Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG Optimus 4X HD
#26

Какво ще кажете за това http://www.ebay.com/itm/New-Wireless-Blu...5aee961550
На голяма оферта е за 10 долара иначе гледам е по 25-30. Гледах клипчета в тубата с Galaxy S3, HTC ONE X и много други телефони, където работи перфектно. Струва ли си да го поръчвам или по-добре да дам парите за "power bank" зарядно.

Сега видях доставката и се отказах да купувам Tooth

Galaxy Note 3
Цитирай
Аксесоари
#27

dgrozev1 написа:Взех си ей това зарядно без кабел (защото и без това имам 2) мисля че става още не съм го пробвал, за 6 лева.

Взех го от обикновенно магазинче електроника което няма онлайн сайт.
За това дали ще върши работа съм почни сигурен, че ще върши нали затова ви и питах с какви параметри да е.
А дори магазинчето си дава гаранция само с касов бон.
Когато го пробвам от петък до неделя тази седмица, ще пътувам из България и ще кажа как е.
А иначе от чужбина са още по-евтини ама не ми се занимава ето например:
http://dx.com/p/700ma-car-cigarette-powe...-24v-29804
Май е едно към едно.

Това зарядно което купих, се оказа че не върши работа на 15- минути пада батерията с по 1% при активна навигация и дисплей на 50 % яркост. Хубавото е че или ще го сменя с друго или ще си взема парите не че са много, поне това е плюса да си го вземеш от местно магазинче.
Явно трябва да е по-мощно защото той е 1А ама макс а той може да си пуска по-по малко.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#28

Според мен това добре и е нормално, ГПС-ът е много голям консуматор и 4% на час си е добро постижение.

Galaxy Note 3
Цитирай
#29

Да, не е зле, но може би 1.5А ще е оптималното решение.
Цитирай
#30

de4thless написа:Според мен това добре и е нормално, ГПС-ът е много голям консуматор и 4% на час си е добро постижение.

Благодаря колега,

Ама нямаше да е лошо някой да каже по рано (аз мислех че трябва дори и да дозарежда), аз още умувам какво зарядно да си взема защото това го върнах.
Последно да питам каквото и зарядно да си взема ще е така, така ли да го разбирам?
http://zora.bg/philips/dlp225710-usb-12v5v-2.1a/22561
Гледам ей това с 2 входа е 2,1 А ама като си поставил 1 устройство (в случая телефона ) дали му дава по-голяма мощност или си остава пак 1А , търсех му характеристиките при гугала ама не откривам.
Ами колега Dowper като пристигне твоето което си поръчал пиши как е и при теб с тези 1,5А.
А при моето зарядно изписваше че поради слабия ток е стартирано бавно зареждане, така ли изписва на всяко зарядно за кола, или е проблема от мястото на запалката? Извинявам се че питам ама с тоците не съм наясно .


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#31

Днес си купих въпросното зaрядно филипс,при включвaне изписвa бaвно зaреждaне a при нaвигaция бaтериятa пaдa мaкaр и бaвно.Къде сa тия двa aмперa които сa обявени че не ги виждaм,според мен нямa и 1 aмпер.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#32

marti написа:Днес си купих въпросното зaрядно филипс,при включвaне изписвa бaвно зaреждaне a при нaвигaция бaтериятa пaдa мaкaр и бaвно.Къде сa тия двa aмперa които сa обявени че не ги виждaм,според мен нямa и 1 aмпер.
И аз за това питах ама уви сигурно никой не го е ползвал това зарядно, и аз не знам какво зарядно да си взема което да върши работа за силен заряд. Ако можеш го върни защото онова за 5-6 лева което показах по-горе върши същата работа. Аз проверих и в Германос и Хенди навсякаде продават макс 1А а отделно дали пускат 1А е друга работа.
Колегите да споделят от предлаганите в БГ зарядни кои вършат работа за бързо зареждане.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#33

Аз не съм поръчвал никакво, защото се чудих какво, та ще чакам още отзиви. Big Grin
Цитирай
#34

Тея са пуснали още видове калъфчета и други, ама какви цени праскат :facepalm:

http://kalyf-bg.com/331-lg-optimus-4x-hd-p880-


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#35

А ето какво пристигна при мен: поставка за въздуховод и за стъкло на кола, и матови скрийн протектори!

