отне да на тръгне този Майл.бг на Самсунг S4 , но проработи и с протокол - IMAP.

[Изображение: 7090526M.jpg]
[Изображение: 7090527o.jpg]
Цитирай
#49

Ето снимки за настройките

http://prikachi.com/images.php?images/526/7090526M.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/527/7090527o.jpg


:capitulation: Confusedatisfied: Cool
Цитирай
#50

MAil.bg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)