Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Видеоурок - как да намалите DPI(dots per inch) на 240
#1

Здравейте колеги. Въпросът ми е, има ли 240dpi или друг мод за Note2... Потърсих, но не намерих. Просто съм свикнал от единицата, и никак не мога да отвикна. Имам и Apex и Nova, ама не е същото. Ще се радвам ако помогнете.

Galaxy Note 1,2,3,4,5






Цитирай
Аксесоари
#2

В това клипче ви показвам как да намалите DPI(dots per inch) на 240 или казано с други думи да направите всичко по-малко.
Както винаги се радвам на харесвания и ви моля да се абонирате за канала. Критики, препоръки и коментари тук в темата или като коментар под клипчето. Smile

[video]https://www.youtube.com/watch?v=lS1oamQ4KYU[/video]

Samsung Galaxy S IISamsung Galaxy Note II + Galaxy Gear 1 | OnePlus One | Samsung Galaxy S7 edge + LG G Watch R
Цитирай
#3

irredd написа:https://www.youtube.com/watch?v=lS1oamQ4KYU Smile

Колега, ВЕЛИК си.... Страшно много ти благодаря. Направих го, преди да пуснеш клипа. Всичко мина перфектно. Като си дойда лятото в България, имаш една голяма почерпка от мен. ПП: Само ако ми и кажеш, как да събера 7 икони в док-бара, цена няма да имаш. +1Up

Galaxy Note 1,2,3,4,5






Цитирай
#4

kokala написа:
irredd написа:https://www.youtube.com/watch?v=lS1oamQ4KYU Smile

Колега, ВЕЛИК си.... Страшно много ти благодаря. Направих го, преди да пуснеш клипа. Всичко мина перфектно. Като си дойда лятото в България, имаш една голяма почерпка от мен. ПП: Само ако ми и кажеш, как да събера 7 икони в док-бара, цена няма да имаш. +1Up

Smile

Засега 7 икони може само с къстъм лаунчер като Apex/Nova. В настройките на лаунчъра в подменю док трябва да има опция да си избереш колко икони искаш (в Apex e "Number of dock icons"). Smile

Samsung Galaxy S IISamsung Galaxy Note II + Galaxy Gear 1 | OnePlus One | Samsung Galaxy S7 edge + LG G Watch R
Цитирай
#5

За Apex и Nova знам, имам ги.. На Note 1, на 240 dpi, се събират. Значи и на Note 2, би трябвало. Ще се търси, няма начин :cheers:

Galaxy Note 1,2,3,4,5






Цитирай
#6

Здравейте,
Понеже съм нов и си взех телефона, искам да попитам дали ако намаля ДПИ ще ми отпадне ли гаранцията на телефона.
Цитирай
#7

Тъй като ти трябва руут да ще ти отпадне, но съм направил клипче как да нулираш брояча и да си върнеш гаранцията. Smile

Samsung Galaxy S IISamsung Galaxy Note II + Galaxy Gear 1 | OnePlus One | Samsung Galaxy S7 edge + LG G Watch R
Цитирай
#8

Благодаря за инфото ще се пробвам Smile че да видим какво ще стане
Цитирай
#9

някой да каже дали това ще стане на 4.3 ?

Samsung S8+ 
Цитирай
#10

Да наистина ще стане ли на 4.3 ? може ли някои да каже Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#11

Да става при всички версии на Андроид при наличие на рут достъп.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#12

Няма значение рома и версията, просто с RootExplorer се отваря в system/build.prop и в появилия се прозорец кликате на Open in Text Editor, намирате реда, редактирате, рестартирате.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#13

Благодаря Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#14

Колеги може ли да ми кажете кои по точно файлове се свалят ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)