[Изображение: 20130424162109.jpg]

[Изображение: 20130424163801.jpg]

[Изображение: 20130425160633.jpg]
Цитирай
#36

Колеги поръчах си по голяма батерия за телефона, с втори гръб но селъра ми прати 2 броя вместо един, като подарък за коректност.Ако някой се интересува: https://www.androidbg.com/forum/topic656...us-4x.html
Цитирай
#37

Колега сподели мнение за батерията,колко ти кара,би трябвало да кара два пъти повече от фабричната.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#38

Ами какво да ти кажа два пъти е силно казано.Зависи отново колко човъркаш.Да речем най-грубо че не е два пъти повече ами един път и половина.Т.е. ако с моя телефон при моето човъркане карам 2 дни с тази новата батерия карам 3 дни и малко от горе.С една дума разлика около ден и половина Smile но всичко зависи от човъркането.Аз по скоро си ги поръчах заради това, че пътувам доста и да имам резервна батерия в джоба за човъркане и гледане на филмчета.
Цитирай
#39

Да, за пътуване би била идеална, но иначе за всекидневка ми се струва неприложимо, поне аз не бих издържал с това надутото отзад.
Цитирай
#40

Колеги, има ли оригинален кожен калъв и оригинално зарядно за кола?

Трябва да си търпелив към седем основни чувства: Омраза, обожание, страх, яд, тъга, радост и загуба.
Цитирай
#41

И да има едва ли ще ти хареса цената. Особено за колата има толкова много универсални, които вършат отлична работа, не виждам смисъл да се търси нещо скъпо, за калъфа е подобна историята. Взимаш си кожен, който ти харесва, това че не е оригинален не виждам да е проблем. :thumbup:
Цитирай
#42

Препоръчайте ми някакъв силиконов кейс. Разгледах няколко сайта, ама или телефона не фигурира или нямат силиконови кейсове..

LG Optimus 4x HD Dance
Цитирай
#43

Колеги препоръчайте ми от къде от БГ-сайт да си поръчам читъв Холдър/държач за телефона за колата.
Цитирай
#44

Jeraiya написа:Препоръчайте ми някакъв силиконов кейс. Разгледах няколко сайта, ама или телефона не фигурира или нямат силиконови кейсове..

http://italinea.net/silikonov-line-kalaf...-3812.html ето този е страхотен, преди няколко дена си го поръчах и останах много доволен,обгръща идеално телефона и не се пълни с прах по отворите,и не е скъп Dance :thumbup:

LG Optimus 4X HD Black /LG Optimus Black P970/Prestigio 4300/LG G2 32GB Black
Цитирай
#45

Искам да ви питам за това зарядно http://ultralux.bg/bg/3/2/246/%D0%BC%D0%...-2usb.html дали е добро за телефончето ми и таблет, в смисъл повече ще го използвам за телефона и ако се наложи за таблета. Ако имате по-добро предложение споделете Big Grin

Moto Z Play
Цитирай
#46

Rosen_9 написа:Искам да ви питам за това зарядно http://ultralux.bg/bg/3/2/246/%D0%BC%D0%...-2usb.html дали е добро за телефончето ми и таблет, в смисъл повече ще го използвам за телефона и ако се наложи за таблета. Ако имате по-добро предложение споделете Big Grin
Сигурно ще върши работа, но реално не струва повече от 2 лева. Виж в ибей и си вземи от там. Има за по долар.

Galaxy Note 3
Цитирай
#47

Здравейте аз съм много доволен от diva portable changer 5000 Mah не пада на 15 минута дори не съм го зареждал още :bow:
Цитирай
#48

yoankking написа:Здравейте аз съм много доволен от diva portable changer 5000 Mah не пада на 15 минута дори не съм го зареждал още :bow:
Ако не е проблем, ще сподеш ли откъде си го закупи?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#49

Иван Бонев написа:
yoankking написа:Здравейте аз съм много доволен от diva portable changer 5000 Mah не пада на 15 минута дори не съм го зареждал още :bow:
Ако не е проблем, ще сподеш ли откъде си го закупи?
От Метро Smile

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай
#50

SoulSurvivor написа:
Иван Бонев написа:
yoankking написа:Здравейте аз съм много доволен от diva portable changer 5000 Mah не пада на 15 минута дори не съм го зареждал още :bow:
Ако не е проблем, ще сподеш ли откъде си го закупи?
От Метро Smile

ХАХАХА! (Техномаркет дават гаранция от там го купих! от метро само тетрадки си купувам Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)