Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Navigation вече и в България
#1

Google Navigation вече и в България - Работи и е много готина!
Пробвайте!
Цитирай
Аксесоари
#2

Браво.Плямпа на български.Айде да пуснат и векторни карти и сме ок.
Цитирай
#3

Най-после ! Дочакахме. Супер е !
Цитирай
#4

само с интернет ли се ползва? :unknw:
Цитирай
#5

Супер,колко да е супер.Това със градския изглед е супер,но картите са куци,особено ако търсиш пои,а не улица.А маршрутите,които чертае са уникални.Явно ги съобразява и с компаса и съвсем омазва нещата.Пуснах в къщи един маршрут до "кино Арена запад" и:
1.Естествено според глупавите им карти киното се намира на "Опълченска" и "Тодор Александров",а не до станция "Вардар" където е в същност..В малките градове е още по-зле с ПОИ-тата положението.
2.Начерта ми маршрут,който обикаля половината квартал и ме връща чак до 10-та поликлиника и после на обратно по "Стамболийски" до "Опълченска".
То си пише,че е бета,ама чак пък толкова зле.


ЕДИТ:Не цъкайте минуси.Това е самата истина.
[-] 1 потребител изказва благодарност на azcv за това мнение:
  • Denev
Цитирай
#6

Аз пък ти цъкнах минус , не я ползвай като не ти допада, на мен ми харесва остава да се пробва как е и в реални условия но съм сигурен че ще остана по доволен от досегашните който съм пробвал :cheers:

?
Цитирай
#7

аз па му цъкнах плюс щот не виждам къде е казал че не му харесва ... напротив точно обратното повече мнения като тез изчерпателни и реално изтествани е по добре да има за да се ориентира по лесно човек с плюсове и минуси на съответната програма ... :cheers:
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pitankata за това мнение:
  • DesoD
Цитирай
#8

Ще качи ли някой апк-то някъде?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#9

Аз съм му цъкнал минус не защото не е прав, а за това защото казва не ми цъкайте минуси. Чакай малко попе аз решавам дали да ти цъкна – или + , не че имат някакво значение изобщо :cheers: А аз мисля че мен ще ме устройва навигацията като се сетя колко пъти съм се допитвал до мапса след като някоя умна програмка ме е обърквала и ме е забивала в грешен път Tongue

?
Цитирай
#10

Ивайло69 написа:Ще качи ли някой апк-то някъде?
Това си е функция в google maps Smile Какво арк ?
Цитирай
#11

Нещо маршрута дето пробвах не ми хареса. Доста лош беше, също и алтернативните. Може би след време ще се подобри, но за момента не бих я ползвал и да и се доверявам още повече. Лично мнение, не ангажирам никой с него Wink
Цитирай
#12

Boby13 написа:
Ивайло69 написа:Ще качи ли някой апк-то някъде?
Това си е функция в google maps Smile Какво арк ?

Да, ако го имаш на телефона.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#13

Маркет нямаш ли?
Цитирай
#14

degman написа:Маркет нямаш ли?
Ами естествено, че нямам щом го искам, излишни писаници, просто да го бяхте качили, другото е излишно.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#15

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...K4jKN_jY#!

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#16

Ивайло69 написа:
degman написа:Маркет нямаш ли?
Ами естествено, че нямам щом го искам, излишни писаници, просто да го бяхте качили, другото е излишно.


Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#17

Ивайло69 написа:
degman написа:Маркет нямаш ли?
Ами естествено, че нямам щом го искам, излишни писаници, просто да го бяхте качили, другото е излишно.
Ето : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=164136
Offtopic Да разбирам, че нямаш маркет, така ли ? Offtopic
Цитирай
#18

degman написа:Нещо маршрута дето пробвах не ми хареса. Доста лош беше, също и алтернативните. Може би след време ще се подобри, но за момента не бих я ползвал и да и се доверявам още повече. Лично мнение, не ангажирам никой с него Wink
И аз това казвам.Не може да съм на 2о метра от централен булевард и да ме кара да обикалям.Това,че крайната точка се разминава с повече от километър от реалното местоположение го преглъщам някакси,но дори и до това грешно местоположение не може да ме заведе без да обиколя квартала.Нека има алтернатива.Няма нищо лошо.Но е много недоработена за момента.Радвам се все пак,че иконата за Навигация вече служи за нещо.
Цитирай
#19

chorave написа:Аз съм му цъкнал минус не защото не е прав, а за това защото казва не ми цъкайте минуси. Чакай малко попе аз решавам дали да ти цъкна – или + , не че имат някакво значение изобщо :cheers: А аз мисля че мен ще ме устройва навигацията като се сетя колко пъти съм се допитвал до мапса след като някоя умна програмка ме е обърквала и ме е забивала в грешен път Tongue
Пич, коментари към програмата пиши, а не към потребителите! Мен лично програмката не ме устройва засега, в помощ идва Sygic.
Цитирай
#20

При мен пък така и не ми намери местоположението. Само си търси и така мое си се отвърти до утре.... за избягване на излишните въпроси пуснати са всички връзки и гпс с помощен и т.н.
В карти ме намира на секундата, от там ако избера навигация ме търси наново до безкрай... ще се чакат ъпдейти някакви сигурно.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#21

DPapazov написа:При мен пък така и не ми намери местоположението. Само си търси и така мое си се отвърти до утре.... за избягване на излишните въпроси пуснати са всички връзки и гпс с помощен и т.н.
В карти ме намира на секундата, от там ако избера навигация ме търси наново до безкрай... ще се чакат ъпдейти някакви сигурно.
И при мен беше така,но след рестарт се оправи.

ZTE Nubia Z5S
Цитирай
#22

Еееее, най-после,... от сума ти време проверявам всеки ден, и днес се изкефих Dance.

Сега малко впечатления.

Като се прибирах от работа (кв. Манастирски ливади, до кв. Хаджи Димитър) Подбра добър маршрут (бул. България, Моста на НДК, Попа, Софийски, Сточна гара...), същия по който си минавам ежедневно, за алтернатива ми даде през Борис III (същия алтернативен който ползвам и аз, но не харесвам заради паветата). Показа ми местата със задръствания - долу горе и те бяха точни.

До тук, нищо ново, това го правеше и приложението за карти. Приятно ме изненада това, че наистина се държи като навигация, като кривнах от пътя и ми даде преизчислен маршрут. Опцията със снимките от стийтвю-то и завоите е готина и изглежда да е читава, но 3G-то на глобул е боклук.
Единственото което ме разочарова беше това, че не ми говореше, не че ми трябва, но пък радва, пустината излезна срамежлива и нещеше да говори :angry:

Преди малко ходих да взема приятелката ми от среща с нейни приятелки и викам да пробвам пак навито,.. и "След 20 метра завийте на ляво" - супер, един приятен такъв женски глас Heart . Картата стана по-тъмна удобна за нощно шофиране.
Та до сега всичко е наред, намира си адреси или обекти, дори и с мойто "р" пак ми разбира какво говоря.


Като цяло всичко е супер, навигира що-годе прилично, бих могъл да я сравнявам като навигация с тази от старата ми нокия. Като харч на батерия още нищо не мога да кажа. За минуси мога да посоча за сега няколко неща:
- постоянната интернет свързаност
- липсата на подсказки за камери и светофари

Опита ми се позовава на 2ч. ползване и около 35-40 км. градско шофиране из Софията.
Цитирай
#23

Няма рестарт, няма нищо. Даже я преинсталнах и пак си върти само. Клецава работа. А мапс бачка за стотни от секундата.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#24

e01 написа:Еееее, най-после,... от сума ти време проверявам всеки ден, и днес се изкефих Dance.

Сега малко впечатления.

Като се прибирах от работа (кв. Манастирски ливади, до кв. Хаджи Димитър) Подбра добър маршрут (бул. България, Моста на НДК, Попа, Софийски, Сточна гара...), същия по който си минавам ежедневно, за алтернатива ми даде през Борис III (същия алтернативен който ползвам и аз, но не харесвам заради паветата). Показа ми местата със задръствания - долу горе и те бяха точни.

До тук, нищо ново, това го правеше и приложението за карти. Приятно ме изненада това, че наистина се държи като навигация, като кривнах от пътя и ми даде преизчислен маршрут. Опцията със снимките от стийтвю-то и завоите е готина и изглежда да е читава, но 3G-то на глобул е боклук.
Единственото което ме разочарова беше това, че не ми говореше, не че ми трябва, но пък радва, пустината излезна срамежлива и нещеше да говори :angry:

Преди малко ходих да взема приятелката ми от среща с нейни приятелки и викам да пробвам пак навито,.. и "След 20 метра завийте на ляво" - супер, един приятен такъв женски глас Heart . Картата стана по-тъмна удобна за нощно шофиране.
Та до сега всичко е наред, намира си адреси или обекти, дори и с мойто "р" пак ми разбира какво говоря.


Като цяло всичко е супер, навигира що-годе прилично, бих могъл да я сравнявам като навигация с тази от старата ми нокия. Като харч на батерия още нищо не мога да кажа. За минуси мога да посоча за сега няколко неща:
- постоянната интернет свързаност
- липсата на подсказки за камери и светофари

Опита ми се позовава на 2ч. ползване и около 35-40 км. градско шофиране из Софията.

За по-малко Интернет трафик си свали картата на района на София и я използвай офлайн Smile
Цитирай
#25

http://www.youtube.com/watch?v=B86XQEWHsCo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)